Sayfa 141/201 İlkİlk ... 4191131137138139140141142143144145151191 ... SonSon
1001 sonuçtan 701 ile 705 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    hazanyagmuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Zeyno - Memoli
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    128

Aldığı Beğeni: 349

Bahsedilme
    4 Mesaj

Bence evlatlığın Yağız olduğu artık su götürmez bir gerçek. Ters köşe falan yok. Hatta senarist bize gönderme bile yaptı düz mantık diyerek. Ben hep Yağız'ın evlatlık olduğunu düşündüm çünkü bunun alt yapısı dizide fazlasıyla var. Senaristin kafasında ecsin varsa ancak o zaman Sinan'ı evlatlık yapar dedim ama görüyorum ki öyle bir niyeti de yok. Olmasında zaten.

32. bölüm kafamı karıştırmıştı Hazım'ın testle oynadığını düşündüğüm oldu fragman aldatmacasına kandım ancak bölüm bambaşka çıktı. Sinan sadece kendine test yaptırmış zaten Egemen olduğu oradan ortaya çıktı. Böylece testle oynama ihtimalini de ortadan kaldırdı senarist. Yani evlatlık Yağız ters köşe umanlara üzgünüm. Senarist gözümüze soka soka ters köşe ummayın diyor zaten daha ne yapsın inandırmak için? :img-hyste Evlatlık Yağız işte! :img-hyste

Senarist evlatlığı Yağız yapıyor çünkü #YağHaz aşkı üzerinden kardeşlik çatışması yaratmak istiyor. Zaten #YağHaz'ı da yasak aşk yapacak Sinan'ı sahte evlatlık yaparak kardeşlik çatışmasını doruğa çıkarıyor. Bu dizide devamlı bir kaos ortamı olsun isteniyor senaryonun amacı sadece bu!

Hazan'ın Yağız'a olan aşkını inkar etmek için savunma sistemini de beğenmedim. Uzak duracaksın! Öyle ipe sapa gelmez adi yakıştırmalara fırsat vermeyeceksin! Diyor! Hazan'ın duygularının Yağız'a geçişi bile çok sert! Hiç yumuşak değil!

Böyle diyen biri ancak ilerde Yağız'a suçluluk duyarak gizli saklı aşık olur. Kolayca kimseye aşkını savunamaz. Çünkü Yağız ihtimaline tepkileri çok sert. Senarist resmen karşılıklı yasak aşkın altını döşüyor. Hazan'ın Sinan'ı bitirmek için haklı bahanesi de kalmadı hepsini kendi eliyle harcadı! Aşklarını yaşarlar ama uzun süre yasak bir ilişki olur.

2. Beğenenler;
    Golden Fishy (07-02-18), sebebin (09-02-18)

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 183

Bahsedilme
    5 Mesaj

YağHaz Fragman Yorumlama ve Senaryo Kurma Sanayi Limited Şirketi olarak fragmanı yorumlamakta zorlandık diyebiliriz.. Karman çorman fragman hazırlamışlar, biz ne yapalım
    Hazan malesef Yağız’a gerçekleri anlatmak yerine Kerime’nin kendileri hakkında şüphelerinin köpürdüğünü söyler diye düşünüyoruz... Çünkü bakınız utanç verici olmak.. Zavallı Yağız zaten uzak durmak konusunda sıkıntı yaşarken bunu duyunca daha bi kötü olur sanırım... Bu durum Sinan’ın bir türlü anlatmadığı derdini de açıklıyor biraz... Yağız sanacak ki kardeşim beni üzmek istemiyor... Fazilet ve Kerime bana bu yüzden düşman... Hazan, Sinan ile kavga ettikten sonra kapıya gelip “Seni kaybetmek istemiyorum” dedi... “Sana mesafe koymak istemiyorum ama koymam lazım yoksa Sinan bana kızacak” olarak algılayacak... Babası da sanırım aynı şeyi isteyecek çünkü Hazım “kızın biliyor mu” diye Fazilet’e patladı son bölümde... Hazım da Hazan’ı Yağızdan gerçekleri söylememesi için uzak tutmaya çalışacak... Babası bile Hazan’dan uzak dur dediğine göre Yağız kararını vermiş bir daha şüpheye düşürmeyecek... Hoşgeldin Farah...
    Şimdi bu senaryo ile ilgili iki sıkıntı var..
    1. Yağız’ın böyle kandıırlmasını ve salak yerine konmasını sindirebilir miyim? Yağız’ı sevmemin nedenlerinden biri de zeki olması çevresindekilere göre... Şimdi Fazilet, Kerime, Hazan, Hazım ve Sinan’dan ayrı ayrı tepki gördüğünü düşünecek ve hayatının salaklığını yapacak... Oy ben nerelere gidem...
    2. Sırma basit bir kıskançlık yazmak istese Yağızı bu derece doldurmaz ve şüpheleri üzerine çekmemesi için bu kadar odaklamaz... O kız ile ileri gidecek gibi.. Demişlerdi daha önceki dizilerinde yapmış Sırma Hanım... Oy ben nerelere gidem...
    Farah ile ileri gitmeme ihtimali de var... Ozaman demektir ki evlatlık konusunu Yağız kapatsın diye geldi... Fakat Yasemin ve çetesi işin peşinde... O iş kapanmaz gibi görünüyor ki umarım öyledir... Sezon finaline kalmasın rica ediyorum... Yağız diye boynuna asmadığınız kaldı, neyini merak edecek seyirci?
    Bu kadar yanlış anlaşılma bana çok fazla. Hadi yanlış anladı da düzeltmek istiyor diyelim.. Koskoca Yağız Egemen’in aklına kız arkadaş getirmekten başka çare gelmedi mi Yani? Gerçekten mi?
    Gamsız baykuş Sinan ordan burdan bir dolu bilgiyi şansa bala öğrenirken Yağız saf saf şu laflara kanacak??? Gerçekten mi??

Durum:
    durueymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm çok ama çok sıkıcıydı ön izlemede verirseniz sinanı reytingler azalır tabi bi yağhazlı ön izlemeye bak bi sinanlı hala neyin reyting getirdiğini anlamadıysanız usanmadan bi kere daha söyliyim bu dizinin reyting kaynağı yağız sonrada yağhaz.net bu kadarda net.bide bölüm boyu kerime sinan fazilet yasemin selin ece hazım nil izledik durduk şaka gibi ya yan roller esas kadın ve esas adamın önüne geçti iyimi nerminin bile sahesi daha çoktu yani.bölümün tek ele gelir yanı hazanın duygularını fark etmiş olmasıydı yani artık iç seside devreye girdi bi dahaki bölümede farah gelicek ohh mis .ama bn bu yağız hazan aşkına yasak aşk vs denmesinden hiçççç hoşlanmıyorum çünkü ortada yasaklık gerektiricek bi durum yok bunlar tamamen hazan sinan isteyenlerin uydurması.dizinin en başından beri esas çiftin yağız hazan olacağı apaçık ortadaydı ama sırma sinan meselesini aşırı uzatınca kabak tadı verdi işte fan grubuda duruma uyanamayınca geldiğimiz nokta bu.ama onlarda anladı artık esas çifti son çırpınışlarıda bundan bence.neyse uzatmaya gerek yok önümüzdeki bölümler bol yağhazlı sarılmalı kissli biraz daha sabır arkadaşlar az kaldı

Durum:
    durueymen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Fragman yorumunu yapmayı unuttum:) fragman idare eder çok heyecanlı aman aman bi bölüm değil ama sarhoş yağızı taşıyan bir adet hazan gördüm yaa o ne şekerlik o ne ballık istediği kadar uzak durmak istesinler yolları artık birbirlerine çıkacak en sonundada o yol yağhaza çıkacak inşallah.yağız nie kendini içkiye vermiş o derece sarhoş olmuş acaba hazan aşkımı tavan yaptı yoksa bişeyler mi öğrendi orası çok et değil.sinan hazana abisinin birine aşık olduğunu yumurtladı sonuçta bunu duyan hazan be yapar dersiniz bölüm sonu farah geliyo zaten bölüm sonunu biliyoZkiiiiiii iy ya dizi esas çift eksesine girdi artık gelsin beklediğimiz sahneler;D

Durum:
    defiko1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili justita,
    Biz yağız egemen karakterini ne kadar çok sevmişiz..Onun salak saf yerine konulmasına bile tahammül edemiyoruz. Hem de kimlerin karşısında kerime sinan hazımm... Bence senarist sinanı her olayın merkezi yaparak hiçbir konudan koparmıyor. Yasemin sinan, nil sinan , hazan sinan, kerime sinan, hazım sinan şimdi bir de farah ile olursa hiç şaşmam. Sanki bize inat yapılıyor... Biz yağız dedikçe onlar sinan diyor. Anladık yazdığınız karakterleri seviyorsunuz ama aralarında biraz da adaletli davranarak yazınız şu diziyi... Biz yağız karakterini hazanla izlemeyi seviyoruz...artık yazın...
    Senarist hazanda yağıza karşı hep açık kapı bıraktı...Bakıyorsun bakışlarından yağızı düşünüyor sonra pat diye sinan deyiveriyor, adi diyiveriyor, sacma sapan diyiveriyor.... sırf sinan karakteri için esas kızı bile tutarsız hale getirdi sayın senarist...
    Fragmanda yine üzülen, yine yanan yine vicdan yapan bir yağız var... bu çocuğa üzülüyorum artık. Saf salak yerine konulmasının yanında bir de iradesiyle mücadelesine rağmen suclanacak... Bana yazılan teoriler doğru gibi geliyor... Yoksa utanacak niye densin. Yağız hazanı sevdiği için zaten utanıyor vicdan yapıyor... Yağız karakterini bir mutlu edin.
    Justıta,daha aönceki yorumunda yazdığın gibi gibi bir ek sahne yazsınlar yağıza hazanla ama yağızın kısa da olsa mutlu olduğu bir sahne. ne güzel izlenir.... Sadece ikisi ve mutlu etraflarındaki yarım akıllılardan uzaklaşmış başbaşa...gerçi hazan da biraz yarım akıllı ama olsun yağız onu seviyor...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)