Sayfa 3/13 İlkİlk 1234567 ... SonSon
63 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Replikler

 1. #11
  Durum:
  Çevrimdışı
  Derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  30,600
  Konular
  7
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart


  10.Bölüm;  Hazan: Bana karakediler koleksiyonunu gösterdi.
  Sinan: O ne ya.
  Hazan: Aranıza giren kadınlar.
  Sinan: Hadi ya gerçekten biriktirmiş mi?
  Hazan: Ben karakedi değilim ben o kutuya giricek bi fotoğraf değilim...
  Sinan: Hazan... Şuan Seni kurtarmaya çalışıyoruz durumun farkındasın dimi?
  Hazan: Ya o başka bu başka... Bu bambambaşka.
  Sinan: Ne demek o başka bu başka Hazan 3 gün sonra hapishaneye girebilirsin haberin var dimi bundan daha önemli ne var?
  Hazan: Sen varsın. Al söyledim işte. Söyledim... Sen varsın!:img-in_lo
  Sinan: Ben... Ben bu kadar önemli miyim Senin için? Bu kadar değerli... Özgürlüğünden bile.  12.Bölüm;

  Hazan: Önce gözümün içine bakıp 'Sana ne yaptığımı bilmiyosun' gibi büyük laflar ediyosun sonra susuyosun karşıma geçmiş yine susuyosun Sinan.
  Sinan: Bak.
  Hazan: Ya Sen bana bi bak artık Sen! Ben sana anlatıyım mi Senin bana ne yaptığını he? Bana inan diyodun ya Sana inanmamı istedin. Ben artık Sana inanıyorum Sinan... Kendime rağmen Sana inanıyorum. Bütün o korkularıma bütün komplekslerime rağmen inanıyorum Ben Sana ya...
  Sinan: Hazan.
  Hazan: Ya dinle bi bi dinle... Ben artık gözlerinin içine bakarken sana inanıyorum Sinan.
  Sinan: Ben... Ben yapamıycam Hazan.
  Hazan: Neyi yapamıycaksın? Neyi yapamıycaksın?

  * * * *


  Nil: Şu halimize bak ya. Normalde dönüp bakmıycağın bi kız için geldiğimiz duruma bak. Neden? Ne değişti Sinan ne değişti?
  Sinan: Ben değiştim Nil. Ben değiştim... Ben, Ben aşık oldum.:img-in_lo


  * * * *


  Nil: Demek aşık oldun ha!
  Sinan: Bırak o çakmağı Nil hiçbirşey değişmiycek anlamıyo musun beni yak, burayı yak, o'nu yak hiçbirşey değişmiycek anlamıyo musun!
  Nil: Herşey değişicek bugün burda herşey değişicek. Bu kız burda yanıp kül olucak ve Sen anlıycaksın tek ve gerçek aşkının Ben olduğumu anlıycaksın!
  Sinan: Öyle mi? yangın mı istiyosun Nil (üstüne benzin döker) Hadi Benden başla o zaman hadi. Hadi Benden başla yak Beni Nil!
  Hazan: Sinan yaklaşma lütfen ya.

  * * * *
  Sinan: Bu evde bu ateşi hak eden tek kişi varsa o da benim Nil. Hadi.
  Hazan: Sinan yalvarırım ya yapma!
  Nil: O kız için diri diri yanmak istiyosun. O kız için yaaa.

  * * * *


  Sinan: İyi misin? Gerçekten iyi misin?
  Hazan: Saniyelik bişeydi ya saniyelik bişeydi. Sen Sen yanabilirdin Benim için yanabilirdin Sinan
  Sinan: Hazan hepsi benim suçum. Başından beri ne yaşadıysan naptıysan hepsi Benim suçum Benim hatam. Ben çok...


  * * * *
  Hazan: (Gülümser)
  Sinan: İyi bak iyi son gülümsemeler bunlar.
  Hazan: Ne mırıldanıyodun öyle kendi kendine?
  Sinan: Hiç. Sana bakıyodum. Gülümsemene...
  Hazan: Gülümsüyomuydum ya farkında değilim.
  Sinan: Hadi odaya gidelim konuşucaklarımız uzun.
  Hazan: Sinan... Çok önemli bişey söylemem lazım Sana.
  Sinan: Önce Benim Sana söylemem gereken birşey var.
  Hazan: Peki. Zaten Benimkisi büyük haber.

  -

  Hazan: Eee hadi sustun kaldın. Bak Sen konuşmazsan Ben ağzımdan kaçırıcam artık.
  Sinan: Bana son kez gülümser misin?
  Hazan: Neden son kez.
  Sinan: Hadi... Gülümse.
  Hazan: (gülümsemeye çalışır) Böyle ısmarlama olunca... Neyin var Senin?
  Sinan: Benim. Benim neyim var... Sevdiğimi çok geç anladığım bir kız var... :icon_sorr:img-in_lo

 2. #12
  Durum:
  Çevrimdışı
  Derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  30,600
  Konular
  7
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  13.Bölüm;  Hazan: Sinan Ben çok yoruldum... Kötü giden herşeyden çok yoruldum. Hayatım öyle bir hale geldiki bi acı diğerini kovalıyo. Yoruldum...
  Beni acıtan, üzen, yaralayan herşeyden çok yoruldum... Hayatımdaki tek güzel şey Sensin. Bana gülmeyi hatırlatan, ruhumu kalbimi iyileştiren sensin... Bi tek Sen iyi geliyosun Bana.:img-in_lo Neden öyle bakıyosun?
  Sinan: Seni kaybetmiycem Hazan.
  Hazan: Kaybetme! Ne olursa olsun sakin beni kaybetme!


  14.Bölüm;


  Sinan:
  "Ben kendimden başka birini sevmeyi Seninle öğrendim Hazan... Kendimden hergün nefret ettim. Hergün. Bunu defalarca söylemek istedim Sana denedim bunu ama... Ya Ben korkak herifin tekiyim anladım mı korkağın tekiyim ben. Benim Senden önce kaybetmekten korktuğum hiçbirşeyim yoktu Hazan... Seni almadan gitmiycem."  15.Bölüm;

  Hazan: O aptal sözleşmeyi sarhoşken imzaladım şimdide cebimde 1 milyonum yok diye o aptal sözleşmeyi iptal edemiyorum!
  Sinan: Veriyim Ben Sana 1 milyon he? veriyim şimdi abime iptal edelim. Sen kendini kandırma Hazan Senin derdin para cezası falan değil...
  Sen Beni cezalandırmak için burdasın. Çünkü Benim neler hissettiğimi biliyosun verdiğin her pozda Ben ne hissediyorum biliyosun Sen.  * * * *


  Sinan:
  "Şu halimizi görmüyo musun Sen Hazan? Kardeşinle Babamın yaptığını gördükten sonra ne haldeyiz birbirimize ne kadar ihtiyacımız var
  görmüyo musun Sen bunları? Ben Sensiz ne kadar zor ayakta duruyorum görmüyor musun? Bastığım heryer ne kadar kaygan... Ya Sen? Sen, Sen yorulmadın mı Bensizlikten Hazan. O gün bahçede birbirimize sarılabilseydik eğer acımızı, şaşkınlığımızı, öfkemizi paylaşabilseydik herşey daha kolay olmaz mıydı? Ben Seni çok özledim Hazan... Yanındaki Adam olmayı çok özledim.":img-in_lo


  * * * *

  Sinan:

  "Seni öpmediğimi hatırlıyo musun? Öpemedim... Ben Seni öpemedim bile Hazan. Hayatının ilk öpücüğünü kendi adiliğimle kirletmek istemedim."


 3. #13
  Durum:
  Çevrimdışı
  Derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  30,600
  Konular
  7
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart  16.Bölüm;

  "Sen nereye gidersen git hep bi adım arkanda olucam Hazan hep bi adım arkanda olucam!
  "


  17.Bölüm;


  Hazan:
  "Sanki yıllar önceydi nasıl inanmak istiyodum sana. Nasıl korkuyodum inanmaktan. Korka korka inandım ben sana. Korkularımı yene yene yanında yürüdüm. Yürüdüm de ne oldu sanki! yalancı. Sen benim kalbimi kandırdın, hayallerimi kandırdın. Yanımda yürüyosun sanmıştım meğer sen beni çiğneye çiğneye yürüyomuşsun yanımda. Bende seni çiğniycem Sinan! Benim bu aptal kalbim senin için atmaya devam ettiği her an bende seni çiğniycem Sinan!"  Sinan:
  "Ben hergün ölüyorum be Hazan... Bak yine duymuyosun Beni. Beni duymadığın heran biraz daha, Beni görmediğin heran biraz daha öyle böyle gözlerinin önünde hergün biraz daha ölüyorum Hazan. Ama sonra noluyo biliyo musun tek bir bakış, yarım kalmış tek bir söz bu gece ki gibi yeniden doğuyorum... Bu hep böyle olucak Hazan Sen Bana dönene kadar Ben hergün Sensizlikten ölücem. Senin için yeniden doğucam. Çünkü biliyorum Biz daha ölmedik Hazan."  22.Bölüm;


  Hazan:
  "Bu bandanayı bana verdiğin gün nasıl atıyorsa kalbim hala öyle atıyor Senin için... Kör. Ben buraya bile Senin için geldim. Ama Sen Benim kalbimi bile görmüyosun. Yanalım o zaman o yangında yanmadık madem öyle şimdi cayır cayır yanalım."


  23.Bölüm;

  Sinan:
  "Belki savaşmaktan değilde gerçeklerden kaçıyorumdur o'na eski, eski sevgilim demekten kaçıyorumdur. Ya da o'nunla hiç sevgili olmadığım gerçeğinden kaçıyorumdur. Ben şimdi Hazan'a sorsam biz senle eskiden sevgilimiydik diye sence ne cevap verir bana? Birlikte film izlemedik, dans etmedik yemeğe bile çıkmadık. Yani yapmadıklarımız yaptıklarımızdan daha fazla. Fazla da bunca yaşanmamışlık içinde benim bu aşk acım neden bu kadar fazla." 4. #14
  Durum:
  Çevrimdışı
  Derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  30,600
  Konular
  7
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  24.Bölüm;

  Sinan: Bildiğim tek birşey var oda o lanet otel odasının acısını burnumdan fitil fitil getirmen. Sırf o odanın acısını çıkarttığın için biz bu haldeyiz Hazan.
  Hazan: Ben? Ben bizi bu hale getirdim? Ben? Vay be ben neymişim ya ben ne yapmışım böyle be 2 tane poz verdim acı bitti gitti dimi? Senin için bu kadar kolay bu kadar basit işte. Hiç düşünmüyosun dimi ya ben olmasaydım? Hiç tanımadığın kardeşime kurmuştun o tuzağı hani. Neden onun yerine ben gittim hiç düşündün mü biliyo musun bilmiyosun. Ben oraya senin için gittim. Ben sana aşıktım aptal aşıktım öyle uzaktan uzağa öyle gizli saklı kendi kendime aşıktım hemde nasıl aşık biliyo musun kendine inat aşık.

  * * * *

  Hazan: O gece Ece'nin yerine ben gittim. Kendime kardeşimi koruduğuma inandırdım güya. Ama ben oraya niye gittiğimi biliyodum. O allı pullu elbiseyi giyerkende, Yüzümü gözümü boyatırken de neden gittiğimi çok iyi biliyodum.
  Yakışıklı playboyumuz erkek fatmayı bide böyle görsün bide kız gibi görsün belki hiç değilse yüzüme bakar belki hiç değilse adımı sorar... Zavallı erkek fatma yakışıklı prens onu görücek beğenicek. Zavallı süslü püslü zavallı! Sen o gece sadece hiç tanımadığın bi kızın gururuyla oynamadın. Senin için atan bir kalple oynadın. Kendime olan inancımla, kendime olan saygımla, özgüvenimle, benliğimle, herşeyimle oynadın sen benim herşeyimle.
  Sinan: Allah benim belamı versin! Allah benim belamı versin! Nefret ediyorum kendimden. Sana yaptıklarım için bize yaptığım herşey için nefret ediyorum kendimden oldu mu!
  Hazan: Ben kendinden nefret etmeni istemedim ben senin pişman olmanı istedim.


  * * * *  Sinan: Sen bana inanmıyosun pişmanlığıma bile inanmıyosun...
  Hazan: Eğer gerçekten pişman olsaydın beni abinle yaralamazdın!
  Sinan: Hazan bak... Benimde haklı sebeblerim vardı.
  Hazan: Sebeb? Sebeb he. Gözümün içine bakta söyle sen abinle ikimizi yakıştırdın be sen ikimizi yanyana koyabildin şuranda, ve şuranda. Sen benim yanıma abini koyabildin bunun için o gazete haberlerini bahane edemez misin.
  Sinan: O aptal gazete haberlerinin hala bi açıklaması yok dimi! Ne oldu hadi yapışsana yakama yine. Herşeyi söyledin yüzüme işte sen bugün benimle ilk kez yüzleştin Hazan ama konu gazete haberlerine gelince yada abime gelince Hazan susar Hazar arkasını döner!
  Hazan: Evet susucam o gazete haberleriyle ilgili o gün söylediklerimden başka hiçbirşey duyamıycaksın benden.
  Sinan:
  Bu kadar mı yani! Neyim ben! Aşığım ben aşık. Aşığım ve kıskandım. Hemde köpekler gibi kıskandım. Seni öz abimden kıskandım. Yüzüme bak yüzüme. Hazan yüzüme bak. Kıskançlık adamı ne hale getiriyor yüzüme bak. Ben o gün sadece gazete haberlerini kıskanmadım. Aynı zamanda gördüklerimi de kıskandım.
  Hazan: Sen ne gördün ya. Sen bana baktığında bende senden başka ne görebilirsin ki!
  Sinan: Ben abime gülen bi Hazan gördüm, onunla çocuk esirgeme kurumundan çıkan, onunla körebe oynayan, ona gözyaşlarını sildiren.
  Daha önce sadece benim dokunabildiğim o gözyaşlarına abime sildiren bi Hazan gördüm. Ben babam için tek başıma ağlarken abime sarılan bi Hazan gördüm.

  * * * *

  "Ya ben seni abimden bile kıskandım işte. Ne aklım ne kalbim ne sana olan güvenim ne pişmanlığım beni durmaya yetmedi işte Hazan! Tamam pişmanlık bi erkeği durdurmaya yeter haklısın ama aşık bi erkeği... Aşık bi erkeği durdurmaya yetmiyor Hazan yetmiyor."


  Sinan: Arkanı dönüp gittiğinde geride bıraktığın yalnızca ben olmıycam. Sen aynı zamanda o erkek fatmadan sana kalan son şeyede arkanı dönmüş olucaksın.
  Hazan: Biliyomusun o kadar yorgunum ki. Senden kurtulmak için arkamda bırakıcağım ne varsa umrumda bile değil.
  Sinan: Evet benden kurtulucaksın ama bizden bi ömür boyu kurtulamıycaksın Hazan. Biz yarım kaldığımız sürece, yaşayamadıkça... Sen ve ben Hazan... Biz yaşayamadıkça birbirimizin içinde yaşamaya devam edicez.

  -
  Sinan: Hadi arkanda bırak ve git şimdi bizi. Bizede adını bile bilmediği halde bi adamı seven o erkek fatmaya da arkanı dön ve git!
  -

  Kiss.
  Hazan:
  Gerçek mi bu?
  Sinan:
  Gerçek... Tıpkı bizim gibi! Gerçek.:img-in_lo  * * * *

  Sinan: Noldu?
  Hazan: Bütün gün böyle aptal aptal sırıtıcam sanırım...
  Sinan: Ben hala aptal gibiyim.
  Hazan: Çok tuhaf ya aklım hala almıyor... Bizi.
  Sinan: Aklınla işim yok zaten ben kalbin için burdayım.:img-in_lo
  Hazan: Sinan ben korkuyorum tekrar yaralanmaktan korkuyorum bi daha kaldıramam.
  Sinan: Hazan... Yaraları birlikte sarıcaz bu el avuçlarımdan bir kez kaydı korkaktım, güçsüzdüm, tutamadım ama şimdi yanımda sen varsın şimdi daha güçlüyüm ve korkmuyorum.


  * * * *

  Hazan:

  "O'na inanmayı, güvenmeyi bütün kalbimle bu hayattaki herşeyden daha çok istiyorum."


  * * * *

  Hazan: Bitti... Son poz son çekim.
  Sinan: Bitti.
  Hazan: Başladığı gün bitmiştik.
  Sinan: Bittiği gün yeniden başladık(öpmeye kalkar)
  Hazan: Napıyosun herkesin içinde.
  Sinan: Tamam tamam korkma utangaç sevgilim.:img-eat: 5. #15
  Durum:
  Çevrimdışı
  Derya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  17.12.2010
  Mesajlar
  30,600
  Konular
  7
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  25.Bölüm;


  Hazan: Bizim yaş kaç?
  Sinan: Bizim yaş, Aşk.
  Hazan: Sinan ben hala bize inanamıyorum.
  Sinan: Gel buraya... Ben seninleyken kendime inanamıyorum ki Hazan. O kadar derdim var yani lansman, babam, abim para pul bilmem ne... Senin yanına geliyorum böyle hepsi uçup gidiyo bi anda. İçim dışım biz oluyor.
  Hazan: Benim içinde öyle kardeşim, annem, ellerimi soğuk soğuk terleten o geceyi geri saymak... Sen bana bakınca hepsini unutuyorum.:img-in_lo  26.Bölüm;


  "Bu Adam, Sinan Egemen... Bana o geceyi yaşatırken daha adımı bile bilmiyordu. Ama Ben o'na aşıktım. Tıpkı bugün de olduğu gibi.":img-in_lo
Sayfa 3/13 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)
  By NATY&FACU in forum Fazilet Hanım ve Kızları
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 25-03-18, 14:42:16
 2. Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (4)
  By NATY&FACU in forum Fazilet Hanım ve Kızları
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 03-12-17, 22:04:16
 3. Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (3)
  By NATY&FACU in forum Fazilet Hanım ve Kızları
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 24-09-17, 00:54:06
 4. Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (2)
  By OXFORD in forum Fazilet Hanım ve Kızları
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 14-06-17, 08:17:53
 5. Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (1)
  By hardi in forum Fazilet Hanım ve Kızları
  Cevaplar: 1000
  Son Mesaj: 22-05-17, 16:26:11

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
cratosslot giriş
eta saat
bahis forum
ilbet
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
bahis
deneme bonusu
escort ankara
izmit escort
izmir escort
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
en iyi casino siteleri