Sayfa 129/201 İlkİlk ... 2979119125126127128129130131132133139179 ... SonSon
1001 sonuçtan 641 ile 645 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    536

Aldığı Beğeni: 374

Bahsedilme
    1 Mesaj

Çağlar

Yavrum baban nereli? nerede o kaşın gözun temelıi?:img-in_lo:img-in_lo

a tabi bide boyunada pusuna da maşallah:img-in_lo:img-in_lo

O Nasıl bir önizlemedir

Dokunak isteyip de dokunamamak ... Sevdiğine kıyamamak ...

Hazana zerre üzülmedim Dünyanin en şanslı paçozu Yağız gibi adam ona aşık olmuş zaten daha ne olsun? nesine üzüleyım ben şanslı sevimsizzz:img-beee:

İstemeyn gelinsin HAZAN oğlumuz seviyor diye göz yumuyoruz:img-beee::img-beee:

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gün geçtikçe güzelleşen ön izlemeler..

Hazan ve yağız in o el detayları.. birbirlerine dokunmak sarılmak isterken bunun icin can atarken geri çekilen o eller,kollar kendini kilitlemeler❤

Her yağhaz li ön izleme ve sahnede içim o kadar tuhaf oluyor ki.. Deniz ve Çağlar o kadar güzel hayat veriyordu hazan ve yağız a gelde düşme gelde izlemek için can atma🤗

Hazan her zaman sinan i bahane etti yağız a olan duygularından hep bir hayale sığındı ama artık o duygular o kadar yoğun ki hele bir de kaybetme korkusuyla sınanıyorsa önüne set cekemez hiç birşey durduramaz sen farkın da olmassin ama zaten seni ayakların oraya götürür.. ellerin onu arar ona bunu telefonla soyleyebilecekken kapısına gidersin
    Yapmayacağın şeyler yaptırır.. Bir ksrincayi bile incitemeyen hazan in birine zarar vermesine kadar gide..

Ne diyordu hazan..ASK SACMALATIR...

Durum:
    defiko1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diziye yeni bir kadının girmesine yaghaz fandomun aksine ben çok sevindim.:img-hyste Bu kesin olarak Hazsinin bittiği anlamına gelir çünkü. Hazan Yağız'ı Sinan'la uzun uzadıya aşk yaşadıktan sonra otel odasında o kadar küçük düşmesine ve otel odasının bir numaralı mimarı olarak Sinan'ı görmesine rağmen Sinan'la o kadar gezip tozduktan sonra zaten Yağız'ı armut piş ağzıma düş misali elde edemez.:img-hyste Ben senaristin hazsini bu kadar uzattıktan sonra böyle bir senaryo çıkaracağını biliyordum ortaya. Bana göre bunu izlemesi son derece zevkli!:img-hyste

Yeni gelen kızın Yağız'ın sevgilisi olacağını sanmıyorum. Adam o kadar sevgili olaylarından uzaktı ki arkadaşları aseksüel diye dalga geçiyordu!:img-hyste Senarist bu yazdıklarını unutmamıştır inşallah. Ama Yağız'ın Amerika'dan arkadaşıdır Nil'in yerine iş için çağırdığı biridir diye tahmin ediyorum. %100 Yağız'dan hoşlanan biridir yani hoşlanmazsa ayıp olur! Hazan Yağız'ın hiçbir şeyi değil şu an kızla istediğini yapmakta özgür!:img-hyste Ne kadar kötü bir senaryo olabilir ki yazılan? Hazan Yağız'ın ne karısı ne sevgilisi! O kızla yaşayacağı hiç bir şey Yağız'ın karakterinden götürmez. Benden sana izin Yağız'cığım istediğini yap!:img-hyste ister öpüş ister birlikte ol ister o kızla evlen!:img-hyste Hazan karakteri şimdiye kadar o kadar sinirimi bozdu ki! O tutarsızlığı! O Sinan'a karşı ezikliği! O mıy mıy mıy halleri! Çekeceği acı zerre umrumda değil! :img-hyste Ben seve seve Yağız'ı Farah'la shiplerim şu an!:img-hyste
    Hazan yağmuru,
    Hazan konusunda kesinlikle aynı fikirdeyiz.hepimiz onun sinana karai ezikliginden miy miy bakislarindan bikmistik...evet sürüm sürüm sürunsün çok istiyorum fakat yine de ben yaghaz a kıyamiyorum..yani yağız Farah'la olsun, mutlu olsun, istediğini yapsın demek bizim 32 bölümdür boşuna beklemis olmamız demektir ya da hayali de olsa yağız ın boşa aşk acısı çekmesi demektir. ..bunu asla istemiyorum..işin aslı hazanın duygularını ortaya çıkartmaksa ve surundurmekse umarım tadında bırakırlar. ..benim için yağhaz forever. ..

Durum:
    durueymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

anuuuuuuu o ön izlemede neyin nesi yaws yağhazcılar Sonunda muradımıza eriyoruz bunlar hep yağhazın ayak sesleri ve ne diyoruz geliyorrr gelmekte olann sabırla bekledik yılmadık yıkılmadık buraya kadar derken bile yağhaza en çokta yağıza kıyamadık ya sabır dedik ve en sonunda bekldiğimiz sahneler geldiii. salı verin küçük enişteyi istediği kadar yükselsin çakılsak bile ne güzel çakılırız :happy0064:happy0064:happy0064
    Biz demiştik demek istemem ama en başından beri esas çiftin yağhaz olduğu belliydi ne kadar sabrımızın taşma aşamasına gelirsek gelelim esas olan olmaya başladı artık geriside çorap söküğü gibi gelir artık.bizede keyifle yağhaza giden yolları izlemek düşer.sızan senaryolardanda anlaşıldığı gibi farahta bir merdiven tıpkı sinan gibi yağhaz olma yokulda basamak bundan sonra artık cumartesi gelmez bana 32.bölüm ve sonrası çok iyi olacak ve yağhaz adına eminim çok güzel sahbeler izleyeceğiz kop yağhazcı grup kopppp💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼💃🏼
    Bu arada bölüm tagı 2seçenek halinde hangisi olsun die bize sorulmuş hadi yağhazcılar hangisini seçeceğinizi biliyorsunuz:img-wink:y

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 183

Bahsedilme
    5 Mesaj

O senaryo parçaları ne öyle? “Yağız’ın üzerinde gezen eller” ne demek, benim bile sinirlerim köpürdü..:img-hyste İnşallah çok gezdirmemiştir...:img-hyste
    Bu oyun işi hiç Yağız’ın yapacağı bişey değil gibi... Sırma umarım saçmalamadın... Ben pek sevmedim bu işi ya..:img-beee:
    Bir mezarlık teorim daha çöp oldu... :865323
    Alıntı >DOLUNAY< Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön izleme beklediğim yerden gelmiş :img-in_lo
    Allahım Hazan kızın korkuları dağlarını sarmışta mahaneler uydurup kapılara dayanmış :img-hyste hani bu sefer mahaneyi uydurduğunuda gizlemiyor kabul ediyor :img-hyste
    sana sadece "tanımam" korkusu mu yetti yoksa, yalanda katmerlendi senin etkin dışı iyice korkuların köpürdü mü çenin
    içi içini yemişte o lafı etmeye gelmiş gibi bir hallerde
    Yağız tedirgin oluyor halini görüyor çünkü karşısında duran Hazan'ın o haline dayanamayıp derdin ne ise bana söyleyebilirsin diyor
    yalnız Hazan kız onu dinliyor gibi ama kafasında susturamadığı için oralara sürüklendiği şeyler dönüyor ve "sadece seni dinlerim" lafından sonra tutamıyor kendini kapılar ardında döktüğü gözyaşlarını salıveriyor
    Ama Yağızcığımın o ifadesine ne demeli bir anda hüzün düşüyor yüzüne gözyaşını görürü görmez "sen iyi değilsin Hazan" diye atılıyor can havliyle, elini götürüyor ama dokunamıyor geri alıyor,
    Hazan yaklaşıyor kendini geri çekiyor yine ayrılmada olduğu gibi, ona dokunamayan elinide sarılmasın diye güvenceye alır gibi kapatıyor iyice koluna tutturuyor olurda sarılmak isterse engel olsun dercesine ah be Yağız
    (Şu adama aşkından kıvranırken bile dokunmaktan imtinasını defalarca görüp, uzak durmalarına defalarca şahit olup halada laf diyenlere teessüf ediyorum :img-tomat aşkını içinde yaşamasına bile çok görenlere de : )
    Hazanın suratına anlamak ister gibi bakarken Hazan dökülüyor bi anda
    "ben seni hiç kaybetmek istemiyorum biliyor musun?" epey mahsun ve çaresizce söylüyor bunu
    tam fragmanda dediğim küçük bir inme iner gibi oluyor Yağızda :img-hyste "ne oldu şu an tam olarak" der gibi bakakalıyor evlatçım o nasıl bakışlar güzel gözlü Yağız :img-in_lo
    Böyle bi cümleyi hayalinde bile kurmayan yasaklamış Yağız bu lafı duyunca hem eriyor hem idrakte zorlanıyor (yalnız Yağız bunun etkisinden bir süre çıkamaz, kıyamam )
    Hazan pert Hazan iptal ama daha yolun başındasın yavru kuş daha ne cendereler var önünde Yağız'ın geçerken iz bıraktığı oralardan geçeceksinde geleceksin yamacına :img-wink:
    Tam son kısımda sanki iyice yanaşıp Hazan sarılacak gibi duruyor ama arkanda aynı anda gelen asansörün sesi duyuluyor, büyük ihtimal sarılma olmaz, neyse :img-beee: Gelende fazilet ya da sinandır zaten

Hazan'ın ve Yağız'ın eller de yine konuşuyor, bu ikilinin elleri hep konuşmadı mı zaten, bu konuşmaların sonu güzel birşeye çıkacak bence ileride, hep gözümüze sokuluyor detaylı detaylı, neyse :)
    Bunları neden bu kadar naif işliyorsun ey senarist? Nasıl tanıştıklarına bak, birde şimdiki hallerine..:img-hyste Ya ben bir zamanlar bunlardan ciddi ciddi alpha couple çıkacağını düşünmüştüm... İkisi de çok naif çıktı..:img-hyste İlk sezondan sonra birbirleri ile savaşarak birbirlerine aşık olacaklarını düşünmüştüm... Hatta sezon öncesi fragmanda Hazan evi dağıtınca filan heh tam istediğim demiştim... Püüü bana...:img-hyste Şimdi baksana birbirlerine kıyamıyorlar filan...:img-hyste Yağız zaten tam bir hanım köylü...:img-hyste Hazan ilk engelde kapılarda ağlıyor... Oy ben nerelere gidem?:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)