Sayfa 137/201 İlkİlk ... 3787127133134135136137138139140141147187 ... SonSon
1001 sonuçtan 681 ile 685 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 184

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ön izleme herkesin hayat ışığını sömürdü galiba.. 😀 İki bölüm önceye kadar Yağız evlatlık olsun diyen herkes dönüş yolunu aramaya başlamıştı.. Ön izleme tüy dikti.. Herşey Yağız’ın başına geliyormuş... 😂 Kimse Kerime psikopatını hesap etmedi tabi. 😂
    Şu anda izleyici evlatlığı Yağız olarak biliyor... Fazilet, Kerime, Sinan ve Hazan, Yağız olarak biliyor... Bizim katharsise ulaşmamız lazım, bu nasıl olacak? Zaten hepimizin bildiği bir gerçeği Yağız öğrenecek sadece, sıfır merak... Sürpriz faktörü olması lazım... Bu kadar gözümüze Yağız diye sokulacak ve en sonunda Yağız çıkacak.. Evet ne kadar enteresan...😀
    Ön izlemede Hazım, Sinan’dan ve onun gerçeği bilme ihtimalinden hiç şüphelenmiyor gibi.. En saçma yer burası çünkü Erdal’dan öğrendikleri ve Kerime’nin evine giden Sinan’dan şüphelenmesi lazım... İlk defa Yağız’ın babası olamaz diye şüphelendim 😂 Bu çocuğun genleri ne Kerime’den ne Hazımdan olabilir... 😂 Neyse Hazım DNA testi ile oynamadı o zaman? Çünkü oynasa hemen duruma uyanırdı ya da uyandı bize göstermediler dur bakalım... Eğer öyleyse Gökhan olma ihtimali yükselir...
    Ön izlemede Kerime Hazan’a taşınmış, Sinan’ın ise babasına “sırrını biliyorum” demediği kaldı...😂 Benim en takıldığım yer Sinan’ın eve dalması oldu... En son rüşvet ile gizlice evin anahtarını almıştı... Hala kullanıyor demek ki... Sonra sen bu karakteri neden sevmiyorsun... Ne diyebilirim ki evlat olsa eldivenle bile sevilmez...

Durum:
    GuliBiyaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ♥ ÇAĞLAR Ertuğrul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni bölümü beklerken şuraya suyu çıkan evlatlık konusu hakkında
    son teorimi yazmaya geldim.
    Bence de arkadaşlar Yağız Hazım Bey'in oğlu değil.
    ŞOK ŞOK ŞOK!!
    Sonunda kabul ettim ama Yağız bence Kerime'nin de oğlu değil.
    Kerime'yi Yağız'ın annesi kabul etmemi beklemeyin..
    Yağız canımı o psikopat kadından kurtarmak için her türlü teoriyi üretirim..
    Neyse.. Yani Kerime'nin yıllardır yaptırdığı DNA testleri doğruydu bence.
    Ne Sino ne Yağız Kerime'nin oğlu değil.
    Hazım Bey'in Yağız'a anlattığı gibi Kerime'nin oğlu öldü bence.
    Ama tabii ki hastanede doğumda ölmedi..
    (artık nasıl öldüyse Hazım Bey bunun da ortaya çıkmasından korkuyor.)
    Bize gösterildiği gibi o bebeği Hazım Bey Kerime'den satın aldı ve
    sonra ne olduysa o çocuk öldü.Hazım Bey Kerime yüzünden
    Yağız'ın evlatlık meselesini öğrenip kendine test yaptırmasından ve
    bu gerçeği öğrenmesinden korkuyor.
    Doğal olarak Yağız gerçeği öğrenirse babası kim ailesi kim mevzu açılacak
    ve muhtemel altında büyük dram var.
    Daha önce dalga geçiyordum Hazzım Bey'in babasız çocuklara zaafı var,
    Ece ile evlendiği gibi Sevinç Hanım ile de böyle bir evlilik gerçekleştirmiş olabilir diye.
    Yani Sevinç Hanım bence Yağız'ın annesi ve oğluna gerçek babasından dolayı mesafeliydi.
    Yağız Amerika'ya da bence bu yüzden gönderildi.
    Hazım Bey her şeye rağmen Yağız'ı kabul etmiş sevmiş ve
    onu gerçekten kaybetmek istemiyor.
    Hikayenin bu kısmında YağHaz'ın kaderi ortak.
    İkisinin de baba bildikleri babası değil ve annelerinden gerçek babaları yüzünden
    ilgi göremediler.Baba bildikleri ikisini de çok sevdi.
    Evlatlık mevzusu YağHaz'ın illa ortak noktası olacaksa buradan bağlansın.
    Ayrıca Hazım Bey'in, Kerime'nin yıllardır yaptırdığı her testten haberinin olmasına
    ve müdahale etmesine imkan yok zannımca.
    Daha oğlu Sino'nun yediği halttan bile haberi yok gibi görünüyor ön izlemede
    o yüzden aksi ihtimal na-mümkün gibi..
    Hazım Bey Kerime'nin yaptırdığı her testten sonra bu yüzden rahattı der giderim.

Durum:
    emos90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 26

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selin kusacagim yeter artık bu nedir? İzleyici ile dalga mi geçiyorlar? Bu yapımın kazandığı zehir zikkim olsun. Madem bu kadar önemli karakterler fragmanda verin. Ne adı ne aşağılık bir karakterdir. Yapım mekanları kisitlayacagina senaryoda seline hapis yazainda oyuncu masrafından kurtulsunlar. İgrenc nefret ediyorum Selinden.
    Bu suçluların yaptıklarının yanına kar kalması asıl tepki çekmesi gereken. Kerime, Güzideyi oldurur yanına kalir. Selin Ece’yi ve bebeğini oldurmeye kalkar yanına kar kalır. Yasemin Hazimi zehirler yanına kalır. Bu bölüm ayni pervasizlikla Sevdanın sagligi üzerinden devam ettireceğini gördük. Birileri sürekli birilerini tehdit edip gemisini yüzdürür tepki çekmez.cunku insanların canina kast etmek çok insani birşey ama birini sevmek oooooovv büyük suç. Ne vazgeçilmez oyuncularmis hapis cezası yazıp diziden çıkaramıyorlar. Fazilet, kerime, selin bitmeyen sahneleri. Bitmek bilmeyen Sinan dramı. Bütün hafta boyunca beklediğimiz çiftin sahneleri “iyi geceler”
    Bu yapımın ve senaryoyu baltalayanların bundan sonraki hiç bir isinin tutmaması duası ediyorum.
    Bir yığın karakter var bu kadar karakter içinde bir tane mi düzgün karakter çıkarabiliyorlar pes

Durum:
    Golden Fishy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 91

Bahsedilme
    0 Mesaj

Valla kafam allak bullak oldu kim kimin ogulu kim kimin cocugu yemin ederim kafam su anda karnimin karistigi gibi karisti
    Her bolum fikirlerim deisiyor. Simdide Sinanin Kerimenin ogulu oldugunu dusunuyorum.
    Yok artik, ama dimi babasinada oynayamaz ama??????

Doktor: Merak etmeyin Sinan bey bu aramizda kalicak

Orda Sinan bile isteye pozitif yazdirmis olabilir
    DNK raporunu deistirmis olabilir mi acaba???????

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 184

Bahsedilme
    5 Mesaj

Yağız’a gelen geçen yalan söylüyor bu nedir ya Babası ayrı yalan söylüyor, Hazan ayrı, Sinan ayrı, Kerime ayrı... Yağız Egemen sen bu hale düşecek adam mıydın?
    Nerde bu Farah çabuk gelsin... Yağızı daha çok görürüz belki... Selin hakkında konuşmak istemiyorum ama bıktım yani... Yasemin ver Nil ver... Gökhan ver... Selin nedir? Sinan zaten her bölüm ayrı bişey öğreniyor... Ağlıyor bişeyler yapıyor kendi çapında.. Ne işe yaradığı muamma... Ondan da sıkıldım... Babası katilmiş ama nasıl öldü bize söylemiyor Sırma tabi.. Sinan’ın herşeyi bilmesi ama Yağız’ın bişey bilmemesi çok komik değil mi?
    Fazilet keşke Yağıza söylese... Ama nerdeee... Kesin Hazan bişeyler yapacak, Yağız yine öğrenemez... Artık şiştim öğrensin de çeksin acısını... Biz neden çekiyoruz?
    Bölümün en best sahnesi Selin’i döven Faziletti.. İçimin yağları eridi... Az daha yolsaydı saçını başını keşke...
    Mezarlıkta ağlayan Yağız da efsanedir.. ❤
    Boş bir bölümdü.. Teori kasacak bir bilgi edinmedik, hazımın asansör sahnesini bir kere daha izlemek lazım...
    En azından anahtarı almasını bişeye bağlamışlar.. Midem kaldırdı... Diğer türlüsünü kabullenemem...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)