Sayfa 1/89 123451151 ... SonSon
441 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Fi Çi Pi - Sohbet ve Yorum Başlığı

Durum:
    serebra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Uzaklar diye bir yer
    Konular
    16
    Verdiği Beğeni
    240

Aldığı Beğeni: 599

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Fi Çi Pi - Sohbet ve Yorum Başlığı

Son olarak Ay Yapım'ın hazırladığı MedCezir dizisinde rol alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın 2016 sezonunda televizyonda olup olmayacağı uzun zamandır konuşuluyordu. Sarıkaya, yüksek gişe başarısı sağladığı sinema filmi İkimizin Yerine'den sonra kararını verdi ve öncü bir tavır göstererek Türkiye'nin ilk özgün digital dizi projesinde yer almayı kabul etti.
    Serenay Sarıkaya, Doğuş Grubu'nun yaklaşık iki yıldır alt yapısını hazırlandığı online izleme platformu PuHu'nun lansman projesi olarak planlanan, Akilah Azra Kohen'in çok satan üçlemesi olan "Fi Çi Pi" uyarlamasında rol almayı kabul etti.
    Bilindiği üzere Ay Yapım, Akilah Azra Kohen'in bu çok satan eserinin uyarlama haklarını aldığını ilk olarak Cannes'da düzenlenen Mipcom fuarında açıklamıştı.
    Alınan bilgilere göre diziyi yönetecek isim de belli olmuş. Son olarak Muhteşem Yüzyıl ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizilerini çeken Mert Baykal, Fi Çi Pi'nin reji koltuğunda görev alacak. Kitapların yazarı olan Akilah Azra Kohen'in aynı zamanda senaryosunu da yazdığı Fi Çi Pi, 60 dakika ve 13 bölüm olarak planlandı. Dizinin oyuncu kadrosu da tamamlandı.

raninitv'den alıntı
    Konu NATY&FACU tarafından (23-10-17 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Simge06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    eski nick : qizoşum
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Türkiyede bir ilk olucak ve Serenay Sarıkayadan daha iyisi bulunamazdı gerçekten.Peki partneri kim olucak acaba ? ve dizinin konusu ile ilğili bilgisi olan var mı acaba ?

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Fi Çi Pi serisinin dizi olacağını duyduğumda çok sevinmiştim. Serenay bunun için bence çok uygun. Ayrıca 13 bölüm olup kısa ve öz olması harika. Diğer oyuncu seçimlerini de çok merak ediyorum.

Simge06 ben kitapları okudum hatta şuan Pi'deyim. Aslında konu olarak böyle nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum. Kitapta farklı farklı karakterlerin yaşam biçimleri ve onların bir yerde nasıl birleştiği ve birbirlerinin hayatının nasıl etkilediğini gösteriyor. Gerçek hayatta nasıl insanların olduğunu. Yani her şeyi tüm gerçekliğiyle anlatan bir seri. Ve çok güzel bir anlatımı var. Hani böyle ifade edemezsin tam anlamıyla ama okuyunca "işte bu ya" diyorsun. Öyle yani. Kitapları okumanı tavsiye ederim..

Durum:
    Simge06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    eski nick : qizoşum
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fi Çi Pi serisinin dizi olacağını duyduğumda çok sevinmiştim. Serenay bunun için bence çok uygun. Ayrıca 13 bölüm olup kısa ve öz olması harika. Diğer oyuncu seçimlerini de çok merak ediyorum.

Simge06 ben kitapları okudum hatta şuan Pi'deyim. Aslında konu olarak böyle nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum. Kitapta farklı farklı karakterlerin yaşam biçimleri ve onların bir yerde nasıl birleştiği ve birbirlerinin hayatının nasıl etkilediğini gösteriyor. Gerçek hayatta nasıl insanların olduğunu. Yani her şeyi tüm gerçekliğiyle anlatan bir seri. Ve çok güzel bir anlatımı var. Hani böyle ifade edemezsin tam anlamıyla ama okuyunca "işte bu ya" diyorsun. Öyle yani. Kitapları okumanı tavsiye ederim..
    Çok teşekkür ederim bu verdiğin bilgi için :good:
    Peki az çok tahminin var mı Serenayın rolü için ? Aşk ve Arkadaşlık üzerine kurulu sanırım anladığım kadarı ile dogru mudur ?

Durum:
    fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kuşadası
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Simge06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim bu verdiğin bilgi için :good:
    Peki az çok tahminin var mı Serenayın rolü için ? Aşk ve Arkadaşlık üzerine kurulu sanırım anladığım kadarı ile dogru mudur ?
    Rica ederim :)
    Serenay eğer tahmin ettiğim karakter ise balerin hayatını dansa adamış bir kız. Sevgilisi var müzisyen.. Ama monoton bir hayatları var. Bir adam bu kıza aşık oluyor ama bence aşk değil. Takıntı. Adam baya manyak bir şey. O kişiyi kim oynayacak merak ediyorum mesela. Sanki bir şey söyleyince de her şeyi söyleyeceğim sanıp korkuyorum. Bence aşktan ziyade daha çok tutku ve takıntı konu. Hani insanların neler neler yapabileceğini gösteriyor. Ama evet sevgi arkadaşlık kardeşlik duyguları da var.. İnsanın düşünce gücünü acayip etkiliyor.

Sayfa 1/89 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri