Sayfa 189/201 İlkİlk ... 89139179185186187188189190191192193199 ... SonSon
1001 sonuçtan 941 ile 945 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

34 35 36 37 ve 38
    Bu bölümler çok güzeldi özellikle 37 ve 38.bolumler eee haliyle bu kadar guzel bölümler izleyip 39 a gelince resmen yere çakıldım çok bunaldim sanırsınız ki sanki benim üstüme geldiler yağız egemen ı o kadar bemimsemisiz ki demek ki sanki o laflar bize edilmiş..
    Bir yandan söverken bir yandan da asklarinin ne denli büyük olduğunu anlattılar..Damarlarindan aşk alıyor,Kara sevda, ve canım ece nin sözleri. Ece birebir bu aşka şahit olan kişi dolayısıyla en iyi o anlıyor.. Hem kendi yasadiklarindan hem de şahit olduklarından birebir ece Onlari bir tek ece anlıyor.. Fazilet ece nin hayatını mahvetti sıra hazan da..Ama onların aşklarının ne denli büyük olduğunun da farkında belki de bu yuzden bu kadar çok korkuyor ne yaparsa yapsın asla engel olamayacak tabi..Sen insanların kalplerine nasıl dur diyeceksin acaba kim dur diyebilmis sende birgün el mahkum kabul edeceksin bu aşkı etmek zorundasın fazilet hanim
    Ne demişti kerime sizi ölüm bile ayiramiycak.

Kullanılan kelimeler 1 değil 1000 defa aynı şeylerin tekrarı olunca beni çok gerdi bir ara kapatmayi düşündüm zaplamayi ama sonra hayır dedim bu lafları teker teker yiyip hepsi el pençe bu aşkın önünde egilecekler dedim..Allahtan sabirliyim
    Tabi sabirsizlarada sabrı öğretti yagiz egemen..
    Ama artık o da saklayamiyor saklamıyor saklamak için hiç bir çaba göstermiyor artık..son radde derler ya ışte yağız orayı da geçti artık saklamak için uğraşmıyor neden uğraşsın ki değmeyen kardeşi için mi uğraşsın bugüne kadar adam sinan yüzünden aşkını hayallerinde bile yaşayamadı..

Hazım bana sinan dan taraf olacak gibi geliyor inşallah tarafsız kalir umarım tarafsız kalır çünkü hepsinin derdinin yağız ve hazan olması sinir bozucu..Baska dertleri yokmuş gibi..

Hele fazilet hiç ahlaktan bahsetmesin ece yi yasin den ayırdı (evet yasinin de bunda büyük payı var fazilet ve yasin el birliğiyle bu aski katletti) ama fazilet kapı kapı gezdirip bu kızı okuldan uzaklaştırdı..yagiz a yamamaya çalıştı 60 yaşında ki adamla pazarlık yaptı fazilet kızımı kurtardı bu adam diyerek teşekur bile etmedi yağız a bir de üstüne adama sapik muameelsi yapıyor!!!

Bir de ece ye bu lafları bu edebiyatı okulda parcalasaydin diyor bende soruyorum sen bu kızı okula mi gönderdin kapı kapı gezdirdigin yerler okul kapilarimiydi?!
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    semurla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    MY-KNG
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun konuşmak istemiyorum...Yani Hazan Sinanı deyil de,Yağızı sevdiyini anlamadi mi? Şimdi Hazan Sinandan ayrılmak zorunda değil mi?Yoksa o bazi rezil karakterler gibi yine yapmacık aşka mı sığınacak? Hazan gibi bir karakterden bu hiç beklemediyim şeydir!Hazan Sinandan ayrılmalıdır,zira kalbinde bir kardeşin aşkini taşıyıb diğer kardeşe sarılmak ahlak dışı bana göre! Yağızdan uzak dursun,hatta bir yerlere bile kaçsın(bu defa her kese söylesin,"kafamı dinlemek istiyorum" desin),kimseler olmadan,ona "seni parçalaram" deyen annesi,soğuk bakışlariyla donduran Hazım bey,kocaman gözlerindeki bu aşka aciyan Ece,"hadi yendien bulalım o bandanayı" deyen Sinan,"Yağız geçdi yürüdü"deyen Farah,hatta aşik bakışlariyla baksa da konuşamayan Yağız olmadan gitsin buralardan...Kalbinin götürdüyü yere gitsin! Babasının toprağına gitsin...Zaten o hikaye de bir yerlerde saklı kalmiş...

Yani söyleyeciyim o ki,bu kadar özenle işlenmiş bu aşka yakışmaz Sinanla evlilik,ve en önemlisi Sinana sarılmalar...Olmamalı...Hazan karakterine yakışmaz...

Soyadları mükemmel olsa da Egemen ailesi saçma karakterler,abtal düşünceye malik insanlar bana göre...Yağızı iyi ki Amerikaya göndermişler de,bu aile fertlerine benzememiş...
    aşk kapısıyken tasavvuf ehli
    destur de
    burası suskunlar mekânı
    efendisi kırmızı

Durum:
    KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÇağlarE & EnginA
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 76

Bahsedilme
    0 Mesaj

Farah hakkın da pek birşey yazmadığımı farkettim.Ona da yazacak çok şeyim var oysa ki; önce sen nasıl dostsun diye başlıyorum..Dostun dediğin arkadaş dediğin eğer gerçek bir dost arkadaşsan ona nasıl kıyarsın..Hazan a bir nebze yalan söylemeni onu umursamamanı anlarım.. Ama dostum dediğin adamı yerden yere vurmanı anlayamam sen o zaman ona hakettiği değeri vermiyorsun demektir..
    Onun yüZüne çatır catir söylerken herşeyi onu nerden vuracağını iyi biliyorsan ve bunun ona acı vereceğini bildiğin halde bunları ona soyluyorsan kusura bakma dünyanın en kötü dostusun.. "kardeşinin ihaneti senin ihanetinin yolunu mu açacak" Bak bak cümleye bak yağız i ya hiç tanimiyorsun ya da çok iyi tanıyorsun ve onun bunu yapmayacağını böyle dusunmeyecegini bile bile onu bununla vuruyorsun..Yagiz umarım tez zamanda gerçek yüZünü görür.. Ve sana bir daha asla inanmaz

Sinan kardeşliği bir borç bilen sinan..
    ödenmesi gerektiğini ödenebilecek birşey olduğunu dile getiren sinan..insanin kalbi ne derse aklı da onu der..
    Akıl ve kalp bazen başka şeyler soylese de bir sure sonra birbirlerinin soyledigini söylerler.. Bu yüzden ikisi birbirine bağlıdır kalp ve akıl birbirine bir zaman sonra ayni seyi söyler..yani sinan in gerçek düşünceleri bunlar..hic özür falan dilemesin nasıl olsa yine daha beterini yapacak!!!

Senin bugün abine pişman ederim seni dediğin gibi..sana abi dedigim güne pişman etme gibi..
    Ben sinan in bu yüzünü bir kaç bölüm önce dna kağıdını eline aldığında "biz abi kardeş değiliz"dediğinde görmüştüm.o zaman o cümleye çok takilmistim yağız asla bunu demez böyle düşünmez duysa kahrolur demiştim ..
    Ve o zaman gördüğüm sinan in yüzü şu an açığa çıkıyor..
    Ona göre abilik kardeşlik bir borç ki demek ki ödenmesi gerekiyor..vah ki ne vah yağız bir de bununla kahrolucak desenize çünkü acımasızca sinan bunu yüzüne vuracak..
    Istiyorum ki hazan da sinan i vursun..hatta hazan in sinan a bir repliği vardı sen de olsa aynisini yapardın bana soyleyemezdin evet belki hazan a değil ama onun bir parçasına söyleyecek hazan a söylemiş gibi olacak.. Hazan o zaman iyice anlayacak ki sinan la geçirdiği her bir ânâ yazik her bir dakikaya yazık ömrünü sanıp geçirdiği bir hayale gerçekten yazık degemzmis..O da sinan i vuracak.. çünkü sinan hazan in kalbini vuracak yağız a söyledikleriyle.

Sinan istediği kadar fedakarlık desin öyle sansin..
    Demek ki yaptığını sandigi fedakarlık bile olsa bunu sadece borcunu ödemek olarak bilmis..Yagiz i abi olarak sevdigini sanıyordum belki seviyor ama bunu ona ödetebilecek kadar da sevmiyormus demek ki..cunku bir kardeş sana borcumu ödüyorum diyorsa seni pişman ederim diyorsa diyebiliyorsa gerçekten yazıklar olsun.
    O zaman ben onun yaptığına fedakarlık demem çünkü kendi ağzıyla söylediği yagiz in değer verdiği kutsal a sinan borcunu ödemek diyormuş vay be..

Yazık ki yağız ömrünü kardeşine vermiş onun için bir çok şeyi feda etti sevdiği kadını bile.. yagiz in payına yine kahrolmak,yine üzülmek dusecek anlaşıldı..ne acı ki onun en değer verdiği şeylerden biri kardeşlik ve onu en değer verdiği şeylerden vuracak.. Düşünüyorum da bir kurgu karakter de olsa yağız kadar acı yasayani var midir yağız kadar yalnız cevresi yalan dolan olan var midir..
    Onu gerçekten seven çıkarsız bir hazan var ve istiyorum ki bunu öğrendiğinde de yanında yine sadece hazan olsun..Hazan onu bilerek hiç kırmadı çünkü..Bunu en iyi hazan bilir ya diri diri mezara gömülürken bile yağız a dokunma diyen hazan..Cunku yağız i gerçek anlamda sadece hazan tanıyor,o seviyor..,
    Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

Yağız Egemen 💔

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    92

Aldığı Beğeni: 183

Bahsedilme
    5 Mesaj

Smile

Alıntı auroraa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Herkese,

Hic yorum yapasim yoktu ama bolum tansiyonumu dusurup, sekerimi yukseltip, migrenimi azdirinca bir cesit tedavi yontemi olarak icimi dokmek istedim:img-hyste Bu diziyi basindan beri seyreden izleyicilerin sabrina hayran kaldim. Benzer bolumlerle karsilasildiysa ve bu kitle hala bu diziyi birakmadiysa, onlarin hatrina bari duzgun bolumler yazilsin bundan sonra. Ben de ne guzel tam sefasini surecegim bolumlere denk geldim diyordum, som agizlilik yapmisim

Gelelim bolume. Ben ihtimal dahilindeki bir aska bu kadar kotu sifatin yakistirildigi bir dizi ne gordum ne duydum. Yani 2 sezonluk Ask-i Memnu’da bile Bihter-Behlul iliskisi icin kullanilan yegane sifat “Yasak Ask”ti. Hadi Kerime, Fazilet atip tutuyor, Hazan bari kirli ask demeseydi hissetikleri icin. Ihanet, kirlilik, ayip, utanmaz, ahlaksiz kelimelerini iceren cumleleri cikarsak bolum senaryosu 10 sayfaya inecekmis gibi hissediyorum. Aileler bu aska karsi cikabilir ama bol keseden attiklari hakaret cumlelerine anlam veremedim . Diziyi basindan beri izlemedigimden Fazilet ve Hazim’in neler yaptiklarindan haberim yok ama saglam pabuca benzemiyorlar zaten. Gidip bence de kendi gecmislerine baksinlar.

Farah

Dizilere boyle alt metni olmayan kotucul karakterleri sokuyorlar, sonra ayikla pirincin tasini. En iyi arkadasina asik olabilirsin, anlarim. Boyle bir durumda ya onun da seni sevme ihtimalini umarak askini itiraf edersin ya da onun sana asla o gozle bakmayacagini bilerek askini kalbine gomup adam gibi oturursun.
    Manipulasyon yapmak, arkadasinin zayif noktasini hedef alip canini acitmak falan gercekten seven insanin yapacagi seyler degil. Farah’in Ofiste “kardesinin sevgilisini goz koyacak adam misin?” “Annene verdigin sozu tutmayacak misin?” minvalinde cumlelerle Yagiz’a yaptigi baski cok cirkindi. Bile bile canini acitti adamin ve bu durumdan zerre uzuntu duymadi. Yagiz’i cok seviyor, onu Hazan’a kaptirmamak icin ugrasiyor diyecegim ama Yagiz’i sevdigine asla ikna olamiyorum. Adam mezara girmis, ben olsam pesinde fir donerim iyi misin diye Farah Hanim birlikte film izleme derdinde. Adam bardagi kirmis, insan nezaketen eline dikkat et toplarken falan der, Farah Hanim, ruj ambalajlarini degistirme derdinde. Senden biktim Farah, baska da bir sey demeyecegim.

Ece

Ece’nin de hikayesine tam anlamiyla vakif degilim. Sevdigi adami Selin’e kaptirmis entrikalar sonucu herhalde. Niye Hazim’la evlendigini de bilmiyorum. Sadece izledigim 4-5 bolumde ablasiyla olan iletisimini sevmistim. Bir de kendisi Yagiz ve Hazan’in tek destekcisi olarak goruluyor sanirim, o yuzden de ayri bir sempati duyuluyor kendisine. Ama bu bolum beni cileden cikardi Ece.
    Yahu ne demek Yagiz’in sana “guvenerek” en samimi en saf haliyle inkar bile edemedigi hislerini kosup annene yetistirmek? Ne demek? Saka gibisin Ece ya da daha kaba bir tabirle aptalsin. Anneni taniyorsun, belli senin hayatini karartmis. Ablaninkini de karartmasin diye annene soyleyecegin tek sey “Ben hicbir sey bilmiyorum”du. Yagizcim bir mucize olur da Hazan’la bir iliskiye baslarsiniz falan baldizina bir daha guveneyim deme. Agzi gevsek bir sahsiyet kendisi. Hayir insan boyle bir durumda kardesini korur, gidip her seyin anneye yetistirildigi nereden gorulmus? Yagiz’in askini illaha birine soylemek istiyorsa Ece bu kisi Hazan olmaliydi, Fazilet degil. Hazan’a teorik konusacagina adam gibi soyleseydi ya gercekleri. Bir de Yagiz’a da hastalik bulastiysa diyor, ablasindan hemen kapmis tabiri. Bu dizide hepiniz hastasiniz, bir Yagiz normal. Adami el birligiyle delirteceksiniz, ondan korkuyorum.

Kisa Kisa:
    -Sinan’in yuzsuzlugu beni benden aliyor. Nil’le opustuysa ne olacakmis? Bak bak cevaplara bak. Bir de Allah askina cocuk mu kandiriyorsunuz. Playboy adam, eski sevgilisinin evinde kaliyor geceleri ama tek gundemimiz iki yetiskin ex askin liseli gibi opusup opusmedikleri. Cok inandirici gercekten.

-Sinan&Hazan ikilisini anlayamadigim noktadayim. Sinan niye Hazan’i birakmiyor, bilen biri bana anlatsin rica ediyorum. Bakiniz Hazan niye Sinan’i birakmiyor diye sormuyorum, o daha anlamsiz cunku. Hayir bir insan hicbir paylasimi olmadigi, kendisine mesafeli duran bir kadinla iliskisini niye devam ettirmek ister. Ustelik etrafinda sifre olarak yildonum tarihlerini kullanan korkutuk asik Nil’cigim varsa. Saka bir yana insan bir kendini sorgular, “Biz sevgili olmaya yeltendik ama hamurumuzda yokmus” der, efendice ayrilir. Iliskleri lastik gibi uzatan insanlar, insanlarimiz…:

-Hazan’in da coktan Sinan’dan ayrilmasi gerekiyordu. Yagiz’a kavusmak icin degil, ozgurlugune kavusmak icin. Ama kizimiz ne yapiyor? Gidip Sinan’in evlenme teklifini kabul ediyor. Gerci sanirim Hazan, Yagiz’i Hazim’in gozunde aklamak icin isleri bu raddeye getirecek. Boyle olursa bir parca kanaat notu verebilirim Hazan’a yoksa genel olarak kizginim kendisine. Ortada ask, sevgi namina bir sey olmamasina ragmen Sinan’la iliskisini bitirmeyip hem Sinan’a hem kendisine haksizlik yapmasinin hicbir gecerli sebebi yok.

-Baslangictaki asansor sahnesi gereksiz yere batirilmisti bence. Hazan dugmeye basmasa ve konu orada kapansa yollar yine ayni noktaya cikacakti. Hazan’in baska motivasyonlarla Sinan’in evlenme teklifini kabul ettiginden bihaber Yagiz, mezarlikta her seyi yanlis anladigini dusunecekti zaten. Yagiz’i asansorde niye bos yere uzduler anlamadim. Gerci Yagizcigimi bu dizide mutemadiyen uzuyorlar ya neyse:icon_sorr
    Televizyon seyircisi bu ülkede Aşk-ı Memnu da izledi Bir İstanbul Masalı da.. Ama aralıksız bir saat gömülen bir esas çift ilk defa gördüm... Bu dizide alışkınım aslında, Sırma hep böyle laf söyletir sonra yedirir o lafları... Ama bana bile fazla geldi.. Fazileti, kerimeyi, farahı, yağızı geçiyorum... Hazan’ın söyledikleri aşırı saçmaydı.. Sen otel odasını gururla affeden kızsın, buna mı takıldın? Bu kir, pas takıntını Sinan ile yaşadığın o zamanlara yöneltmeni diliyorum.. Yağızı bir sal
    Bu senarist daha üçgeni açık edecek, Yağız ve Hazan’ı tüm aile öğrenecek... Şimdiden böyle baskı kurduysa üzerimizde, geçmiş olsun... Seyieci olarak buna nasıl katlanacağız? Diğer dizilerden örnek vermek istiyorum mesela Börü’deki ölüm beni çok etkiledi, çok zorladı, düşündürdü, üzdü... Dramada amaç zaten seyirciye bunu yaptırabilmek... Bende istemezdim ölsün ama etkilendim mi evet, tekrar izler miyim, kesinlikle... Bu dengeyi tutturmak önemli.. Sırma’dan korkum dram yazacağım diye aşırı abartıyor... Kir, pas, ihanet muhabbetini bu bölüm şapkadan çıkardı.. Kaç bölümdür rahattık, yoktu öyle bişey Az yavaş lütfen Yağız’ın üzerine biraz gidecek ki gitmeli ama doğru yerden ve doğru dozda lütfen... Mesela ben Yağız’ın kardeşinin arkasından sinirle ve hüzünle bakmasına, “sevdiğim kızı kendi ellerimle” deyişine bittim.. Yağız ve Farah diyaloğu çok iyiydi.. Valla Farah’ın kafasına geçiresim geldi Demek ki başarılı olunmuş Kerime’nin ihanet diyaloğu da kendini kaybetmiş olmasından, o da tamam... Ama Hazan ve Faziletin ki yersizdi... Fazilet bir de her sahnesinde aman allahım abarttı da abarttı...
    Yağız’ın Hazan ile birlikte olması için vereceği kocaman bir sınav var.. “Kirli olmak” üzerinden gidecekse işimiz yaş...
    Alıntı hazanyagmuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bölümle ilgili tahminlerim var. Senarist şu kaçırılma olayı hiç yaşanmamış,o sarılmalar mezar kazmalar, o üstü kapalı itiraflar hiç olmamış gibi bölümü yazmış. Yani her şey sil baştan işlenmiş! Komik ama yapacak bir şey yok! Başta Çağlar'a neden tüyo veriyor üç bölüm bekleyecek miyiz diye kızmıştım ama haklıymış o spolier olmasaydı bu bölümlere katlanamazım herhalde. O bipledi ama ben anladım Fazilet'in Sinan'ı evlenme teklifine zorlayacağını çok önceden. İkisinin sızan sahne fotosunu görünce anlamıştım ben kızımla evlen diyeceğini Fazilet'in. Bence Hazan bölümde başta Sinan'dan da Yağız'dan da uzak durmak isteyecek. Çünkü fragmanda ellerin Sinan'ı kalbin Yağız'ı bırakacak diyor. Ama sonra bence artık nasıl oluyorsa Farah Hazan'ın Yağız'a olan duygularını yeni öğrenmiş gibi yapıp Hazan'a blöf yapacak. Hazan'da Yağız'ın Farah'ı sevdiğini düşündüğü için - Yani nasıl düşünüyorsa artık?!- Yağız'a olan duygularından utanıp Yağız'ın bunu öğrenmesini istemediği için evlenme teklifini kabul edip yüzüğü takacak! Farah'ın blöfüne gelecek! Yani ben bu senaryoyu ciddiye bile almıyorum artık. Yapım senarist her bölüm bizle dalga geçiyor. Sırma Yanık'ta bence çoğu zaman sahneleri planlayıp yazmıyor yapım baskısıyla sürekli senaryoyla oynuyor. Yoksa kaçırılmadan sonra şu bölüm ve yeni bölümdeki sahneler hiç akıl karı değil. Sahneler birbirinden kopuk tutarsız ve saçma sapan ilerliyor. O kaçırılmadan sonra yaghaz bu duygu bu düşüncede olmamalıydı.Hazım'da ne Fazilet'in söylediklerine ne de Kerime'nin laflarına ihtimal vermeyecek oğluna da her şeye rağmen hisleri için üzülecek ben fragmandan da bunu gördüm. İş yerine gidecek ama Hazan konusunu açmadan geri dönecek. Yağız'ın fragmandaki o sözleri Farah'a söylenmiş sözler babasına bir şey demeyecek.Hani Farah diyor ya:"Felaket geliyorum diyor ve sen altında ezileceksin."Yağız'da diyor:" Hata da benim utançta benim. Kaçmıyorum." O diyalog Farah'la. Ben Hazım'ın Yağız'la şimdilik bu konuyu konuşacağını sanmıyorum.Ama Hazım Hazan Sinan evliliğini de desteklemeyecek bu teklifi ciddiye almayacak çünkü Sinan'ı tanıyor. İlerleyen zamanlarda Sinan'ın bu olaya tutumu yüzünden Hazım Yağız'ın yanında olur diye tahmin ediyorum. Çünkü senarist bu süreçte Sinan'da iyi bir taraf bırakmayacak karakterin içi boşaltılacak.
    Senaryoyla bu kadar oynadıkları için reytingler de borsa gibi işte... Senaryoyu bir rahat bıraksalar da önümüzü görsek... Ben böyle oynak senaryo görmedim Sıfır diyaloglu beş dakika uzunlukta sarılma sahnesi çekiyorlar ve bu bir günde bir milyon izleniyor... Hala neyi zorluyorlar anlamadım...
    Fragmanı başarılı buldum yalnız... 40’ı izlemem diyordum Farah’ın ne öğrendiğini merak ettim... Selin de ölse keşke... İzleyeceğim galiba ama saçma bişey görürsem kapatırım ona göre...
    Hazımın Yağız’ın yanında olmasını bende istiyorum ama zor.. Sinan kıskanç ve babasından tepki bekleyecektir... Hazım buna izin vermez... Ben asıl Yağızı kötüleyen Fazileti öğrenen Hazan istiyorum... Fazilet ve Hazan’ın dinamiği ne olacak bakalım...
    Bunun için kocaman bir saçmalığa katlanmmaız gerekecek her zamanki gibi...

Durum:
    >DOLUNAY< - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 87

Bahsedilme
    0 Mesaj

40. bölümde yine kaçışlar olucak özellikle Hazan'dan, ne kadar Yağız'ın başkasını sevdiğini onla imkansız olduğunu, bu aşkı kendine yasak görsede, o aşkın tam göbeğinde acısını çekicek ve de Hazan Yağız'dan farklı bir karakter Yağız fırtınasını içine içine yaşıyor belli etmiyor, Hazan aynı kıskanırken nasıl duygularını gösterdi ise bu kaçışlarda da hırçınlığını yansıtır ki fragmanda ki tavrından belli. En çok ta yine Yağız'a patlayacaktır hatta belki de bilerek terslicektir, kendinden uzak tutmak için, kendi kendinide yiyecektir ama en çokta bilmeden Yağız'ı üzecek yine, üzmeyin şu çocuğu artık DARLANDIM

"kalbin Yağız'ı, ellerin Sinan'ı bırakıcak!"
    Hazan'dan beklediğim hareket, bunu yapması lazımdı, şuan onun için bu aşk hem imkansızken hem de Yağız'dan karşılıksızken unutacağını sanması beklenir bir yol ona ama saflık hiç aşık olmadığı çok belli, unutamazsın Hazancım kalp öyle kolay yola gelmez güzelim :img-yes:
    Sinan'ı da tam bırakacakken yine bişey olur ki bu bişeyde evlilik olayı olur
    bölüm sonunda olacağı muhtemel olan o Yağız önündeki evlilik teklifi ve Yağız'ın o halini düşünüyorum ve yine üzmeyin şu çocuğu DARLANDIM diyorum :img-tomat:865323
    Hazan acaba işi filan mı bırakıcak uzaklaşmak için, Yağız şaşırıyor gibi gidişinde.

"felaket geliyorum diyor ve sen altında ezileceksin" Farah tam gaz performansına devam, hala -ve eminim artarak gidicek bu- Yağız'ın üstünde onun hassas noktalarını kullanarak baskı yapıyor, ilk bu kızı izlediğimizde yazmıştım umarım Yağız'ın zaaflarını kullanarak sömürmez demiştim tam da onu yapıyor şuan.
    "hatada benim, utançta benim, kaçmıyorum burdayım!" Yağız eskiden de o aşkı yanlış ve boyun eğici gördüğünde ağzından bu aşkla ilgili iki kelam çıkmadığında da hiç kalbinden kaçmadı, kaçamadı, ama artık Farah'ında dediği gibi Yağız susmuyor o artık eski adam değil, son demlerinde herşeyin, şimdi herkes öğrenirken yine kaçmıyor karşılıksız ve acı veren bu aşkından, hata olarak nitelenecek bir şey yaşanmasada yaşadığı içten içe aşkında bile dediğim gibi o ahlak kumkuması teamdan daha çok taktığı için kendini ezebildiği kadar ezdi hep şimdide eziyor yine... Yağız'ın bu kaçmıyorum laflarını duyunca aklıma Amerika yolunu göstericekler yine gibi geliyor belki Hazım laf altından gitmesini söylicek böyle bişeyde bekliyorum. Farah zaten kesinlikle gel gidelim der o banko.

Hazan'ın Farah'ı kovalaması iki şeyden olabilir 1. Hazan'ın hislerini sesli birine ya da kendine anlatırken duyar ilk kez duymuş gibi yapıp Hazan'ı sıkıştırmak için davranır 2. evlatlık işini duyar
    Hazan'da bu iki durumda da koşar peşinden ancak, tahminim evlatlık işini öğreneceği
    Tahminim Hazan bir güzel köşeye sıkıştırılacak her yerden ve teklif ile kaçacak yeri kalmayacak, bakalım o yüzük nasıl çıkacak o elden
    Sinan evlilik olayına hemen dalacak hadi yapalım diyecek bi tip değil asla, Fazilete de ters tepki vermiş belli ama "kaptırma" lafı ile bu iş değişecek, fazilet herkesi bam telinden yakalıyor malum...
    Yani şu yazdıklarıma bak ya, yüzük bilmem ne, sinirim bozuldu :img-hyste hala nelerle uğraşıyoruz allahım, o mezarlıktan sonra izletilenlere bak, ancak sağlam bir PATLAMA ve aşk itirafı sahnesi sinirlerimi yumuşatabilir gibi smash:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)