Sayfa 139/201 İlkİlk ... 3989129135136137138139140141142143149189 ... SonSon
1001 sonuçtan 691 ile 695 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sahneler kopuk kopuk kesik kesik zaten ön izleme yağhaz dan gelmediginde anlamıştım
    Kesin dedim sahnelrimiz kopuk kopuk..

Bu dizinin en büyük sorunu yukarıda yazmış arkadaş katılıyorum sahne kopuklukları 10 saniye bir sahne veriyor
    sonra araya bir sahne giriyor en az 5 dakika sonra hop yine kısacık bir sahne daha..

Bari yağhaz sahnelerinin hepsini toplayın hepsini dediğime bakmayın zaten toplasanız 10 dakikadır yağhaz sahnesi onu da bölüyorlar 10 a...bari o 10 dakikayi kesintisiz verin..
    Diyeceğim ama olmaz çünkü %80 yağhaz için izleniyor dizi
    Diğer %20 lik kesim de fazilet ece ve yasemin için..

Çok ciddiyim selin den yıldım selin ve yasin den de..ece ve yasinden de..sirf bunun için bile bence ecsin olmalı..

Artık evlatlik konusunda ne yazacağımı şaşırdım ama bu kadının oğlu olmamalı yağız..Kerime de anneligin a sını görmeyen bir ben değilimdir herhalde..annelik sıfatını haketmiyor kadın hatta oğlu sinan sa bence artık onu da haketmiyor sinan a da yazık bu kadının çocuğu her kimse ona yazık böyle bir anne olamaz.

Yağız in aşk itirafı benim için bu dizinin gelmiş geçmiş en guzel sahnesidir ve şimdi de hazan in ben onu kaybederim sen de beni kaybedersin anne...bu zangır zangır titreyen hazan ı da hiç unutmayacağım
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    GuliBiyaban - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ♥ ÇAĞLAR Ertuğrul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı justitia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O kadar haklısın ki... Sinan’ın vızıldamasını çekemem diye kaç hafta önce yazmıştım.. Yağız olmadığına %100 emin olduğum halde Yağız çıksın dedim çünkü onu izlemek istiyordum... Eee ben ne anladım bu işten... Biz niye Sinan’ı izliyoruz? Çocukluk travması olan Yağız, babasıyla özel ilişkisi olan Yağız, annesinin yerden kaldırmadığı Yağız, yalana karşı sarımsak görmüş vampir tepkisi veren Yağız... Yaşasın işte çocuk dramı... Sinan neyin dramını yaşıyor anlayan beri gelsin... Yorumlayacağım yorumlayamıyorum
    Hem lansmandan otel odasını rezaletini hemde evlatlık olmadığı halde evlatlığı üstlenme işini burada çok önceden konuşmuştuk... Yağız bunu yapar dedik... Sağolsun Sırma alıp Sinan’a yazdı... Sonra vay efendim seyirci neden böyle... Kendimi ihanete uğramış gibi hissediyorum yeminle...
    Vallahi halen bu duruma çok uyuzum..
    Resmen bizim senaryomuzu arakladı ve en istemediğimiz şekilde
    önümüze sürüyor Sırma denen!!..
    Hikayeyi resmen berbat eyledi!
    Kendi hikayesine bu kadar düşman başka senarist var mı bilmem..
    YağHaz'a gidiş için en berbat yolu seçtiği gibi
    evlatlık meselesinde de en berbat yolu seçti..
    Hikayenin ana unsuru tüm konuları en saçma karakterlere devrederek nadide(!)
    oyunculuklarla öldürmekte cidden çok şahane ilerliyor yapımda senaristte!!:img-clapp

Durum:
    ebyaram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    12
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün akşamki bölümü bugün izledim ,ama kısa sürdü çünkü sürekli atlayarak izledim.Selin Yasin Ece artık izlenemiyor Hazım ve Ece sahnelerini tercih ederim.Konuları sündüre sündüre çekecek halleri kalmadı da daha ne yaparlar bilmiyorum.Evlatlık olayı da lansman sahnesi gibi müsamere sahnesine dönüşmek üzere .Yağızın halleri içler acısı,güzelim karakteri içleracısı saf salak ettiler.Yağız tepkileri net biri .Hazana herseferinde bu son birdaha sormam diyor ama yine Hazan’a neoluyor diye sorup duruyor.Hazana net ve sert bir tepki koyamıyor🤪aşktan herhalde.Senarist evlatlık olayında beklentiyi yine çok yükseltti ama bence yine çakılacağız.Bu evlatlık mevzusunda Sinan’ın halleri de ayrı bir komik.Sen biliyorsun ki gerçek egemensin evlatlık yağız o zaman bu yıkılmış hal tavır çok abartılı.Sonra babanla bir konuş bakalım o ne diyecek salak sakak etrafa sarmadan önce.Keşke evlatlık Sinan çıksada bu oyunculuk boşa gitmese kerimede oğlunu alıp dizinin dibine beş on bölüm göndermese çok sevinirim.Sinan sahneleri de bana hiç geçmiyor malesef .Aslında 24.bölümden sonra Sinan ve hazan İçin yazılacak duygusal ve aşk dolu bölümlere bile razıydım.Yağıza da yeni bir kız gelir üçgen çözülür diye beklediydim.Amaaa ne Sinan’dan vazgeçiliyor ne Yağız’ın peşi bırakılıyor.Bu senaryo Sanırım reytinglerin iyice diplere vurduğu zaman düzelmeye başlar ama kimse kalmayacak.Yağıza Farah gelsinnde çocuk az ferahlasın içi açılsın.Yalancı hazanla kafayı bozup durmasın .Güzel bir kız görsün,mantıklı,akıllı,seksi 😃😃ve kendine gelsin.Hazan hiç umurumda değil artık çünkü yaşayacaklarını Sinan’a uyarak sonuna kadar hak etti.Birgün seni kaybetmek istemiyorum de arkadından uzak dur de ,Hazan’ı bekleyecek sabır kalmadı.Açıkçası yağız evlatlık olayını öğrendiğinde Hazan’a vereceği tepkiyi bile merak etmiyorum.Ama yağız hazan fazilet üçlüsünün sahneleri en favorim.Nazan Kesal gerçekten çok iyi bir oyuncu.34. Bölüm üzerine beklentiler Sanırım yine çok yüksek bakalım değecek mi😏

Durum:
    123B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun zamandan beri forma girememiştim. Ama akşam ki boş bölümden sonra girip birseyler yazmak istedim...ilk kafama takılan şey sırma hanım sinan karakterini neden hep gözümüze gözümüze sokmaya çalışıyor. Amaç karakteri sevdirmekse hazan dan ve yağız dan uzak tutması yeterli...İkincisi yine sırma hanım hazan karakteriyle bize bir mesaj yolladı gibi geldi bana baktım tw benim gibi düşünenleri görünce tamam dedim.hazan hanima yagiz ile hazan ilişkisini adi dedirterek ne yapmak istiyor. Yani yagiz ile hazan isteyenler bunca zamandır adi saçma bir ilişkiyi mi destekliyorlar mi demek istedi..anlayan varsa açıklasin.. Eğer yasak aşk izlettirecekse bu zamana kadar mukemmel yazdigi yagiz karakterini nasil bu aakin bir parcasi yapacak cok.merak ediyorum..YASAK ASK istemiyoruz yagiz ile hazan arasinda..sonra yine sinan efendinin hiaggglarina maruz kalmaya daha gozlerim dayanmiyor...artık soğudum bu diziden gercekten tek izlediğim dizi buydu. .sinan selin yasemin nil kerime ile en güzel diziyi sinan ile de en güzel çifti harcadıniz...yazıklar olsun...bizlere tüm bu saçmalık lari izlettiğiniz için. .sanki sinan fedakâr olacak ve herkes onu sevip el üstü mu yapacak sandiniz..herseyin merkezi yapmak nedir tamam o da olsun ama bu kadar da değil. ..iyi yorumlar...

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 183

Bahsedilme
    5 Mesaj

Reytingler düşmüş, Sinan ve Selin kustuğumuz her bölüm gibi.. Şu reyting işini bir öğrenemediler Yağızı ilgilendiren bişey yoksa ben hep atlıyorum bu ikisini, mola vaktim...
    İlacı YağHaz ek sahne... Size bir doz yazalım... YağHaz ek sahne çekecekseniz Yağızı yetimhaneye gönderin... Amerikada anne ve babasını nasıl özlediğini anlatsın... Hazan iyice dağılsın... Ya da Farah’dan hırsını almak için Yağızı ringe çıkarsın... Bi güzel ders versin, bizde sahne gibi sahne izleyelim... Özellikle bu ikincisini yapın... Ama yaralanmış yağızı Farah tedavi etsin please...
    Alıntı Marvin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kerime Sinan ikilisine modum Hazan gibi resmen darallardan daral beğen.O kadar haklısın ki Hazancım ben de o evde kerime sinanı bırakıp spor salonuna Yağız’ı kesmeye giderdim.Yağhazla ilgili güzel gelişmeler oluyor ölümüne kankayız devri bitti. Tekrar sexual tansion devrine geçtik oh bee! En sevdiğim üçgende vardı bu bölüm yağhazfaz üçgeni her üçgenin cılkını çıkartır inşallah hastasıyım bu üçlünün Fazilet Yağıza Yağız efendi deyip duruyor nasıl olmam adadasda
    Yağız/Fazilet sahneleri olay Fakat Yağızım iyice hanımköylü oldu... Eskiden fazilet buna Yağız Efendi deyince kızıyordu... Bu aralar gıkı çıkmıyor... Acilen didişmeli hallerine dönsünler... Asalet karşısında hayat tecrübesi... Kim kazanacak?

Alıntı ebyaram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün akşamki bölümü bugün izledim ,ama kısa sürdü çünkü sürekli atlayarak izledim.Selin Yasin Ece artık izlenemiyor Hazım ve Ece sahnelerini tercih ederim.Konuları sündüre sündüre çekecek halleri kalmadı da daha ne yaparlar bilmiyorum.Evlatlık olayı da lansman sahnesi gibi müsamere sahnesine dönüşmek üzere .Yağızın halleri içler acısı,güzelim karakteri içleracısı saf salak ettiler.Yağız tepkileri net biri .Hazana herseferinde bu son birdaha sormam diyor ama yine Hazan’a neoluyor diye sorup duruyor.Hazana net ve sert bir tepki koyamıyor🤪aşktan herhalde.Senarist evlatlık olayında beklentiyi yine çok yükseltti ama bence yine çakılacağız.Bu evlatlık mevzusunda Sinan’ın halleri de ayrı bir komik.Sen biliyorsun ki gerçek egemensin evlatlık yağız o zaman bu yıkılmış hal tavır çok abartılı.Sonra babanla bir konuş bakalım o ne diyecek salak sakak etrafa sarmadan önce.Keşke evlatlık Sinan çıksada bu oyunculuk boşa gitmese kerimede oğlunu alıp dizinin dibine beş on bölüm göndermese çok sevinirim.Sinan sahneleri de bana hiç geçmiyor malesef .Aslında 24.bölümden sonra Sinan ve hazan İçin yazılacak duygusal ve aşk dolu bölümlere bile razıydım.Yağıza da yeni bir kız gelir üçgen çözülür diye beklediydim.Amaaa ne Sinan’dan vazgeçiliyor ne Yağız’ın peşi bırakılıyor.Bu senaryo Sanırım reytinglerin iyice diplere vurduğu zaman düzelmeye başlar ama kimse kalmayacak.Yağıza Farah gelsinnde çocuk az ferahlasın içi açılsın.Yalancı hazanla kafayı bozup durmasın .Güzel bir kız görsün,mantıklı,akıllı,seksi 😃😃ve kendine gelsin.Hazan hiç umurumda değil artık çünkü yaşayacaklarını Sinan’a uyarak sonuna kadar hak etti.Birgün seni kaybetmek istemiyorum de arkadından uzak dur de ,Hazan’ı bekleyecek sabır kalmadı.Açıkçası yağız evlatlık olayını öğrendiğinde Hazan’a vereceği tepkiyi bile merak etmiyorum.Ama yağız hazan fazilet üçlüsünün sahneleri en favorim.Nazan Kesal gerçekten çok iyi bir oyuncu.34. Bölüm üzerine beklentiler Sanırım yine çok yüksek bakalım değecek mi😏
    Sinan’ın o hallerinden ne beklendiğini de anlamadım... Sinan’a güvenip aaa Hazım katilmiş mi dememiz gerekiyor? Sinan’ın ipi ile kuyuya inilir mi?
    Ben olsam o sahnede Kerime’ye olayı anlattırırdım... Sırma anlattırmak istemiyor çünkü Hazım katil değil... Şöyle yapsaydı daha güzel olurdu... Kerime Sinan’a anlatıyorken, Hazım Sevinç’in mezarında aynı olayı kendi açısından anlatıyor.. O zaman seyirci olarak kendim seçerdim... Bu çok saçma olmuş...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)