Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Ferhat ile Şirin

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    65

Aldığı Beğeni: 108

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Ferhat ile Şirin

Fragmanı gördüm ve çok güldüm... Sanki Cansu Dere’nin karakteri ile Tolga Sarıtaş’ın karakteri aşk yaşayacakmış gibi fragman hazırlamışlar... Şirin de aralarını bozacak Cansu Dere daha ünlü olunca elbette biraz fazla ön planda olacak ama fragmanın bakış açısı gerçekten değişik Küçük hesapların insanı olmak level 1500

Mesela Aşk-ı Memnu toplum hafızasında hala çok güçlü... Bence bunun nedenlerinden biri de aşkı “en güzel, en büyük” diye yansıtmaya hiç çalışmaması.... Tarihteki çoğu aşk hikayesi aslında aşk eleştirisi yapıyor... Romeo&Juliet ya da Ferhat&Şirin ergenlerin kendilerine söylenilenleri doğrulamadan kendileri öldürmeleri üzerine kurulu trajik şeyler... Ferhat ile Şirin’in çok versiyonu var ama hepsi “fail” bir aşk hikayesi... Sonu kötü bittiği için değil, aşkı anlatış şekli fail... Nasıl Aşk-ı Memnu yasak aşk ise Ferhat/Şirin ergen aşk... Neden bu hikayeleri en süper aşk diye satıyorlar hiç anlamam...

Cansu Dere’yi severim eminim bir yerden yakalamıştır karakteri... Ama neden Cansu?
    Konu justitia tarafından (31-10-19 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    1,081

Aldığı Beğeni: 1,840

Bahsedilme
    5 Mesaj

Fragmanı izledim ve bana klasik Ferhat ile Şirin hikayesi olmayacak gibi geldi. Tamam efsane kavuşamayan aşıklar ama burda biraz daha farklı açıdan kavuşamama var belli ki. Cansu Dere baya baskın karakter olacak belli ki. İsminden dolayı da fragmanda ön planda olmuş zaten. Ç

Diğer yandan tolga sarıtaş bu dizide de partnerleri ile yaş farkı ekrana yansıyan bir görüntü çizmiş. Leyla tanlar fazla genç kalmış yanında. Cansu hanımda büyük kalmış gibi geldi bana.

Zaten bu üç ismi duyunca tam oturtamamıştım hele şiirini duyunca geri planda olmasını beklemiştim. Fragmanı görünce de düşündüğüm gibi olduğunu gördüm. Bilmiyorum ama oyuncular olmamış gözüktü bana..

Film nasıl olur bilmiyorum. İzler miyim onu da bilmiyorum ama fragman ilgi çekici olmamış onu söyleyebilirim.. Oyuncu kimyalarınn tuttuğunu düşünmüyorum. Ama umarım başarılı olur emek veriyorlar sonuçta.

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    34
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 2,950

Bahsedilme
    14 Mesaj

FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in yayın tarihi belli oldu!

Yapımını O3 Medya ile Artistanbul Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu, senaryosunu Savaş Korkmaz’ın kaleme aldığı FOX’un yeni dizisi “Ferhat ile Şirin”in yayın tarihi belli oldu. Efsanevi aşk hikayesi “Ferhat ile Şirin”in ilk bölümü 22 Kasım Cuma günü izleyiciyle buluşacak.

İlk tanıtımı büyük merak uyandıran dizinin 2. tanıtımı izleyiciyle buluştu. Sezonun iddialı projeleri arasında yerini almaya hazırlanan dizinin tanıtımında Ferhat, Şirin ve Banu arasındaki etkileyici bağ ekrana geliyor.

Kimse göründüğü kadar değildir!
    “Ferhat ile Şirin”in, modern bir aşk masalı olarak yeniden tasarlandığı proje, izleyiciye aşkın acısını, sevincini, nefretini, tutkusunu, ihaneti bir arada tattırmaya geliyor. Tanıtımdaki “Kimse göründüğü kadar değildir” cümlesiyle dikkat çeken tanıtım, sosyal medyada da büyük ilgi gördü.
    Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar’ın paylaştığı, kadrosunda Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehsuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas ve Nihan Gür gibi birbirinden başarılı oyuncuların da yer aldığı “Ferhat ile Şirin”, etkileyici hikayesi ile 22 Kasım Cuma saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX‘ta.

Kaynak FOX

Durum:
    jetlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Elazığ
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    57

Aldığı Beğeni: 601

Bahsedilme
    4 Mesaj

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    34
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 2,950

Bahsedilme
    14 Mesaj

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 konuk)

1. senasena

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri