Sayfa 14/200 İlkİlk ... 41011121314151617182464114 ... SonSon
1000 sonuçtan 66 ile 70 arası

Konu: Fazilet Hanım ve Kızları - Bölüm Yorumları (6)

 1. #66
  Durum:
  Çevrimdışı
  1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.09.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  13,895
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  yağhaz fandom olarak dünden beri ayaklarımız yerden kesik
  site uçuyor zaten nerdeyse 24 saatte 2 milyon oldu

  sinanın görmemesi iyi daha erken zaten
  hazanla yağız konuşmadan ayrılıyor galiba
  yalının önünde konuşacaklar
  ece evet bir vedaları bile olmayacak çünkü yağız gitmesine engel olacak

 2. #67
  Durum:
  Çevrimdışı
  ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  21.02.2008
  Yer
  HerYolunSonuSanaDönmek
  Mesajlar
  315
  Konular
  0
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Uzun zamandır yorum yapmıyordum çünkü mod onayı gerçekten yoruyor. Özellikle dün ki gibi bi bölümden sonra anlık paylaşım istiyorsun.

  neyse gelelim esas konumuza

  Sonunda Geldi Gelmekte Olan hem de gümbür gümbür Ece'nin dediği gibi büyük patlayarak geldiler.

  Sırma bu bölümü bizi hem parçaladı hem de mutluluktan havalara uçurdu.
  Mutluluk demek az olur aslında dizinin ilk yayınından beri
  ilk YağHaz (arabayla geçerken su sıçratma) o andan beri deli gibi 40 bölüm
  bir yıldır beklediğimiz sahne geldi.
  Bizler delirmeyelim de kimler delirsin
  fandomda deli bir bayram havası gruplar kiss fotoğrafliarı gifleriyle dolup taşmış durumda
  telefonlarımızın hafızalarının limitleri zorlarcasına fotoğraflarla...
  Yani anlayacağınız memlekette YağHaz Kiss Bayramlı var. 31 Mart en tutkulu ateşli tokatlı itmeli çekmeli Uluslararası Kiss Şenlikleri olarak ilk yılını şaşalı bir açılışla kutladı.
  Milyonlarca kez izleyip hatmettikten sonra 3. Kiss isteklerimize geçeceğiz gibi görünüyor.

  Aylarca Yağız'ın aşkını gördük de Hazan'a Sinan'a takılıp kalmasına kızdık.
  Bugün Hazan tüm fandomun gönlünü aldı.
  İlk olarak o yüzüğü sokağa öylesine fırlatarak adeta kalbine takılmış kelepçelerden kurtulmaya çalışmasıydı.
  Hazan ve Yağız o gece ufak detaylarla yüreğimizi daha da darlayarak aşklarını bir kez daha ölümsüzleştirdiler.
  Yağız'ın o bardağı avuçlarının içinde parçalaması :sad53:
  Kendi canı yanarken yine Hazan'ı zor durumda bırakmamak adına içi kan ağlaya ağlaya yaptığı tebrik, Hazan'ın sevdiği adamın akıttığı kanla yüreğindekileri daha fazla tutamayışı...
  hepsi öyle ince işlenmiş yüreklerimizi dağlayan detaylarla sarılmıştı.

  Ertesi gün Hazan Sinan konuşmasıyla, Sırma Yanık net ve geçmişe ve hassine dair olan herşeye açıklık getirerek olayı çok güzel noktaladı.
  Hep dediğimiz gibi Hazan kendine güvenmeyen kendiyle küs hayalleri gerçek olduğunu sanarak yanlış adama sarılması seçerek hayatının aşkını şu an imkansız olarak nitelendirilmesine neden oldu.
  Ama Yağız'ın da dediği gibi imkansız zaman alacak, her ne kadar bizi buralarda yakan kavuran bir kiss'le aşklarını kabullenselerde teslim olmaları o kadar da kolay olmayacak.

  Gelelim hepimizi delirten Kiss sahnemize...
  bir haftadır bununla yatıp kalktık...
  Sonunda ise Hazan Çamkıran gümbür gümbür aldı sevdiği adamdan öpücüğünü...
  Yağız'ın o kadar üstüne geldi ki açıklasın diye gene de Yağız cesaret edip de dile dökemedi sevgisini son bir refleksle çekip kollarına aldı hayatının aşkını sonrasını hiç düşünmeden...
  Hazan'ın tokatı ve o an Yağız'ın tokata karşı yüzündeki ifadeler düşünmeden haraket ettiğinin bedelini sevdiği kızın arkadaşlığını dahil kaybetmek olarak yansıdı. Belki ilk defa mantığını, hatta hayatı boyunca ona biçilmiş olan ağabeyliğini bir an olsun kenara bırakıp sadece sevdiği kadını kollarına alan aşık bir adam gibi davranmasının bedelinin ağırlığı yüzünü yansıdı. Ne bekliyordum ki karşılık vermesini onun da beni öpmesini mi ifadesiyle donup kaldı. Hazan yakasına yapistiginda daha fazla ne yapabilirsin ki bakışı Hazan'dan beklemediği bi anda gelen öpücükle belki de hayatının şokuyla put gibi kalakaldım Yağız Egemen sevdiği kız kendisini öperken kolları onu sarmadı bile ve kendine gelip saramadan kollarından kaçıp gidecek Hazan

  Hazan... Hazan hep Yağız'ı böyle sevdi biraz fevri biraz sert... Yağız onda hep beklenmedik anlarda patlayan volkan etkisi yaptı.
  Yağız'ı gerçekten tanımaya başladığı ilk andan itibaren Hazan hep Yağız'ı zorladı. Ama ne zaman aşırıya kaçsa Yağız'ın bir saniyeliğe değişen ifadesinden hemen yumuşadı Yağız'ı üzdüğü incittiği an kendisi de aynı acıyı çekiyor ve hemen kendini affettirme belki de gerçekte öyle düşünmediğini Yağız'a belirtmek yolları arıyor.

  İkisi de bir yerde tıkanıyor çevrenin baskısından ziyade kendi doğru ve yanlışlarının altında ezildiklerini düşünüyorlardı. Bir ayaklarıyla göklere çıkarken bir ayakları yeryüzüne zincirlenmiş gibi aşka tutsak iki yürek olarak eriyip bitiyorlardı.

  Hazan 'in Yağız'a Ağva sitemini de çok haklı buldum. Icten ice Yağız'a kırgın ve bunu dile getirdi.

  Şimdi aşklarından ve kendilerinden kaçmaya çalışıp becerememelerini keyifle izleyeceğim ben çünkü artık Hazan ve Yağız'ın unutamayacakları bir anıları daha oldu.
  Yağız ve Hazan YağHaz tıpkı Mr.Darcy ve Miss Elizabeth'in aşkı gibi
  gururlarını bırakıp herşeye herkese rağmen bir arada olmayı bir olmayı YağHaz olmayı zamanla birlikte öğrenecekler...

 3. #68
  Durum:
  Çevrimdışı
  irem-e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  08.06.2004
  Mesajlar
  526
  Konular
  3
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Merhaba millet. 41. bölüm'u izledik, yaghaz kiss geldi, sosyal medya admin'i #yaghaz tağını kullanmaya başladı ama malasef burası hala mod onaylı

  41. bölüm o kadar güzeldi ki . Sırma 40 bôlum boyunca seyrettiğimiz hazsın defterini çok güzel bir şekilde kaptti. Onu kapatmasıyla birlikte YagHaz defterini sonuna kadar açtı artık. Eskisi gibi kendi içlerinde, birbirlerinden habersiz utana sıkıla yaşamayacaklar artık içlerindeki şeyleri. İçlerini kavuran, onları yakıp kul eden ateşi paylaştılar dün akşam.

  Baştan başlarsam eğer (sizler kadar gûzel, şiirsel yazamıyorum şimdiden özür dilerim.)...

  Sinan'ın sormadan direk empoze ederek yaptığı teklif karşısında, Hazan'ın duygularını bilmediği halde direk olarak Yağız'a bakması, tavırlarını ölçmeye çalışması çok güzeldi. Sonrasında ağlamaklı bir şekilde bahçye çıkıp o yüzüğü yere fırlatan Hazan. sanki elin yabancı bir madde gelmiş de ondan kurtulmak istercesine, ne olacağını düşünmeden yüzüğü atması.. eğer arkadan gelen Fazilet değilde Sinan olsaydı ona nasıl açıklayacaktı bu hareketi Hazan. Tamam evlenmek istemiyorsun ama bu adam haftalardır senin erkek arkadaşın...
  Fazilet ile olan yüzleşmesi (aynı şahenin devamında). kalbini artık saklamayan, dillendirmekten korkmayan Hazan... Fazilet ancak Yağız kozu ile durdura bilirdi Hazan'ı, eğer Hazan evlenmezse, o ev'e Yağız Egemn olarak giren adam Mehmet Yıldız olarak çıkar diyerek. Ama ben anlamadım Hazan'ı neden annesini tehdit etmedi daha önceden yaptığı gibi? "Ben onu kaybedersem sende beni kayberdersin" demedi? Neden o yüzüğü tekrar taktı parmağına?

  Ve Yağız, teklif ten sonra allk bullak oldu, o bardak elinde patladı, eli kanadı ama aslında o anda kalbi kanadı Yağız'ın. Ne yapacağını bilemedi kalkıp gitmek istedi oradan. Bir allahın kulu da (Farfara hariç onu küldan saymıyorum) demedi Yağız ne oldu, nasılsın?
  önce yolunu şaşırdı, mutfağa gitti, sonra kendini banyoya kilitleyip açısını yaşadı. Elini musluğun altında temizlerken aslında gözyaşları akıyordu kanı ile beraber. Taa en başından, sinan ile Hazanı bir araya getirirken düşünmemişmiydi bu yolun sonunun buraya çıka bileceğini? yada belemiyormuydu kardeşinden. Ayran gönüllü oluşundan bir süre sonra Hazan'ı bırakır diye mi düşünüyordu ?

  Daha sonra Hazan ve Sinan'ı tebrik etme faslında, Sinan'ın biz abim sayesinde bu haldeyiz, bizi o birleştirdi dediği anda Hazan'ın elleri, kendini sıkması ellerine hakim olamaması... Hazım'ın Yağız'ın ne kadar fedakar olduğunu duyması, kardeşi için sevdiği kadından vazgeçtiğini duyması...

  Hazan Teşekkür etmek için adım attığında bir an gerileyip, ben ikinizi de tebrik ederim mutluluklar diyen bir Yağız. O ses tonu, o boğazında düğümlenen kelimeler... Hazan'ın elleri ne yapılan fokus.. Kendisini tutamayıp oradan uzaklaşan Hazan. Kendisini banyoya kilitleme sırası Hazanday dı artık. Ve yerde sevdiği adam'ın kanını görmesi ile hıçkırıklara boğulması... Bu işten nasıl kurtulacağını bilememsi... Deniz çok güzel hissettirdi bu bölüm bütün bu duyguları.

  Dizinin geri kalanında Hazan'ın herkese verdiği kapak niteliğindeki cevaplar... Önce hazım bey ile olan sahne. Hazım bey ne kadar onlar benim çocuklarım dese de bir seçim yapmak zorunda kaldığında seçeceği kişi öz oğlu olacak imaları... Bence Hazım bey bu konuda bizi ters köşe yapıp Yağız'dan taraf olacak. evet iki kardeş arasında böyle birşey olmaması için elinden geleni yaptı, buda Hazan Sinan ile sevgilicilik oynadığından Yağız'ı uyarmak, hareketlerine dikkat et dieyere uyarmak oluyordu ama bence herşey gün yüzüne çıkınca Hazım Yağız ve Hazan'ın arkasında olacak...

  Lobi de karşılaşan yıkık dökük Yağız ve onu gördüğünde elini , yüzüğü saklamaya çalışan Hazan. Daha henüz Yağız'ın ona hislerini bilmeden, o mezarlıkta fısıldanan aşk'ın kendisi olduğundan habersiz, Farfara ile uzun soluklu bir ilişkisi olduğun zannettiği halde elini kolunu nereye koyacağını bilemeyen Hazan. ve Hazan'ın parmağındaki yüzüğü gördüğünde yaralı elini sıkıp birkez daha kendi canını acıtan Yağız... Bôyle 15 dk dursalar kimse gik'ini çıkarmadan seyreder sahneyi... Ama tabii sinsin sahnenin içine turp sIkIyor... "oo birileri dün gece fena dağıtmış" dediğ anda Hazan'ın yüzünün daha da düşmesi. kıskançlıkla karışık bir üzüntü...

  Ve sonrasında Fazilet'e rağmen yüzüğü atan Hazan. Atarken, ben artık sana aşık değilim demedi, saçma sapan bahaneler uydurmadı. direk olarak kalbimden kaçamadım. Ben artık hayellerinin gerçek olduğunu sanan, kendiyle kuş erkek fatma değilim (kısaca ben senihiçe sevmedim, sadece hayel dı demeye getirdi). ve sonrasında itiraf geldi. "Çok direndim, bunu kendimden sakladım, kaçtım, her defasında sna daha sIkI sarılmaya çalıştım ama başaramadım, kalbim den kaçamadım dedi.

  Daha sonrasında Fazilet ile yüzleşen Hazan. "Eğer gerçek egemen sinan olmasaydı yine bunları yaparmıydın. beni onunla evlendirirmiydin" diyen Hazan. Gerçekleri ve bizim içimizdekileri Fazilet'in yüzüne çatır çatır vuran Hazan... Eğer Yağız gerçek Egemen işe Fazilet 180° düş yapıp bu ilişkiyi sonuna kadar savunuur...

  Son sahneye gelirsek. Hazan baya dolumuş. Herkes, herşey onu son raddesine getirmiş... Spor salununa gelip de ondan hesap soran Yağızdan başka kimseden çıkaramzdi bu acıyı. Kimseye saldıramzdi bu şekilde. Yağız'a çok dolmuş. Birşey yapmadığı için, elleri ile onu Sinan'a ittiği için...
  Yağız gelip hesap sorunca lobide abin hakkında herşeyi açıklayacağım dediğinde kayış koptu zaten. Dôktü içindekileri, bay kontrol manyağı ne isterse yapıyor, istedin beni Sinan ile barıştırdın, şimdi ne yapacaksın bizi kendi ellerinle nikah masasına mı oturtacaksın derken aslında Yağızdan bir hamle, bir cümle bekliyordu. Onun üstüne giderek onu da patlatmaya çabalıyordu... Ece nin söyledikleri kulaklarında yazdıkları kafasında birşeyleri yerli yerine oturtmaya çalışıyordu. ikışın de içinde ya o da benim hissettiğimi hessediyorsa, olabilirmi acaba lar uçuşuyordu... Ağvada ne anlattın diye Yağız'a yükleniyordu. Peki ya istediği, umduğu cavabı alamazsa ne olacaktı? Zaten hazır değilmi gitmeye daha ne zorluyordu... Ve sonunda cesaretin var mı dedi Yağız, gerçekleri duymaya cesaretin varmı? kısas'a kısas Hazan da soruyor, benim neden ayrıldığımı duymaya cesaretin varmı diyor. Ve sonrasında bir doz daha yükseltiyor. Bana cesaretten bahsetme diyor. bu kadar zaman içinde yaşadıkların'ı bana söylemedin, kendin yaşadın, cesaret edip göstermedin benim cesaretimi sorgulama diyor Hazan. Sonrasında iradesine yenik düşen Yağız çekip öpÜyor Hazan'ı. Önce anlamayan sonrasında idrak edip Yağız'ı iten hazan... Tokatı yapıştırdı ama neden? Kızgınlıktan, kırgınlıktan? Neden bukadar bekledin demkti belki de. Yağız alt üst oldu bu tavır karşısında. Utandı, yüzüne bakamadı. ben ne yaptım dedi kendi kendine. en azından uzaktan seviyordum ama yanımdaydı artık o da olmayacak, onu tamamen kaip ettim deiye düşündü bir saniye. Cesaretini toplayıp bakamadı Hazan'a. Ve Hazan, o bakışları, sınırden titremesi... Bu gerçek olabilir mi ? O da beni seviyor olabilir mi diye düşündü bir an. Baktı Yağız'a, üzüldü, gardını indirdi bir an. Onu sarıp sarmalamak istedi. Ben isterdim ki bağırıp çağırsın sen ne aptalsın neden bu kadar bekledin, neden şimdi desin istedim ama o daha güzelini yaptı, sen cesaret edersen ben de ederim dedi ve yakasına yapsıp öptü yağız'ı ... Yağız şaşkın, ürkek, inanamıyor buna. Ve ikiside bir o kadar korkak, utangaç. O kadar naif bir öpüşmeydi ki ikincisi..

  Haftaya neler olacak merak ediyorum... Artık adam akilli oturup konuşsunlar. Mümkünse bir süre kimseler bilmesin olanları. Sadece ikisi. Yağız anlatsın taa en başından ne zamandır aşık olduğundn. Mezarlıkta fısıldadığı aşkın Hazan olduğunu. Farfara'nın aslında üzerine gelen tepkileri savurmak için geldiğini...
  Hazan anlatsın sonra, nerde ne zaman tutulduğunu. Neden ona komşu geldiğini, Yağız'ın ona nasıl renklerini kazandırdığını. Farfariyi görünce nasıl kıskandığını gerçeklerle nasıl yüzleştiğini nasıl kabul ettiğini.


  Kısa notlar:

  Nil ve Hazan konuşmasına bayıldım. Nil'i anlaması, onun acısını paylaşması güzeldi. Keşke Nil ile kanki olma ihtimali olsa. Nil'in Sınından ayrı bir hikayesi olsa. Ondan kurtulmuş, Kendisine düzgün bir yol çizmiş, Hazan ile dostluk kurmuş bir Nil seyretmek istiyorum. Hazan'ın Ece den başka sırdaşı, arkadaşı yok. İsterim ki Nil ile arkadaş olsun, onunla dertleşsin. Farfar'nin hakkından sadece Nil gelir zaten:)

  Benim hala sûphelerim var evlatlık konusunda. (Her ne kadar Yağız gibi gözükse de yine bir ters köşe bekliyorum ben). Bu kadar kişi (Fazo, Sinan) bu olayı bilirken halen Hazım'ın kendi kendine konuşurken bile bunu dillendirmemesi beni kuşkulara sürüklüyor.

  Yasemin-Gôkhan_ömrüm olayı nereye gidiyor bilmiyorum ama sanki ömrüm'ün babası Sinan gibi. Yani ilk bölümlerde Yasemni Sinan'a takikti. Sonradan değişen senaryo olmasa belkide onlar işlenecekti ama ömrüm boşuna girmedi bu diziye. Ve geçen bölüm Gökhan babası kim diye sorduğunda Yasemin'in birşey dememesi beni kuşkulandırdı açıkçası...
  ‎Affetmek ve unutmak iyi insanlarin intikamidir...

 4. #69
  Durum:
  Çevrimdışı
  meltem-cmbl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  24.02.2006
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  5,059
  Konular
  4
  Bahsedilme
  8 Mesaj

  Standart

  Herkese merhaba;

  diziyi daha öncesinde hiç takip etmedim
  bir kaç kere denk gelip izlemiştim ama sürekli izlediğim bir dizi değildi
  hazan& yağız ı yanyana görmeyi seviyordum
  ama hazan sinanlaydı pek cazip gelmedi bana
  kendime bir söz verdim
  eğerki hazan&yağız olursaa diziyi izlemeye başlayacağım
  ve sonunda beklediğim zaman geldi
  artık full izleyeceğim :)

 5. #70
  Durum:
  Çevrimdışı
  KaNoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  10.10.2010
  Yer
  ÇağlarE & EnginA
  Mesajlar
  6,618
  Konular
  18
  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  Hazım hazan in duygularının da farkındaymis..
  Ben bu vicdansizligi kabul edemiyorum ya..Gozlerinin önünde yaşanmasına müsaade etti yağız in ve bir de müstakbel eşi demez mi tebrik et..dedi ya
  Nasıl tebrik etsin içi kan ağlarken o bardak elini kesti ama o cam kirigi kalbine kaçıncı kez saplandı ama bu belki en ağırıydı..Bu kadari fazlaydı.

  Hazım ona fazilet in anlattığını kadarı biliyor ama yağız i da tanıyor demiştim.. yani yağız i sapık gibi anlattı fazilet hazım buna nasıl inandi önce doğru soru bu..
  Sonra dedim ki eğer hazım bu aşkın karşılıklı olduğunu biliyorsa ki biliyormuş..Peki bir baba gözlerinin önünde oğlunun acı çekeceğini bile bile hadi hazan a acimasin onu anlarım ama oğlum dediği adama nasıl acımaz..Kalbi paramparça olan bir adamı yine ve yine defalarca paramparça ediyorlar..


  Yagiz ve hazan birlikte nefes almak birlikte gözlerini kapatmak birlikte hissetmek biz olmak o ve ben demişti ya yağız onlar çok uzun zamandır en başından beri zaten birlikte nefes aliyolardi.Cunku onların bedenleri kavuşmasa ne olur ruhları çoktan kavuştu .. Artık tasip doldu artık sığmadı içlerine ve artık kabullendiler bundan kaçış olmadığını.. Sanki bütün dünya bir araya gelmiş hepsi önünde bir set onların set kurmuşlar ama aynı zamanda aşklarının büyüklüğünü de biliyorlar yani pekala engelleyemeyeceklerini biliyorlar sadece geciktirebilrer en fazla zorlarlar çünkü onların yolları birbirine çıkacak dimdik ve haklı.. buna engel olamazlar dediğim gibi sadece geciktirirler  Sinan galiba kaza yapıyor
  Hazan ve yağız ı da vuracak yine vicdan yine vicdan..
  Neden bütün vicdan ı yağhaz gösteriyor
  Neden sinan onların arasında bir engel olmak zorunda aslında hiç değilken ..

  Umarım sinan bu kazadan sonra yağhaz ı salar ve kendi hikayesini çizer
  Alp 3.sezonda olur mu bilinmez olmaz deniyordu ama galiba olacak..
  3.sezon ecsin kaçınılmaz bence..yasin bu işin neresinde kalır bilmiyorum ama ece nin yolunun yasin e çıkmayacağını düşünüyorum.. Bebeği öğrense de ecyas in bir sonu yok gibi..
  Ve sinan in ben bebekle değişeceğini düşünüyorum
  Umarım artık kabullenir ve yağhaz hikayesinde yer almaz
  Belki de intikama bürünür..
  Ama bu hırsının aşk değil incinen egosu olduğunu anlamali
  Yaşadıkları yaşayamadıklarından daha çok koyar insana

  Yağız Egemen 💔

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

vdcasino
vdcasino
vdcasino
betexper
fragmanlar
Yuregininsesi
juul
One Hit Wonder
grandpashapet
grandpashapet
eta saat
bahis forum
ilbet
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
canlı bahis siteleri
vdcasino giriş
Mobil Ödeme bahis
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
deneme bonusu
grandpashabet
casino siteleri
canlı rulet
bahis
escort ankara
izmit escort
izmir escort
deneme bonusu
vdcasino
ilbet giriş
ilbet
maltcasino giriş
cratosslot giriş