Sayfa 135/201 İlkİlk ... 3585125131132133134135136137138139145185 ... SonSon
1001 sonuçtan 671 ile 675 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    128

Aldığı Beğeni: 347

Bahsedilme
    4 Mesaj

Forum yenilenmiş iyi hoşta mod onayından çıkarsanız başlığı artık Lütfen çıkartın senaryo bu sefer gerçekten Yağız Hazan'a dönüyor. Yani artık fandom kavgası yaşanmaz. Senaryonun yeni halini isteyen izler istemeyen izlemez. Lütfen başlığı açın artık nolursunuz.
    :whistle2

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    91

Aldığı Beğeni: 180

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ya ben Farah’ı sevimli, tatlı, şeker bişey hayal etmiştim.. Resmen tam anlamı ile şoke oldum... Niye böyle oldu ki? O kıyafet nedir öyle, kış ayındayız sonuçta.. Yağız kaç kat giyinmiş, yavrum üşümüş, kız şortla geziyor... Shipleyemedim.. :/
    Sinan’ın Yağız/Hazan’ın arasından abisi için kibarca çekilmesi YağHaz’ı basitleştirir... Çünkü YağHaz, Sinan’a rağmen olmalı, Sinan izin verdiği için değil... Dizinin vermek istediği mesaj “kardeşlik herşeyden önemli” değil, “aşk kardeşten bile büyük”... Kerime kafası yerindeyken özetlemişti, Fazilet de biraz çıtlattı aşk hakkında 32de... Yağız Sinan kardeşlik forever beklemeyin derim...
    Sırma’nın araba ile mesaj vermesi doğru ise;
    Yağız/Hazan ile
    Gökhan/Sevda ile
    Ece/Yasin ile (fakirlikten bunlar karşılaştığında araba değil motor var, o yüzden çok emin değilim 😆 )
    Sinan bir kızdan diğerine koşarak diziyi bitirecek... (arabasına Nil vurunca yenisini getir diyordu)
    Bu tespiti de yazmasam olmazdı 😆

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    128

Aldığı Beğeni: 347

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ben Farah’ı sevimli, tatlı, şeker bişey hayal etmiştim.. Resmen tam anlamı ile şoke oldum... Niye böyle oldu ki? O kıyafet nedir öyle, kış ayındayız sonuçta.. Yağız kaç kat giyinmiş, yavrum üşümüş, kız şortla geziyor... Shipleyemedim.. :/
    Sinan’ın Yağız/Hazan’ın arasından abisi için kibarca çekilmesi YağHaz’ı basitleştirir... Çünkü YağHaz, Sinan’a rağmen olmalı, Sinan izin verdiği için değil... Dizinin vermek istediği mesaj “kardeşlik herşeyden önemli” değil, “aşk kardeşten bile büyük”... Kerime kafası yerindeyken özetlemişti, Fazilet de biraz çıtlattı aşk hakkında 32de... Yağız Sinan kardeşlik forever beklemeyin derim...
    Yağız/Hazan ile
    Gökhan/Sevda ile
    Ece/Yasin ile (fakirlikten bunlar karşılaştığında araba değil motor var, o yüzden çok emin değilim 😆 )
    Sinan bir kızdan diğerine koşarak diziyi bitirecek... (arabasına Nil vurunca yenisini getir diyordu)
    Araba motor ne farkeder justi? 😀 Zaten onlar dizi başladığında sevgili değil miydi? İlk tanışma sahnesi yazmıyoruz ki araba mı motor mu bakalım? Onların işleyişi başka yazılıyor. O yüzden Ece'nin partneri Yasin'den başkası olmaz artık. O yüzden ecyas forever!😀 Sen Farah diye bir kızı getiripte cici kız yapacaklarını mı sandın?😀 Çok iyi niyetlisin canım.😀 Ama Farah Hazan'ın tüm gemileri yakıp Yağız'la yakınlaşmasını sağlayacak bence. Çünkü içine kaybetme korkusu girdi Farah gelince kıskanmalarda başlayacak. Ben YağHaz'a Sırma'nın birliktelik yazacağını düşünüyorum.😂😂 Hazsin'e ilk öpücüğü yazan YağHaz'a birliktelik yazar!😂😂YağHaz Hazsin bitmeden başlayacak gibi çünkü Sinan abisinin itirafından durumu anlamamış Hazan'ında Sinan'a bitti demeye güçlü bir bahanesi kalmadı. Senarist yasak, gizli bir ilişki başlatıp kaos çıkaracak o kadar belli ki bu. Çünkü bu dizideki tüm ilişkiler entrika dolu YağHaz 'da muhtemelen gizli başlayıp sonra göz önünde devam edecek. Yağız'ın evlatlık olduğunu öğrenmesi sezon finaline kalacaktır o arada yakınlaşmaları lazım o yoksa Yağız Hazan'ı çok kolay siler. Ama sahip olduğu kadını silemez. Farah ne kadar kalıcı olur şimdiden kestirmek zor ama kolay gideceğini sanmıyorum ne yazık ki! YağHaz yakınlaşmazsa Farah bu diziye daha fazla sıkıntı olur umarım suyu çıkmaz o karakterinde.

Durum:
    Golden Fishy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 91

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yağız/Hazan ile
    Gökhan/Sevda ile
    Bi dakkika bi dakika, One moment.. ne Saraha si ne kadini, ne tsortu???? What????
    Nerde gorudunuz resim mi var? Ben bu gunlerde burdan biraz uzak kaldim

Biri bana ozetlermi???

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    91

Aldığı Beğeni: 180

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba motor ne farkeder justi? 😀 Zaten onlar dizi başladığında sevgili değil miydi? İlk tanışma sahnesi yazmıyoruz ki araba mı motor mu bakalım? Onların işleyişi başka yazılıyor. O yüzden Ece'nin partneri Yasin'den başkası olmaz artık. O yüzden ecyas forever!😀 Sen Farah diye bir kızı getiripte cici kız yapacaklarını mı sandın?😀 Çok iyi niyetlisin canım.😀 Ama Farah Hazan'ın tüm gemileri yakıp Yağız'la yakınlaşmasını sağlayacak bence. Çünkü içine kaybetme korkusu girdi Farah gelince kıskanmalarda başlayacak. Ben YağHaz'a Sırma'nın birliktelik yazacağını düşünüyorum.😂😂 Hazsin'e ilk öpücüğü yazan YağHaz'a birliktelik yazar!😂😂YağHaz Hazsin bitmeden başlayacak gibi çünkü Sinan abisinin itirafından durumu anlamamış Hazan'ında Sinan'a bitti demeye güçlü bir bahanesi kalmadı. Senarist yasak, gizli bir ilişki başlatıp kaos çıkaracak o kadar belli ki bu. Çünkü bu dizideki tüm ilişkiler entrika dolu YağHaz 'da muhtemelen gizli başlayıp sonra göz önünde devam edecek. Yağız'ın evlatlık olduğunu öğrenmesi sezon finaline kalacaktır o arada yakınlaşmaları lazım o yoksa Yağız Hazan'ı çok kolay siler. Ama sahip olduğu kadını silemez. Farah ne kadar kalıcı olur şimdiden kestirmek zor ama kolay gideceğini sanmıyorum ne yazık ki! YağHaz yakınlaşmazsa Farah bu diziye daha fazla sıkıntı olur umarım suyu çıkmaz o karakterinde.
    Senarist Hazan’ın yolunu “haklı” olarak YağHaz’a çıkaracağım dedi.. Yasak aşk yazacağını hiç sanmıyorum... Geçen hatta birisi yazmıştı şu irade ve iradelerine direnmelerine rağmen yakınlaşma üzerine... O neydi öyle yarabbi 😀 heyecanlanmadım diyemem ama “Yağızım yapmaz”... Yavrum çok iradeli.. 😆
    Evlatlık işini Yağız’ın öğrenmesi sezon finaline kalmasın lütfen ya... Çok klişe ve basit.. Yağız herşeyi silecek gidecek ama gidemeyecek geri dönecek ilk bölümde... Bunun neresi merak uyandırıcı.. Ülkedeki herkes kaza geçirince başrol ölmez, başrol gitmek istese de gidemez bunu biliyor...
    Yağız’ın gerçeği öğrenmesi hazanla bişeyler olduktan sonra olursa daha da koyar çocuğa... Ama bunlar olana kadar oooo, ölürüz biz...
    Sırma o kadar konuyu havada bıraktı ki herkes 3. sezondan emin... Nedense Sırma’nın aşkı anlatamadan eli böğründe kalacak gibi bir his var içşmde hadi bakalım... 😀 Fazla uzattı...
    Alıntı Golden Fishy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi dakkika bi dakika, One moment.. ne Saraha si ne kadini, ne tsortu???? What????
    Nerde gorudunuz resim mi var? Ben bu gunlerde burdan biraz uzak kaldim

Biri bana ozetlermi???
    Forumun yeni halinde spoiler bulamadım... İstemeyenler okumasın buradan sonrasını lütfen...
    Diziye Farah diye bir kız katılıyor... Yapım ekibi de durur mu ortalığı karıştırmak için senaryo ve çekimden video paylaşmışlar... Senaryoya göre Farah’ın elleri Yağız’ın üzerinde geziyor... Bunun şokunu atlatamadan video geldi... 😆 Çekimlerde kız çok fena görünüyordu, sanki Yağızı dereye götürüp susuz getirecek bir hali vardı... Öyle fettan duruyordu 😆 Şort ve omuz açık bişey giymiş Yağız’ın evinde dolanıyor... Ama çok güzel kız valla beğendim... Sadece Yağız’a fazla... Ben YağSev’e geri dönüyorum... 😆

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)