Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (2)

Buradan devam edebilirsiniz

- 640x480'den büyük fotoları küçülterek ekleyin
    - Tek cümlelik, arka arkaya mesajlar yazmayın
    - Üyeleri tahrik edecek tarzda mesajlar kesinlikle yasaktır
    - Sarı kartı olan üyelere uyarı yapılmadan uzaklaştırma verilecektir

Sevgiler..
    Konu NATY&FACU tarafından (05-06-17 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    Mislina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    310

Aldığı Beğeni: 11

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi saatinde tam anlamıyla izleyemedim,parça parça izledim kalabalık ortamda.Ama eve gelincede netten izlemek içimden gelmedi.
    Dizi yerinde sayıyor,konular ilerlemiyor,herşey aynen başladığı gibi duruyor.Hazan'ın kılık kıyafetine sinir oluyorum, ne zanan düzgün giyinecek bu kız,davranışlarıda erkek gibi,ne zaman baksam annesiyle kavga ediyor.
    Ece aptallık derecesinde saf,hiç ilgimi çekmiyor neden izleyeyim ben bu kızı,sürekli aptallıklarını ve ağlamalarını görmek içinmi.
    Fazilet zaten ilk bölümden başımı agrıtıyordu,yine aynı.Yalıdakilerle,mahalledekilerle,kızlarıyla kısacası sürekli herkesle kavga halinde,çok sıkıcı.
    Koskoca mahallede bir tane iyi niyetli kadın var,gerisi çöpe.orasıda sıkıcı.
    Yalıdakiler ayrı bir alem,anneleri yaşasa dahamı farklı olurdu bilemiyorum.Şu anda dağılmış vaziyetteler.Yasemin belki toparlayabilirdi,o kendi derdinde eline fırsat geçti,mutfağı değiştirmeye kalktı,Selin annemin düzeni devam edecek dedi noktayı koydu.Yenge ortamı yumuşatacağına herkesi birbirine düşürüyor,kocasını dolduruyor.
    Gökhan büyük abi olacağına karısının dolduruşlarına gelip kardeşlerine babasına düsman.
    Yağız'la Sinan şimdi iyi anlaşsa bile ilerde Hazan için birbirlerine düşecekler.
    Çağlar'ıColin Farrell'e benzettim,keşke oyunculuğuda benzeseydi,bir oyuncu daha kazanırdı dizi sektörü.Ama yinede zamanı olursa açılabilir,bekleyelim bakalım.
    Selin'in Nil'den başka olayı yok.Bir iki sefer Yasin'i gördü sonra konu kapandı.
    Biraz önce Gümüş dizisine denk geldim,yıllar önce çekilmesine rağmen izlenebiliyor.Bir aile var ,iş yeri var,aileyi toparlayan dede var,oyuncuları evde işyerinde ya da kendi halinde izleyebiliyorsun,herkesin bir konusu,bir işlevi var.
    Bu dizide ben bir aile göremiyorum,herkes amacsız bir şekilde kendi halinde dolanıyor.Konular birbirine bağlanmıyor.Birkaçtane sır var onlar açığa çıksın diye bekleniyor.
    Güzel başlamıştı ama devam edemiyor.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Durum:
    alba55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    kara oğlan
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin reytinglerini çiftlere bağlamak saçma :img-beee:
    senaryoda yavaş olabilir bencede normal gidiyor.
    senarist her şeyi biran önce ortaya çıkartsa konu kalmaz.otel mevzusu hariç onun biran önce ortaya çıkması lazım :icon_sorr
    senarist aklında otel mevzusu yağız öğrenirse HAZALA karşın ay pardon HAZAN yazacaktım malum hazal yazdığımız zaman kızımızın incileri dökülür.
    ve bazı arkadaşda kendine dert edip üzülmesin :icon_whis
    bir harfle kimse rencide olmaz :mad72:
    bu kadar dert etmeyin :good:
    konumuza dönersek hazana karşı yumuşar pişmanlık hatta özür dilemeye kadar gider.beyimiz hazanın onu afetmesi için malum yağız egemen iyi kalp olduğu için hanım kızımızın peşinden koşuştur.koşuşturken aaa bakmış ki aşık olmuş :img-in_lo belkide yağız hazan çiftide reyting getirmez :icon_sorr
    treni kaçırmış olabilirizde.

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı alba55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin reytinglerini çiftlere bağlamak saçma :img-beee:
    senaryoda yavaş olabilir bencede normal gidiyor.
    senarist her şeyi biran önce ortaya çıkartsa konu kalmaz.otel mevzusu hariç onun biran önce ortaya çıkması lazım :icon_sorr
    senarist aklında otel mevzusu yağız öğrenirse HAZALA karşın ay pardon HAZAN yazacaktım malum hazal yazdığımız zaman kızımızın incileri dökülür.
    ve bazı arkadaşda kendine dert edip üzülmesin :icon_whis
    bir harfle kimse rencide olmaz :mad72:
    bu kadar dert etmeyin :good:
    konumuza dönersek hazana karşı yumuşar pişmanlık hatta özür dilemeye kadar gider.beyimiz hazanın onu afetmesi için malum yağız egemen iyi kalp olduğu için hanım kızımızın peşinden koşuştur.koşuşturken aaa bakmış ki aşık olmuş :img-in_lo belkide yağız hazan çiftide reyting getirmez :icon_sorr
    treni kaçırmış olabilirizde.

Dizinin reytingleri aslında normal şu an bu reytingle final yapmaz merak etmeyin..ama sonrasını birlikte gorecegiz

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    91

Aldığı Beğeni: 179

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ben dizi 16. bölümde tamamen final yapıyoruz dese sevinecek durumdayım... 13. bölüm konuları toparlamak için çok erken... Şimdi senaryoyu toparlamaya çalışsalar zaten 12. Bölüme görürüz en erken... Hatta göremeyiz bile... 2. sezona ihtimal vermiyorum hiç... Yağız/Hazan olsa bile yazdan kışa dönmesi çok zor...

Bazı arkadaşlar Sinan'ın hiç mi.iyi yönü yok diye sormuşlar... Sinan iyi ama senarist kötü...:img-hyste Senarist onu o kadar çok mikser olarak kullanıyor ki artık ben onu karakter olarak değil, senaristin hikayeye soktuğu çomak olarak görüyorum... Her gördüğümde istemsiz heh şimdi saçma bişey yapar korkusu alıyor... Fazilet'in yalıya iş için gelmesi mi gelmesi gerekiyor? Sinan ev işini ayarlasın, oradan yürüyelim... Yağız'ı işten mi attıralım? Hemen Sinan efendi bişeyler ayarlasın... Hazan yanlış mı anlaşılacak Sinan ayarlasın, yalan söyleşin bişeyler olsun...Yasemin'in geçmişi mi öğrenilecek (bir iki bölüme el atacak, adım gibi eminim) Sinan bişeyler ayarlasın... Her taşın altından Sinan çıkıyor... Sinan'ı diziden çıkarın herkes mutlu mesut yaşar yeminle...:img-hyste Sinan'ın o kadar olaya rağmen (annesinin ölmesi, kendisinin neredeyse ölmesi, işten atılması, attırması, parasızlık vs) hala karakter gelişimi olarak bir adım öteye gidememesinin sebebi de senaristin elindeki bu şekeri bırakmak istememesi... Bu bölümde Hazan'ın yanına nezarete girerek yine Sinanlığını yapıyor... Ben bile bölümden önce tahminimde pişman olup Hazan'ı kurtarmak için Nil'e döner demişim... Kötü yönde de olsa bir karakter gelişimi yazmışım... Senarist hiç o işe girmiyor... Senariste Yağız Egemen tonlamasıyla ile"O mikser sana yaramadı, git kendine başka mikser bul" demek istiyorum...:img-wink:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)