Sayfa 140/201 İlkİlk ... 4090130136137138139140141142143144150190 ... SonSon
1001 sonuçtan 696 ile 700 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    stopwaitasec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evlatlık konusu bu diziyi şuan götüren ana konu o yüzden daha bir süre devam edicek gibi ama çok sıkıcı devam ediyor, bir an önce yeni bir mesele bulunması lazım artık.. Şuan Hazan henüz aşık olduğunu anladığı bir evrede değil bu yüzden tam olarak derin bir vicdan azabı da hissedemiyor Yağız'a karşı, öyle iki arada bir derede çok duygusuz geçiyor bu sahneler bana göre. Ben 33 bölümde daha ilk bölümden belli edilen çiftin kavuşamadığı başka bir dizi hiç görmedim. Dizide iki tarafı da kaçırmamak için iki ona bi diğerine romantik sahne diye bir mantık kurmuşlar hala daha onu bekliyor herkes. Ama işin kötüsü işe yaramış ve esas çiftin her bölüm toplam 10 dakika sahnesi olsa da seyirci oturup paşa paşa izliyor, çok sıkıldım.
    Selin-Şükriye-Yasin nasıl sıkıcı anlatamam, artık bıktım resmen. Ece de Yasin'in peşinde olduğu bölümlerde bu gruba dahil oluyor. Yine Sevda ve Gökhan'ı ilk sahnede izlerken çok beğenmiştim ben bunları izlerim demiştim ama Ömrüm'e annelik oyunundan sonra ondan da zevk alamıyorum SevdaGökhan izleme keyfim 2 sahne sürdü
    Hazan'ı ne tek başına ne Sinan'la çift olarak sevemiyorum aslında ama Yağız'layken kabullenilebiir halde biraz daha. Sinan'ı da Hazan ile alakası olmayan sahnelerde beğeniyorum nedense bu aşk ona da yaramıyor bence, keşke Nil'i kötü kız olarak geri getirmeselerdi. Ben eğer iyi yazılırsa kötü kızları da tutuyorum bazen Nil şöyle küçüklük anılarını falan hatırlasa Sinanla sonra gerçekten sevdiği için entrika çevirdiğine özünde iyi bir kız olduğuna falan inansam mesela onu da izlerim yani merakla:popcorn: Selin'den bin kat iyidir
    İnabılmaz bozuldu yani bölümler ama dizinin tuhaf bir çekiciliği var oturunca insanın izleyesi gelmiyor mu, Fazilet çok izlenesi bir karakter madem Yağız-Hazan gösterilmiyor o sahneler yerine bol Fazilet izlemek istiyorum. Selini göstermeyin Fazilet'in geçmişini gösterin artıkk

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sabahtan beri fragmanı bekliyorum ilk defa bu kadar isteyerek bekledim heyecanla fragmanı

Geç çıktı ama beklediğime degdi😍😍😍

Hazan bence yağız a gidip annem ya da kerime abla seninle benim aramda birşey olduğunu ima ediyorlar diyecek ya da
    belki benim sana aşık oldugumu düşünüyorlar falan diyecek yani söyleyeceği şey yagiz in yarasına tuz basacak
    Ona acı verecek..sonra kendini içkiye verecek normalde içki eşiği yüksek yağız in ama artık öylesine acı çekiyor ki bırakmış kendini..biraz da o bıraksın her zaman kendini kontrol etmek zorunda değil biraz da yağız bosversin istediği gibi yaşasın 🙁

Hazan da birşeylerin farkindaymis demek zaten çok yazdik burada hazan yağız in onu sevebilecegi ihtimalini aklına getirmiyordu çünkü yağız aska inanmıyordu saçma buluyordu hayal diyordu ve yağız gibi mükemmel biri hazan ı sevmezdi hazan a göre bu böyleydi ..Bu yüzden zaten bilinçaltına itti ama artık geldiği nokta bunu daha fazla içine atamayacagını gösteriyor çünkü hazan bu irade savaşında yağız kadar irade gösteremeyecek ...diye düşünüyorum
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet fragman geldi, olaylar beklediğimden farklı gelişmiş şaşırdım biraz :)
    Sinan babasıyla yüzleşiyor ve Yağız'ın evlatlık oluşu tescilleniyor hayırlı olsun :865323 Allahtan ters köşe yapmadın Sırma hanımcım valla hiç olmayacaktı gerçekten böyle iyi olmuş birde Yağız'ın acısını Yağız'a yaşıt tamamız bu konuda :)
    Hazan olayı çevirecek gibi "utanacaksın, çok utanacaksın ama bu çok acımasız. gerçeklerden daha acımasız değil ama" diyor, Yağızın peşineden eve gidiyor, başka bişey söylicek durumu kurturmak için, belkide "anneme ve sinana Kerime abla senin ve benim aramda bişey olduğunu söylemiş" diyecek ya da "senin bana karşı hislerin var demiş" gibi bişey söylicek, zaten ne diyorsa Yağız bunun üstüne "Hazan sadece git diyor" oda ağlayarak çıkıyor.
    Utanıcaksın diyor çünkü, dediği şey Hazan için Yağız'ın hiç düşünmediğine emin olduğu ama zor bir şey bence ve buda Yağız'ın ona karşı bişey hissettiğinin imalarını söylemesi olabilir bunu derken ağır olucağını ama gerçeklerden daha hafif olduğunu düşünüyor ancak haberi yokki Yağız'ı en çok yaralayacak şeyi söylemiş olucak ve onu epey üzecek, ah Hazan ah haa ama bu olaylar üstüne gelecek olan Farah'ında sebebide bizzat kendisi olucak Hazan'ın kendi ayağına sıktı bir anlamda, Yağız kardeşine böyle konuşuyorlar ya da konuşacaklar o bi daha şüphelenmesin diye Farah devreye girecek, Farah'ında eski bir arkadaşı olduğunu düşünüyorum...
    yağız öbür gün babasına gidiyor oda Sinan'ı kaybettim bari Yağızdan tamamen olmayayım diyerek Sinan'ın oyuna uyarak "Sinan evlatlık" diyebilir, Yağızda "Sinan için her şeyimi feda ederim" diyebilir, kendinin evlatlık olduğunu bilmeden bu yaşananlara efkarlanıp daha da dağılabilir
    belkide babası başka yalan uyduracak ama bi şeyler konuşuyorlar Sinan hakkında sanki

Hazan Yağız'ın aşık olduğunu öğreniyor ya bence bir anda olsa kendimi diye de düşünecek tam böyle aklında bunlar dolaşıyor iken Yağız'ın evinde Farah'ı görücek ve şok. Bir an yükselicek ister istemez ama sonra çakılacak gibi geliyor bana :icon_whis

Of yalnız varya Yağız öğrenince gerekleri yıkılacak ortalık, çok büyük geliyor hissediyorum, herkes yalan söylemiş hemde katmerli aman allahım haklı yani tam çıldırmalık, ben empati yapıyorumda çok ağır bir tane güvendiğim allahın kulu kalmaz böyle iyilik olmaz çünkü o sır çıkıcak ve bu yalanlar bu sırrın etkisini parça tesirli bomba gibi katmerlicek, tam bir yıkılış görücez bence... :865323
    Ve hala da bana bu sırrı Sinan patlatıcak gibi geliyor, hatta o ara çoğu insan öğrenir bir şekilde Sinan ya da Yağız olarak evlatlığı ve sonunda bir gün ansızın patlar en ummadık günde aynı lansman ve otel odası gibi, bu Sırma hanımın kaleminde var, bakalım nasıl bir rezillikle çıkarıcaklarda iyice mahvedicekler Yağız'ı :hıh

Birde sarhoş Yağız ve Hazan sahnesini hep istemiştim, öyle yada böyle güzel olmuş azıcıkta Hazan yardım etsin bakalım :) haa bu arada oda Yağız'ın başkasına aşık olduğu için dağıttığını düşünecek bence, adalet bu bence :img-hyste
    Bu arada çok yakışıyorsunuz be, böyle yakışmak biraz fazla değilmi gençler :img-in_lo

Bu arada farahlı 2. fragman bekliyorum bu hafta, survivor da başlıyor zaten :)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,803

Aldığı Beğeni: 6,562

Bahsedilme
    41 Mesaj

Bu bölümü sadece Hazanın artık duyguarını fark etmesi durumundan sevdim.
    İnkar birfark ediştir. uzak durmaya çalışması anlamasındandı..
    Fazilete söylediği zaten ÇOK NETTİ.

"Ben onu kaybederim,sen beni kaybedersin.."

Hadi bakalım Hazan Hanım şimdi sen düşün:)

Fragmanı da yeni gördüm.
    Yağız'ın kardeşimi bir daha o şüpheye düşürmeyeceğim sözleri bende bir şeyi uyandırdı..
    Bu Farahla Sinanı şüpheye düşürmemek için sevgili gibi yapabilir.
    İşte o aşamada da Hazan Hanım düşünsün:) :img-hyste

Ben istemezdim sevgili gibi yapmalarını.. Ama durum onu gerektirebilir sanki..
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

Durum:
    Vahide_Merve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chair ♥ BarneyRobin
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    102

Aldığı Beğeni: 89

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu bölüm gerçekten o kadar sıkıldım ki. Doğru dürüst takip etmedim bile. Toplasan 10 dakika etmeyecek YağHaz sahneleri mi yoksa o kısacık sahnelerin de sürekli bölünmesi mi.. Kısacası darallardan daral beğen.

Fragman güzel ama tek YağHaz sahnesi fragmandakiler olursa şaşırmam. Biz bölümde yine Yasin Selin Ece’yle boğulabiliriz. EcYas da artık ilgimi çekmiyor; aksine izlerken fenalık geçiriyorum. En azından Hazım ve Ece boşansın.

Gökhan, Yaso ve Ömrüm de bu bölüm azdı. Bu kadar sıkıcı bölüm sonrası reytinglere şaşmamak lazım.

Evlatlık mevzusu o kadar uzadı ki artık merak bile etmiyoruz. Ama anlamadığım bir şekilde evlatlık kim hala açıklanmıyor. Umarım Kerime’den alınan çocuk ölmüştür ve hiçbiri Kerime’nin çocuğu değildir. Kerime anneliği hak etmiyor. Buldumcuk mu oldu psikopata mı bağladı bilmiyorum ama Yağız’a sarmaz umarım. Eğer çocuk ölmediyse de umarım Sinan’dır ve bu zamana kadar izlediğimiz sahneler bir amaca hizmet eder.

Yağız’ın bölüm boyunca saf yerine konmasına ben sinirlendim Yağız nasıl sabretti bilmiyorum. Ben Yağız’ın yerinde olsam kimseye söylemeden Amerika’ya kaçardım. Yağız da bundan sonra gerekli tepkiyi verir umarım.

Söyleye söyleye Hazan’ın sorgulamaya başlamasını gördük şükür. Tabi bunu adi olarak sorgulamasını istemezdim ama bu da yeter. Farah gelince daha beter hallerini görürüz diye umuyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)