Sayfa 136/201 İlkİlk ... 3686126132133134135136137138139140146186 ... SonSon
1001 sonuçtan 676 ile 680 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    Golden Fishy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 91

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senarist Hazan’ın yolunu “haklı” olarak YağHaz’a çıkaracağım dedi.. Yasak aşk yazacağını hiç sanmıyorum... Geçen hatta birisi yazmıştı şu irade ve iradelerine direnmelerine rağmen yakınlaşma üzerine... O neydi öyle yarabbi 😀 heyecanlanmadım diyemem ama “Yağızım yapmaz”... Yavrum çok iradeli.. 😆
    Evlatlık işini Yağız’ın öğrenmesi sezon finaline kalmasın lütfen ya... Çok klişe ve basit.. Yağız herşeyi silecek gidecek ama gidemeyecek geri dönecek ilk bölümde... Bunun neresi merak uyandırıcı.. Ülkedeki herkes kaza geçirince başrol ölmez, başrol gitmek istese de gidemez bunu biliyor...
    Yağız’ın gerçeği öğrenmesi hazanla bişeyler olduktan sonra olursa daha da koyar çocuğa... Ama bunlar olana kadar oooo, ölürüz biz...
    Sırma o kadar konuyu havada bıraktı ki herkes 3. sezondan emin... Nedense Sırma’nın aşkı anlatamadan eli böğründe kalacak gibi bir his var içşmde hadi bakalım... 😀 Fazla uzattı...

Forumun yeni halinde spoiler bulamadım... İstemeyenler okumasın buradan sonrasını lütfen...
    Diziye Farah diye bir kız katılıyor... Yapım ekibi de durur mu ortalığı karıştırmak için senaryo ve çekimden video paylaşmışlar... Senaryoya göre Farah’ın elleri Yağız’ın üzerinde geziyor... Bunun şokunu atlatamadan video geldi... 😆 Çekimlerde kız çok fena görünüyordu, sanki Yağızı dereye götürüp susuz getirecek bir hali vardı... Öyle fettan duruyordu 😆 Şort ve omuz açık bişey giymiş Yağız’ın evinde dolanıyor... Ama çok güzel kız valla beğendim... Sadece Yağız’a fazla... Ben YağSev’e geri dönüyorum... 😆
    Sag ol cevap verdigin icin, evet haberi gormustum yeni oyuncu katiliyor diye haber yapmislar
    Ama bukadar samimi sekilde olucaklarini tahmin etmezdim, etmemistim,
    Resimlerini gordum kizin, koca dudakli biseyler, Hazan kadar guzel deil, aslinda cirkin bile kaliyor Deniz Baysalin yaninda
    Yagizimizi yoldan cikarmasindan o cirkin sey ne hali varsa gorsun

YagHaz olucak orasi kesin.

Sevda zaten Hazana benziyor karakter olarak, dik basli, kendi ayaklarinin uzerinde duran birisi
    Hazan Yagiza yakisir, bu saatten sonrada Yagiza hazan baskasi yakismaz ve olmaz
    YagHaz olsun diye milyonlar var, YagSev olsa olsa 100 kisiden fazla deildir zatek imkansiz
    Sevda Gokhanla, zaten iksiini ilk sahneden bu yana yakistirdim bile

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    128

Aldığı Beğeni: 348

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senarist Hazan’ın yolunu “haklı” olarak YağHaz’a çıkaracağım dedi.. Yasak aşk yazacağını hiç sanmıyorum... Geçen hatta birisi yazmıştı şu irade ve iradelerine direnmelerine rağmen yakınlaşma üzerine... O neydi öyle yarabbi 😀 heyecanlanmadım diyemem ama “Yağızım yapmaz”... Yavrum çok iradeli.. 😆
    Evlatlık işini Yağız’ın öğrenmesi sezon finaline kalmasın lütfen ya... Çok klişe ve basit.. Yağız herşeyi silecek gidecek ama gidemeyecek geri dönecek ilk bölümde... Bunun neresi merak uyandırıcı.. Ülkedeki herkes kaza geçirince başrol ölmez, başrol gitmek istese de gidemez bunu biliyor...
    Yağız’ın gerçeği öğrenmesi hazanla bişeyler olduktan sonra olursa daha da koyar çocuğa... Ama bunlar olana kadar oooo, ölürüz biz...
    Sırma o kadar konuyu havada bıraktı ki herkes 3. sezondan emin... Nedense Sırma’nın aşkı anlatamadan eli böğründe kalacak gibi bir his var içşmde hadi bakalım... 😀 Fazla uzattı...

Forumun yeni halinde spoiler bulamadım... İstemeyenler okumasın buradan sonrasını lütfen...
    Diziye Farah diye bir kız katılıyor... Yapım ekibi de durur mu ortalığı karıştırmak için senaryo ve çekimden video paylaşmışlar... Senaryoya göre Farah’ın elleri Yağız’ın üzerinde geziyor... Bunun şokunu atlatamadan video geldi... 😆 Çekimlerde kız çok fena görünüyordu, sanki Yağızı dereye götürüp susuz getirecek bir hali vardı... Öyle fettan duruyordu 😆 Şort ve omuz açık bişey giymiş Yağız’ın evinde dolanıyor... Ama çok güzel kız valla beğendim... Sadece Yağız’a fazla... Ben YağSev’e geri dönüyorum... 😆
    Gitmek mi? Yağız artık artık hiçbir yere gitmez canım bir kere gitmeyi denedi gidemedi. Senarist bir daha aynısını yazmaz bence. Hazan'ın canını yakmak için daha başka başka yollar var! :img-hyste Hazan'ın gözünün içine soka soka bir şeyler yapar yaparsa benim aklıma ne felaket senaryoları geliyor ama şimdi yazmayım senariste fikir vermeyim. :img-hyste senaristin aklında varsa yapar zaten düşündüğümü.

Senarist Hazan'ı haklı olarak mı YağHaz'a çıkaracakmış?! Ben buna sadece gülerim! Ahahahaha :img-hyste Hazan'ın Sinan'ı bırakmak için bir kamyon dolusu nedeni vardı niye bırakmadı o zaman? Bıraksaydı bu ilişkide haklı olan tarafta olacaktı. Şimdi haklı olduğu için değil aşık olduğu için bitirecek Sinan'ı. Ama Sinan Hazan'ı bırakmayı kabul etmeyecek! Neden? Çünkü artık Hazan'ın BAHANESİ KALMADI! Sinan artık Hazan'ı üzecek bir şey yapamaz yapsada Hazan bundan artık etkilenmez. Çünkü gözü Farah ve Yağız'dan başkasını görmeyecek. Olay Hazan taraflı yasak ilişkiye doğru gidiyor. Daha önce yazmıştım YağHaz ilişkisinin sorumlusu Hazan olacak demiştim senaryo oraya doğru gidiyor resmen. İlişki eğilimi ilk olarak Hazan'dan gelecek Yağız'da artık duygularım karşılıklı diye buna karşı koyamayacak Sinan'a karşı kendini günahkar ya da sorumlu hissetmeyecek.Hazan'da beni seviyor diye düşünüp duygularına sahip çıkmaya başlayacak. Hani hep deniyordu ya ;"Yağız Sinan'a dürüst davranmıyor inkar ediyor!" diye. Bunu yapmasının nedeni hislerinin karşılıksız olmasıydı. Şimdi o durumda ortadan kalkacağı için kaçacak saklanacak bir şeyi kalmayacak. Sinan'da abisini son ana kadar korumaya devam edecek abisini üzecek bir şey yapmayacak. Taki ilişkileri olduğunu öğrenene kadar. Bu dizi entrikadan besleniyor kaostan besleniyor çünkü. O yüzden YağHaz ilişkisi haklı sebeplerle başlamaz. Bu ilişkide mutlaka bir taraf suçlu olacak o da Hazan.

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    91

Aldığı Beğeni: 182

Bahsedilme
    5 Mesaj

Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gitmek mi? Yağız artık artık hiçbir yere gitmez canım bir kere gitmeyi denedi gidemedi. Senarist bir daha aynısını yazmaz bence. Hazan'ın canını yakmak için daha başka başka yollar var! :img-hyste Hazan'ın gözünün içine soka soka bir şeyler yapar yaparsa benim aklıma ne felaket senaryoları geliyor ama şimdi yazmayım senariste fikir vermeyim. :img-hyste senaristin aklında varsa yapar zaten düşündüğümü.

Senarist Hazan'ı haklı olarak mı YağHaz'a çıkaracakmış?! Ben buna sadece gülerim! Ahahahaha :img-hyste Hazan'ın Sinan'ı bırakmak için bir kamyon dolusu nedeni vardı niye bırakmadı o zaman? Bıraksaydı bu ilişkide haklı olan tarafta olacaktı. Şimdi haklı olduğu için değil aşık olduğu için bitirecek Sinan'ı. Ama Sinan Hazan'ı bırakmayı kabul etmeyecek! Neden? Çünkü artık Hazan'ın BAHANESİ KALMADI! Sinan artık Hazan'ı üzecek bir şey yapamaz yapsada Hazan bundan artık etkilenmez. Çünkü gözü Farah ve Yağız'dan başkasını görmeyecek. Olay Hazan taraflı yasak ilişkiye doğru gidiyor. Daha önce yazmıştım YağHaz ilişkisinin sorumlusu Hazan olacak demiştim senaryo oraya doğru gidiyor resmen. İlişki eğilimi ilk olarak Hazan'dan gelecek Yağız'da artık duygularım karşılıklı diye buna karşı koyamayacak Sinan'a karşı kendini günahkar ya da sorumlu hissetmeyecek.Hazan'da beni seviyor diye düşünüp duygularına sahip çıkmaya başlayacak. Hani hep deniyordu ya ;"Yağız Sinan'a dürüst davranmıyor inkar ediyor!" diye. Bunu yapmasının nedeni hislerinin karşılıksız olmasıydı. Şimdi o durumda ortadan kalkacağı için kaçacak saklanacak bir şeyi kalmayacak. Sinan'da abisini son ana kadar korumaya devam edecek abisini üzecek bir şey yapmayacak. Taki ilişkileri olduğunu öğrenene kadar. Bu dizi entrikadan besleniyor kaostan besleniyor çünkü. O yüzden YağHaz ilişkisi haklı sebeplerle başlamaz. Bu ilişkide mutlaka bir taraf suçlu olacak o da Hazan.
    Buraya resim ekleyebilsek sana şu aralar çok popüler bir fotoyu atacaktım hazanyağmuru. 😃 “Yağız’ım yapmaz!” 😆 Hazan konusunda bişey diyemem fakat “Yağızım yapmaz” buna %100 eminim... 👍

Durum:
    ebyaram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragmandaki Hazan’ın uzak dur lafı acaba duygularını fark ediyor da bu nedenle mi yoksa faziletin ve kerimenin sözlerinden korkup yağıza anlatırlar diye mi bilemedim.İnşallah kendi duygularını farkedebilmiştir alık hazan😄.Bu arada geçen bölüm hazan ilk defa yağıza gerçek duyguları ile ilgili birşeyler söyledi,seni kaybetmek istemiyorum dedi ağlayarak,yağız bu kızdan hiç şüphelenmedi ertesi sabah geldi kardeşini sordu burada mı ,merak etmiyormusun diye .Hazanın sözleri ve ağlaması sanki havada kaldı.Sonra arabada Hazan’ın söylediklerini düşündü ama hiç farklı bir şeye yormadı.Sadece kendi hisleri yüzünden rahatsız oluyor.Yani sanki o sahne hazan ve yağız severler için oraya yapıştırılmış alın izleyin der gibiydi.Havaalanı sarılma sahnesi ,ve geçen bölümdeki kapı sahnesinin arkası boş kalıyor.Öyle güzel sahneler yazılıyor ve karakterler beş dakika sonra neyaptıklarını unutuyorlar.Acaba mı soruları hiç akıllarına gelmiyor.

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ön izleme olarak bize verilen sey şaka gibi..

Kerimenin yağız in annesi olduğuna hiç ikna olmadım olmadık bir çok arkadaşım da buna dahil sevgili guli justi nihan ve nesli ve ben daha da sayamadiklarim var tabi...

Imkansız bu alık kadından böyle zeki bir çocuk çıkamaz tamam babasini görmedik ama annesi yetti bunu istememem için yeterli bir sebep...

Aylardir yazdık cizdik yağız bize verilen ve gösterilen;ama yağız o kadının bırakın oğlu çıkmak akrabası bile olamaz o derece...gelelim hazım a; birsey anlamazliga vuruyor olayı ama o da aliklar listesine eklendi..

Bu arada hazan in evi de yol geçen hanı olmuş!!bitmeyen evlatlik olayı hassin olayı kurtulamadığimiz sinan..artik şu sinan i yağhaz dan bir uzak tutun ya yazacak bin tane hikaye bulunur tamamen evlatlik yapıp olayın kerime ve sinan hazim etrafında donmesini mi sağlıyorsunuz, hala şans varsa ecsin mi yapıyorsunuz, nille mi yazıyorsunuz bir artık bağimsizlastirin yetti artık diye bağırasım var artık son raddeyi de geçti

Hadi kerime hazan i yağız la tehdit etti ne demeye sinan da o anahtar sevgilisi diye mi komik kimin sevgilisi nde evinin anahtarı var. Sevgiliden başka herşeye de benziyorlar ayrıca 😂
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)