Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon
2501 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ezo Gelin - Bölüm Yorumları (8)

Durum:
    XCrabX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ezo Gelin - Bölüm Yorumları (8)

Alıntı musu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aha da benim halimden anlayacak birisi. Bende bu durumdan muzdaribim. Benim eşimde önceleri ezo gelini benimle birlikte izlerdi. Ama artık diyorki bu dizinin nesini izliyorsun? Aynen bacım bende utanır oldum. Ne hale getirdiler bizi. Offfff çok dertliyim çoooooook.:icon_sorr
    aha kader yoldaşım benim :) demek sende aynı durumla karşı karşıya kaldın..çok berbat bi durum..savunmak için,cevap verecek bir tek kelime bile bulamadım:icon_sorr
    Konu NATY&FACU tarafından (19-12-13 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Billush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

oyasum Kadim Ezo'nun her lafına inansaydı bugün dengesizlikten intihar etmişti zavallaım :) Ezo bi bu benim özel meselem diyor sonra bakıyoruz Kadim'le Ezo'nun özel meseleleri varmış.Geçen bölüm son sahne "Biz arkadaşız,belki daha da öte." diyor 2 dakika geçmeden "Sana bir şey olursa yaşamanın hiçbir güzelliği kalmaz,benim yerim senin yanın olsun." diyor.Ezo karakterinde var bir dengesizlik.Hem Ezo İstanbul'u biliyor bile olsa,Kadim gibi bir karaktere herhangi bir kadını öyle benzinlikle bırakma sebebi ne olursa olsun yakışmadı bence.En baştan almasaydı arabaya daha mantıklı olurdu...
    Crabcım valla ne yaptıysam anlamadım o diyaloğu bundan sonra da anlamaya çalışmayayım en iyisi.Haklısın,herhalde kendi aralarında dizinin ne kadar komik bir hal aldığına gülmüş olacaklar...
    kumralim19 bilemiyorum canım,bana o diyalogdan önce de gülünen bir şey var gibi geldi çünkü Kadim Ezo'nun o anlam veremediğim sözleri üzerine felsefik bir şeyler dedi gibi hatırlıyorum...Her neyse.Oyuncular dizinin komik gidişatına ve hallerine güldüler diyip geçelim en iyisi.
    Çareyi eski,yarım yamalak izlediğim bölümleri izlemekte buldum.Size de öneririm...
    Konu Billush tarafından (30-01-08 Saat 17:16 ) değiştirilmiştir.
    Imzada birden fazla resim kullanimi yasaktir

Durum:
    Ceva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Vurgun!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ballı Ağa, hasta olabilir mi? Alzheimer gibi? Geçen hafta Kadim'le karşılıklıydı bu hastalık. bu hafta da adamları ile..yoksa bulaşıcı mı?

Ballı Ağa, adamlarına Nedim'e yalnız gideceğini, sonra gerekirse onlarında tepelerine binmelerini söylüyor. Sonraki sahneye bakıyoruz. Adamlar çatışma içinde. Ballı Ağa daha yeni geliyor. O konuşmayı yapanda bendim zaten..

Zaman kavramı zaten bu dizide işlemiyor biliyoruz ama dikkat etseniz diyorum biraz. Kör gözüme parmak da bir yere kadar.

Makyöz arkadaşım bu sözümde size..azaltın şu Ezo'nun makyajını. Yoksa sizde mi bizim gibi Ezo'ya kızgınsınız. O yüzden mi çirkin göstermek için bu kadar uğraşıyorsunuz? Özellikle göz kenarlarını felaket görünüyor. Tabi bunda ışıkçının katkısı inanılmaz.
    Dünya; kötülük yapanlar değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir. Einstein

Durum:
    XCrabX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Ceva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ballı Ağa, hasta olabilir mi? Alzheimer gibi? Geçen hafta Kadim'le karşılıklıydı bu hastalık. bu hafta da adamları ile..yoksa bulaşıcı mı?

Ballı Ağa, adamlarına Nedim'e yalnız gideceğini, sonra gerekirse onlarında tepelerine binmelerini söylüyor. Sonraki sahneye bakıyoruz. Adamlar çatışma içinde. Ballı Ağa daha yeni geliyor. O konuşmayı yapanda bendim zaten..

Zaman kavramı zaten bu dizide işlemiyor biliyoruz ama dikkat etseniz diyorum biraz. Kör gözüme parmak da bir yere kadar.

Makyöz arkadaşım bu sözümde size..azaltın şu Ezo'nun makyajını. Yoksa sizde mi bizim gibi Ezo'ya kızgınsınız. O yüzden mi çirkin göstermek için bu kadar uğraşıyorsunuz? Özellikle göz kenarlarını felaket görünüyor. Tabi bunda ışıkçının katkısı inanılmaz.
    bu saçmalıkların bir tek nedeni var sanırım..oda Barış Bey'in intikam duyguları ile bu senaryoyu katletmesi..başka bir şey aklıma gelmiyor..diğer bölümlerinden bile en en en kötüsüydü..yeni senaristin işi çok zor..bu saçmalıkları nasıl toparlayacak merak ediyorum..

Durum:
    sifa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Antalya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı musu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eşim,dün akşam kendisi bilgisayar başında olduğu halde dizinin berbat olduğunu anlamış ve bana "Ayşe inanamıyorum sana,bu diziyi nasıl izliyorsun"dedi..çok utandım o an evet insanı,diziyi izlemekten utanır hale getirdiler..Allah tan fazla dizi izlemiyorum..topu topu 3 tane E.G-Bıçak Sırtı ve Gönül salıncağı(gönül salıncağı dizisi kadar olamadılar) neyse ki,diğer 2 diziden yırttım
    Aha da benim halimden anlayacak birisi. Bende bu durumdan muzdaribim. Benim eşimde önceleri ezo gelini benimle birlikte izlerdi. Ama artık diyorki bu dizinin nesini izliyorsun? Aynen bacım bende utanır oldum. Ne hale getirdiler bizi. Offfff çok dertliyim çoooooook.:icon_sorr[/QUOTE]

musu arkadasım hıcde yalnız degılsın aynı durum bızım evdede soz konusu bunu ızlıyorsun cok kotu falan dıyor canım sıkılıyor adam haklı ne soyleyecegımı bılemıyorum cevremdende saklıyorum bu nu ızledıgımı ınsanlar tuhaf bakıyorlar acaba herkesın bu dızıyı ızlemeyı tavsıye edebılecegım gun gelecekmı

Sayfa 1/501 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)