Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah'ım misafirlerimi geçirip soluğu twitter'da aldım ve Yusuf beyin mesajını gördüm.

Yusuf bey:

öyle bir bölüm var ki.. Mendilleri hazırlayın sakın kaçırmayın. Bugüne kadarki en özel bölüm demiş..

Hasan'a zaten çok üzüldük dedim ve

keşke o kadarla kalsaydı üzüntümüz diyeceksiniz :_(

biz hepimiz ağladık izlerken; yönetmen, yapımcı, oyuncu.. Çok fena çok..

ben izledim, ben bile sabırsızlanıyorum.. Hele bir final var ki..

bu bölümün adı "Köpeklerin Günü" iyiler cephesi sıkıntıda.. Bir de yeni karakterimiz geliyor..

Kılıçlar çekilecek karşılıklı..

Salı bölüm sonrası yorumları bekliyorum. İyi geceler

dedi.:img-wink:

Önce ne yapıyoruz Salı günü tam kadro burada oluyoruz Allah'ın izniyle...Şimdi beyin fırtınası yapalım azıcık.Bizi bu kadar üzecek,ağlatacak olay ne olabilir? Acaba Hasan'ın hikayesi gibi geçmişe dönük hikayelere mi üzüleceğiz mesela mucidimizin ya da Mustafa'nın hikayelerine mi giriş yapılacak ya da yaşadıkları anda başlarına gelecek olanlara mı üzüleceğiz???ay bak Hasan da ölürse dayanamam.:icon_sorrİyiler cephesi sıkıntıdaymış.Genelde iyiler cephesi sıkıntıda oluyor zaten.:icon_sorr Üzülmek istemiyorum,bundan sonra kötüleri destekleyeceğim.:img-hysteYaşasın kötülük!..Erol Taş gibi hunharca güleceğim her zaferden sonra nihahahaha diye...:img-hyste
Haber için sağol.ben kesinlikle bu bölüm baya üzücü şeyler olacak diye düşünüyorum.ama eğer söylenilen bölüm bu bölüm değilse o zaman bizi farklı bir hikaye beklemekte.ve bende bunun bıçak ali ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

iyiler cephesi zaten bu dünya da da hep sıkıntıdadır.kötüler çoğunlukla kazanır.ama senaryo için boris ten sonra yeni bir karakter geleceğini düşünmüştüm.kötü olarak.emrullah değildir bahsedilen kötü.borise o kağıdı yazan görülebilinir.

off böyle tüyo alınca da heyecan ediyoruz.hemen salı gelsin diyorum.neyse ben şimdilik kaçtım.bu hafta daha çok tüyolar gelecek gibi his var içimde.