Sayfa 11/201 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
1001 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Filinta - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Hayırlı haftalar olsun canikolar..

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyy canım sen ve sıkıcılık kat'a :love01:

Zaten caniko ben vaz caydım :) Hayali bir karakter için saç başa girişeceğiz nerdeyse :img-hyste Kendimden utandım be iyyy öğğğ :img-hyste Gerçekleri için asla yapmam da değişiklik olsun bari hayali için yapayım mı dedim ne dedim :img-hyste Neyse caniko erkekleri şımartmaya gelmez :img-wink: Aşk da iki kişiliktir üçüncüye yer olmez :img-wink: Siz karşılıklı olarak birbirinizi seviyorsanız ben çekiliyorum aradan canım canikocum benim :love01: Bıçak Ali de kimmiş benim canikomun yanında bee :love01: Offf hem dedim ben üşengecim canım sıkılır uykum gelir diye daha fazla koşamiciiim peşinden O koşmak istiyorsa koşabilir tabii :img-hyste
    Evet gördüğünüz üzere okyanus canikosu da aradan çekildi..:img-hyste Ee gerçek aşkın önünde kim durabilirmiş..:img-hyste Özge zaten ilk havlu atmıştı, sadıcım sen istiyorsan saygım sonsuz dedi ve çekildi.. Son olarak canikocuğumda:love01: anladı.. Ben demiştim tek rakibim THY diye..:img-hyste Şimdi gelsin sandal sefaları, 40 yıl hatrı olan kahveler.. Hazel abla beni sayfaya getirecek argümanları çok iyi biliyorsun bakıyorum da..:img-wink: Yıkılıyor çalışmalar diyerek aranızdan ayrılıyorum.. Sevgiler..

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet gördüğünüz üzere okyanus canikosu da aradan çekildi..:img-hyste Ee gerçek aşkın önünde kim durabilirmiş..:img-hyste Özge zaten ilk havlu atmıştı, sadıcım sen istiyorsan saygım sonsuz dedi ve çekildi.. Son olarak canikocuğumda:love01: anladı.. Ben demiştim tek rakibim THY diye..:img-hyste Şimdi gelsin sandal sefaları, 40 yıl hatrı olan kahveler.. Hazel abla beni sayfaya getirecek argümanları çok iyi biliyorsun bakıyorum da..:img-wink: Yıkılıyor çalışmalar diyerek aranızdan ayrılıyorum.. Sevgiler..

Can evinden vururum işte böyle...:img-hysteNeyse ki meydan sana kaldı koza'm..:happy0064 Yalnız aksiyon sahnelerinde harbi dövüşüyor senin Ali kozacığım,dikkatli ol derim.:img-hyste

Neyse artık bugün günlerden Filintaaaa...

20.bölümde sadrazamın da boş biri olmadığını gördük,gerektiğinde er meydanında kendi canını hiçe sayarak padişaha olan bağlılığına tanıklık ettik. Eeee herkes Esat Paşa değil şükür ki değil...:img-beee:

Esat Paşa demişken Azize ile bir araya gelmeyecekler mi hiç artık?

Bir de sokak çocukları için bir şey düşünüyorlar mı acaba? Aklıma takıldı,geçen bölüm Ali parasının hepsini verdi çocuklara ama o kadar çocuğa o para ne der ki? Karda kışta soğukta bu çocuklar nerede kalıyor,ne yiyip ne içiyor? Padişah tebdili kıyafet çıktığında bu çocuklara da el atsın.Ailesi olan varsa bulunsun ailelerinin yanına yerleştirilsin,ailesi olmayan çocuklar yetimhaneye yerleşip eğitim alsınlar.Onların içinden de bir Mustafa bir Ali çıkar.:img-wink:

Durum:
    Blue Butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    VahideMustafa
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese günaydın,

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yemeğe lezzet veren bir baharat eksildiği için aynı tadı alamayacağını mı düşünüyorsun? Belki de diğer baharatların farkına varacağız, gözümüzden kaçan baskın olmayan tatlar damağımızda daha güzel izler bırakacak,belli mi olur? Lezzet patlaması yaşayacağız inşallah Özge...
    Hem öyle, hem değil. Aslında tam olarak öyle değil. :img-hyste Tadın genel olarak bozulmayacağını düşünüyorum. Rahatsız olacağım şeyler olmayacaktır, aynı çizgide devam edecektir, bu konuda şüphem yok. Ama bende yeniliklere alışma problemi var. Bu bir çeşit takıntı, normal olduğunu iddia etmiyorum fakat engelleyemiyorum. Taşındığımız zaman yeni eve alışmam bile birkaç senemi alıyor, o arada yine taşınmışız oluyoruz zaten. Bir bakıyorum, ben alışmışım ama başka bir evdeyiz. :img-hyste Çok zor alışırım ama alıştığım zamanda vazgeçemeyecek kadar çok bağlanırım. Dizilerde de sevdiğim karakterler bir yana, kötü karakterleri hatta sevmediğim karakterleri bile gözlerim arar hep. Bol konuk oyunculu dizileri severim ama bütün konuk oyuncular için ''keşke kalsalar'' derim. Eve gelen misafiri göndermek istemeyen çocuk gibi. :img-hyste Kızma ama Otto'yu pek sevmemiştim, biliyorsun. İnanır mısın, onu bile arıyor gözlerim, yokluğunu hissediyorum. :img-hyste Hâl böyleyken benim en büyük sıkıntım; bir şeye alışmışken, o şeyin değişmesi. Yazılacak çift ha Mustafa-Lara olmuş, ha Süreyya-Mustafa. Mühim olan alışmamış olmam. Kısacası; alışmak sevmekten daha zor geliyor. ♫♫♫ :img-hyste

Benim de kesinlikle köşe bucak kaçtığım senaristler var Özge,dilerim sevdiğim oyuncular yer almaz onların projelerinde…İnan şu an izlediğim bir diziyi sırf oyuncu için izliyorum. Adam dökülen senaryoya rağmen döktürüyor resmen…

Hahah karşının seyircisiyim nedir Özge? Amme hizmeti mi yapıyorsun?Bırak kim izliyorsa o diziyi onlar eklesin resimleri…
    Sana senin cümlenle cevap vermek istiyorum abla, müsadenle. :img-hyste ''İnan şu an izlediğim bir diziyi sırf oyuncu için izliyorum.'' :img-hyste Gerçi ben izlemiyorum, sadece başlığa fotoğraflarını ekliyorum o kadar.

Salt aşk dizisi izlediğimi ben de hatırlamıyorum,bünyeme ters..Aksiyon olmalı izlediğim dizilerde,bunlar heeep abilerim yüzünden...Bruce Lee Jean-Claude Van Damme izlemiş bir kızcağızdım ben..Bak şimdi ben aslında Bruce Lee filmlerini severdim be..

Aaa aynı ben..Ben de romantik komedilerde komedi kısmından daha çok keyif alırım.
    Benim en sevdiğim türler komedi ve aksiyon. İkisini harmanlamak da imkansıza yakın. :img-hyste

Ancak kabullenmiştik bu aşkı,valla bizi memnun etmek de ne zor kardeşim.Şükür ki bu dizide en sevdiğim şey dakikalarca birbirlerine boş boş anlamsız bakışmalar olmaması...Bir merdivenden iniyorlar üç dakika,yüze zoom yapılıyor beş dakika,oyuncunun yüzündeki en ufak detayı ezberliyorsun sayelerinde…

Evet ben de basit klişeler beklemiyorum,mesela Azize Lara’ya yalan söylediğinde Mustafa Lara’yı tutuğu gibi kolundan Azize ile yüzleşti,vaay be demiştim oysa diğer dizilerde bir sezon bu konu üzerinden yürürlerdi.
    Ben de buna gülüyorum ya. Tam yazılanı kabullendik, yazılan değişti. Altuğ Bey'in de kafası karışacak bu gidişle. Hikâye belirli bir çizgide devam ederken, ona da itiraz edersek, bu sefer kesin kovalayacaklar bizi. :img-hyste

Hah, işte. Bu da kolay kabullenmemdeki en önemli etkenlerden biriydi. Dizilerde yalanlar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Gerçekte de olmuyor mu, oluyor. Ama aklı başında hiç kimse, aman kim yanlış anlarsa anlasın diye bırakmaz, haklılığını veya masumiyetini kanıtlamaya çalışır. Belki direkt anında ol(a)amaz ama birkaç sene sonrasına da kalmaz. Benim dizilerde bu tip sahnelere tahammülüm en fazla 3-5 bölüm. Hikâye ilerleyecek, başka şeyler de yazılacak diye, o da insaflı tarafıma denk geldiyse. :img-hyste Ama 35 bölüm sürünce benim için o dizi dizi olmaktan çıkıyor. Artık bir sabır sınavına, eziyete dönüşüyor. Şöyle bir gözden geçirdim de izlediklerimi, hiç öyle bir dizi izlememişim galiba. Çocukken, ayırt edemezken seyrettiğim ya da sevdiğim oyuncular için göz attığım diziler olabilir ama seçerek-severek izlediklerimin arasında öyle şeyler hiç yok çok şükür. :img-hyste

Bu dizide hiçbir şeyin tesadüf olduğunu düşünemiyorum nedense Özge…Teyze olarak geldi ama teyzesi mi gerçekten? Lara Boris’in gerçek kızı mı? Süreyya Esma’nın gerçek kardeşi mi? Emir kim,biz kimiz?
    Ben düşünüyorum. :img-hyste Bana kalırsa Lara %100 Boris'in kızı. Ama annesi Esma olmayabilir. Nedenlerine gelince; Boris, karısını boğabilecek kadar acımasız bir adam. Karısını sevmiyor olabilir çünkü o dışarıdan bir insan sayılır. Lara ise kendi kanından, canından. Ona duyduğu yoğun sevgiyi de böyle açıklayabiliriz. Hem Lara evlatlık olsaydı, Boris de muhtemelen bunu biliyor olurdu. Hamdi'yi evlatlık oğluyla tehdit eden ve bir nevi alay eden bir adamın çocuğu evlatlık olamaz. Belki Lara'ya bile zarar verecek hatalar (bacaklarını uyuşturması gibi) yapıyor ama yine de kızını sevmediği söylenilemez. Lara vurulduğunda çaresizliği gözlerinden okunuyordu.

Gelelim Esma'ya. Geçmişe dönük sahnelerden, Lara'yı, Esma'nın doğurduğu belli. Lara'nın bir başkasının kızı olabilmesi için Esma'nın, Boris'i aldatmış olması gerekiyor ki geçmişte hiç öyle bir insana benzemiyordu.

Bir diğer ihtimalle Boris'in başka bir kadından, gerçekten sevdiği, boğamayacak kadar (:img-hyste) çok sevdiği bir kadından bir çocuğu olması. Esma'nın çocuğuna doğumda bir şey olmuştur, Boris de kendi kızını, kendi kızlarıymış gibi ona sunmuştur. O zaman da rüya anlamsız olur. Biz Gözde Mukavelat için ne demiştik? Lara'ya aşırı benziyor, annesi olarak başka birini bulmak isteseler bulamazlar demiştik. Eee, bu benzerliğin başka bir açıklanabilirliği yok. (Bu arada Gözde'nin İnstagram'daki yanıtını daha iyi anladım. İlerleyen bölümlerde oynayıp oynamayacağının senaryoya göre belli olacağını yazmıştı, sebebi buymuş demek.) Lara ve annesi ne kadar benziyorsa, annesi ve teyzesi de o kadar benzemiyor. İkisinin de uzun boylu, renkli gözlü olmaları dışında herhangi bir benzerlikleri yok. Bu durumda Süreyya'nın evlatlık çıkması daha yüksek bir ihtimal.

Burası biraz karışık yani arada kan bağı olup olmaması benim için pek fark etmiyor. Mustafa ile Ali'yi düşünelim. Aralarında kan bağı var mı? Yok. Ama birbirlerini kardeş gibi görüyorlar, biz de onları öyle görüyoruz. Şimdi, önceden birinin sevdiği kızı diğeri sevmeye başlasa itiraz edilmez mi? Muhtemelen edilir. Süreyya'nın durumu da benim için aynı maalesef. Evet, Lara'nın teyzesi çıkmayabilir ama o da yıllardır kendisini Lara'nın teyzesi olarak biliyor. Bu durumu sadece Lara ve Mustafa bilmiyor. Mustafa'nın bilmemesi ve Süreyya'nın evlatlık falan çıkması durumu biraz hafifletir ama beni rahatsız eden tarafını değiştirmez maalesef. Haa, dersen ki diğer dizilerdeki kasıtlı çarpık ilişkilerin yanında bu da bir şey mi diye? Onlarla kıyaslanınca, bu hiçbir şey tabii.

Süreyya güçlü ve zeki bir kadın ve ben de geldiği için çok mutluyum şahsen…Her türlü başımın üstünde yeri var.Mustafa ile olur Ali ile olur ay tamam ya mucid ile bile olsa sesimi çıkarmam.Ay mucid dedim de konuyla ilgisi yok ama(normalde konu dışına çıkmak adetim değildir,bilirsin) Eczacıbaşı’nı tebrik ediyorum. Yarın final karşılaşması var,başarılar Neslihan ve tüm Eczacıbaşı ekibine…
    Süreyya başımın tacı. Birkaç sayfa önce de yazmıştım, yanlış anlaşılmasın. Süreyya'ya kesinlikle hiçbir itirazım ol(a)amaz. Tam benim sevdiğim-sevebileceğim gibi bir karakter. Eli silahlı, kılıçlı, bıçaklı... İyi dövüşüyor, en önemlisi de zeki. Bir de sevdiğim karakterlerden çok talep ettiğim bir şey olmasa da şu an ihtiyaç duyacağı çok önemli bir güç var elinde. Bekri'nin ve dolaylı yoldan da olsa Boris'in en sevdiği şey, maaangııır. :img-hyste

Yalnız bir şeye yanıyorum, Süreyya şu an benim en sevdiğim karakter. Ve ben yine kız tarafı oldum. :img-hyste

Ben pek voleybol sevmem ama uluslararası başarılı çoşkuyla karşılıyorum, tebrikler. :happy0064

Yaşanılan hiçbir olayda Mustafa’nın suçu yok tabi ama özellikle Lara severlerden tepki alacağını düşünüyorum. Mustafa ve Ali kadı efendinin terbiyesi ile yetişmiş seçkin ve özel karakterler ve ben onlar ne yaparsa sevmeye devam ederim diye düşünüyorum.Hata da yapsalar hatasız kul olmaz deyip bağrıma basarım.Kaldı ki hatasız insan olmaz.Doğaüstü, ütopik karakterlere tahammül edemiyorum.Öyle karakterler yazıyorlar ki bir kanatları eksik..Gerçekten çok uzak, sıfır hata bu karakterlerle bir bağ kurmam da mümkün olmuyor.Karakterler artılarıyla eksileriyle işlendiğinde güzel...
    Ben de tam tersi hatasız karakterleri severim. Çünkü bende mükemmelliyetçilik takıntısı da var. Bende olmayan takıntı yok galiba. :img-hyste Ama hatasız derken, hiç hatasız değil. Elbette hiç kimse mükemmel olamaz. Küçük hatalar, başkalarına zarar vermeyen hatalar olabilir. Mesela Mustafa'nın olaylar karşısında bir-iki kez isyan edecek gibi olması ve Kadı Efendi'nin konuşmasıyla, öğütleriyle sakinleşmesi gibi. Bu başkasına zarar veren bir hata değildir, en fazla kendine zarar verir. Hoşgörülebilir, affedilebilir. Oysa diğer yandan Hamdi ve Gülbahar Dadı gibi karakterleri ele aldığımızda; bildiklerini saklayıp, başkalarının zarar görmesine neden olduklarını görüyoruz. Bunlar affedilemez hatalar işte. Evet, belki gerekçeleri var ama iş bu açıdan bakmaya gelince kötü karakterlerin de gerekçeleri var. Pişmanlığın çare olmayacağı yerlerde hata hata olmaktan çıkıyor maalesef.

Rıza’dan yediği darbenin sebebi bizzat Rıza’ydı ama Lara’dan babası yüzünden darbe yediğini biliyor Mustafa..Boris’in Lara ile birlikte olmasına asla izin vermeyeceğini de biliyor ve Lara’yı babası ile kendisi arasında tercih yapmak durumunda bırakmak istemezdi zaten…Anasız,babasız büyümüş bir çocuk Mustafa,onun için Lara’nın babasının sevgisinden mahrum kalarak yaşamasını istemezdi zaten olmayacak bir şeydi aslında…Boris’in yaptığı tüm pis işler ortaya çıkmış olsaydı ancak birlikte olabilirlerdi belki, kiiiii Mustafa’nın ailesini de onun katlettiğini ve yerine geçtiğini düşündüğümüze göre zaten imkansız bir aşkın içine düşmüşüz be Özge’m..Belki de Mustafa’nın ailesi çok kötüydü,onu da bilmiyoruz.Gerçekten Boris suçsuzdu Mustafa’nın ailesinin yaptıkları yüzünden şartlar onu kötü yaptı,asla yapmam dediği şeyleri yaptı.Sonrasında da hırsının,gücün esiri oldu.Kim bilir,Kamil beyin dediği gibi senaristin keyfi bilir.
    Bizzat Rıza'ydı ama onun da kuyruğu yine Boris'in eline gidiyordu bir şekilde. Bugüne kadar Mustafa'nın başına gelen hemen hemen her kötü şeyin sorumlusu Boris. Muhtemelen bundan sonra da kızı iş birliğiyle o olacaktır.

Önemli olan anne, baba ya da sevgili olmaktan ziyade iyi insan olmak. Evet, anne-babadan kolay kolay vazgeçilmez, kimselerle değiştirilemez. Yerleri kimseyle doldurulamaz. Ama o anne-baba gerçekten kötü insanlarsa, o vasıflarını da kaybetmişler demektir. Lara, (şu anki Lara değil, doğal hâlinde, iyi olan Lara) babasının nasıl biri olduğunu ve neler yaptığını bilseydi; şartsız koşulsuz Mustafa'yı seçerdi zaten. Bu durumda birinin tercih yapması, diğerinin de tercihe zorlaması gibi bir durum söz konusu olmazdı. Çünkü zaten ortada bir seçenek olurdu, o da tek doğru seçenek olurdu. Lara, kendi olarak her ne yaparsa yapsın, Mustafa onu babasının hataları yüzünden suçlayacak yapıda biri değil. Kadı Efendi'nin yanında yetişti, en iyi bildiği şey adalet. Hiçbir suçun ve cezasının, suçludan başkasına ait olmadığını bilir. Öğrendiği zaman bu çelişkiye düşebilirdi belki. Ama kendi anne-babası da kötü insanlarsa ve bunu da öğrenirse, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlardı.

Hahahahahh valla ben ne yaptım öyle Özge,bir an bunu ben mi yazdım dedim,neyse sıkı bir rakibin var artık.Ölüm ile ayrılık olursa eğer maalesef dadının ölümü ya Boris’in bizzat kendi elinden ya da onun organize ettiği şekilde olacak.Bak normal bir şekilde ölürse,mesela yüksek tansiyon,kalp krizi çok fena ters köşe olurum.Diziden ayrılan karakterler için üzülüyorum.Hasan,Gregori,Zülfü şimdi de dadı...Feyza hanım seviyoruz sizi...
    Bence biz bu senaryo işinden mümkün olduğunca uzak duralım. :img-hyste Boris'in elinden olacağı kesin. Azize hakkında da bir şeyler öğrendiğine göre, zehri de Azize'nin elinden olabilir. Bölüm fotoğraflarında sanki düşecek gibi duruyordu. Olağan bir sağlık sorunu da olabilir. Ama öyle olsa bile yine Boris'in etkisiyle olur bence.

Keyifli yorumlar.

Durum:
    Blue Butterfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    VahideMustafa
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aglamakelebek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ee gerçek aşkın önünde kim durabilirmiş..:img-hyste Özge zaten ilk havlu atmıştı, sadıcım sen istiyorsan saygım sonsuz dedi ve çekildi.. Son olarak canikocuğumda:love01: anladı.. Ben demiştim tek rakibim THY diye..:img-hyste Şimdi gelsin sandal sefaları, 40 yıl hatrı olan kahveler.. Hazel abla beni sayfaya getirecek argümanları çok iyi biliyorsun bakıyorum da..:img-wink: Yıkılıyor çalışmalar diyerek aranızdan ayrılıyorum.. Sevgiler..
    İtiraz ediyorum! :img-hyste Hatırlarsan, ben yeni rakibelerin var diye aradan çekilmiştim yani başlıkta herhangi bir rekabet ortamı var diye. O durumda bana ihtiyaç yoktu. :img-wink: Şimdi ise bütün rakibelerini saf dışı etmiş gibi görünüyorsun, ben buna izin veremem. :img-hyste Bu başlık bu kadar sakin kalmamalı, sinirim bozuluyor. :img-hyste

Haa, seni başlığa getirmenin yolu buymuş demek. Biz de diziyi izle diye bekliyoruz, sen Ali'yi izliyormuşsun meğer. :img-hyste Öğrendiğimiz iyi oldu. :img-hyste Bıçak Ali'nin de (daha doğrusu Cem Uçan'ın ama bizim için Bıçak Ali) kendine özel sayfası var artık, korkuyorum daha buralara uğramazsın diye. :img-hyste Hazel Abla, silelim. :img-hyste

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgeciğim pardon da senin bulamadığını biz nasıl bulacağız? Sen yok diyorsan hiç olmamıştır o ...:img-hyste Sonuçta argüman senin işin...Yokluğunu kanıtlamış olduğuma inanıyorum saygılar...:img-hyste

Allah'ım şunun masumiyetine bakınız,günahsıııız....:img-hyste
    Çok teşekkür ederim. :img-hyste Biri de varlığını kanıtlarsa çok sevineceğim. :img-hyste

Sansar'a da değinmeden geçmeyeyim. Bebek yüzlü katilim benim. :img-hyste

Alıntı canantugba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özge aradıgın foto bu fotoğraf mı?
    Alıntı ask-I memnun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgecim zamaninda sen eklemissin ve ayni sekilde belirtmissin hatta demissin ikisi ayni yere silah dogrultuyor diye...aslinda sevgilitugba getirmis resmi ama bende bizim forumdan bulup getireyim dedim..:img-wink:
    Hepinize çok teşekkür ederim, yalnız aradığım fotoğraf bunlar değil. Daha doğrusu bu hâli değil. Resmi siteye de eklenen bölüm tanıtım fotoğrafları versiyonunu arıyordum. Gerçi dediğim gibi, belki yanlış hatırlıyorumdur. :)

Keyifli yorumlar.

Durum:
    aglamakelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Hint diyarları / kya hua
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Blue Butterfly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtiraz ediyorum! :img-hyste Hatırlarsan, ben yeni rakibelerin var diye aradan çekilmiştim yani başlıkta herhangi bir rekabet ortamı var diye. O durumda bana ihtiyaç yoktu. :img-wink: Şimdi ise bütün rakibelerini saf dışı etmiş gibi görünüyorsun, ben buna izin veremem. :img-hyste Bu başlık bu kadar sakin kalmamalı, sinirim bozuluyor. :img-hyste

Haa, seni başlığa getirmenin yolu buymuş demek. Biz de diziyi izle diye bekliyoruz, sen Ali'yi izliyormuşsun meğer. :img-hyste Öğrendiğimiz iyi oldu. :img-hyste Bıçak Ali'nin de (daha doğrusu Cem Uçan'ın ama bizim için Bıçak Ali) kendine özel sayfası var artık, korkuyorum daha buralara uğramazsın diye. :img-hyste Hazel Abla, silelim. :img-hyste
    Bak sen demek diğer rakipleri bertaraf edeyim diye bekledin caniko..:img-wink: Çok uyanık gördüm seni, ben mücadele edeyim savaşayım sen orda bekle, baktın hepsi dağıldı, şimdi başabaş mücadelemi edeyim diye düşün, yok öyle yağma..:img-hyste

Hee hee o başlığa aynı gün gittim ki ben..:img-hyste Kaçar mı benden..:img-hyste Ama fırsatım yoktu materyal getiremedim.. :img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)