Alıntı deryadil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu durumda Arzu ile Nedim aşık olursa birbirlerine, Ezo da ingiltereye giderse birisi lasım eso'nun yerine oynayacak. Ben disimizin ve formumuzun geleceği için bu role talibim. Daha önce bu yönde görüş ve isteklerini bildiren arkadaşların sahmet etmesine gerek yok.ben bu fedakarlığı yapabilirüm.img-hyste:img-hyste:img-hyste
dilaradilcim 3 aylık anlaşmaları var- hazirana kadar- serhat ve nurgül 6 aylık anlaşma yapmşlar sezon başı. yani ezo ve kadim forever tatlım:)
bu arada bence arzu ve nedim ilişkisi şöyle olabilir. arzu kadime değil nedime aşık olur ama nedim eylüle kancayı takar. iyice nuran devrese bağladık diziyi bu arada. kimin eli kimin cebnde belli değil
emreyi unutun bence bakalım ezoya talip başka biri çıkacak mı. muhtemelen çıkacak ama arzu kadişme saracak gibi görünüyo. ezo ve kadim birbirlerini kıskanarak olaya devam etseler dizi şimdikinden daha az bayar bence. ilk başlarda ne tatlılardı oysa iyice suyu çıkmadan bize biir kaıdn biri erkek azcık eli yüüz düzgün tipler lazım:) kısa süreliğine