Sayfa 11/111 İlkİlk ... 7891011121314152161 ... SonSon
554 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Filinta - Bölüm Yorumları

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aksiseda381 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ve de bölümle ilgili aklıma takılanlar:
    1- Bekri Garbis'in elinden nasıl kurtuldu ???
    2-Geçen sezon Süreyya ile huzurunda rahatça konuşan Emine Hatun'la muhatap olan Padişah neden dünkü bölümde Süreyya ile arasına paravan koydu ????
    3-Bizim rüya takım kardeşlik teşkilatına sızarsa onları Boris ya da adamlarından birisi tanımaz mı malum üçünün de yolu Boris'le kesişti.:)
    4-Hani Farah hapiste bir şeyler hatırlayacaktı zaten her zaman gördüklerini hatırladı boşa mı heyecan yaptık ???

bir de eklemeden gidemeyeceğim dünkü şifre çözümünü müslümanları ezik hristiyanları güçlü ve zeki göstermişler diye algılayan bir gruba denk geldim pes diyorum artık :img-wink:
    1-Ben de merak ediyorum,flashback bekliyorum bu sahne ile ilgili.Olan Nuri'ye oldu,orasını anladık da:
    -Garbis Bekri'yi neden öldürmedi?
    -Aralarında ne gibi bir anlaşma oldu?
    -Bekri ile Garbis'in yolları ilerde kesişir mi?
    -Garbis de Azad gibi karanlık tarafta olduğu için pişman olur mu?
    ahaaa soruna soruyla hatta sorularla karşılık verdim Seda :img-hyste

2-Hııım açık alanda oldukları için mi acep? Görüşme dışarıda hara gibi bir yerde yapıldığı için orada çalışanların konuşmasına fırsat vermemek için mi acaba?Devlet işi olsa sarayda konuşulur burada bu kadınla neden buluştu derler milletin ağzı torba değil ki Sedacığım.:img-hyste Şaka bir tarafa Emine hatunla konuşurken de Süreyya ile konuşurken de yanında hep birileri vardı,baş başa konuşmadılar hiç hatırladığım kadarıyla ama bu görüşme özel olduğu için sadece ikisi vardı,böylesinin daha münasip olduğunu düşündü padişahımız galiba.

3-Mustafa'nın Bekri Şifahi ve Uzun Tüfek için teşkilata sızmalarından başka planları olmalı. Eşref'in nişancılığından,Şifahi'nin haritalarla ilgili bilgisinden yararlanırlar herhalde.Eee geriye kim kaldı Bekri ağa peki o ne yapabilir bizimkiler için tabi ki pusu...Pusu Bekri ağadan sorulur ne de olsa:img-hyste Eşkiyalarını da toplar,istihbaratın adamlarıyla,üç beş zabitle kardeşliğin karşısına çıkmaya kalkmasınlar zaten.

4-Ben de ailesinin kim olduğunu hatırlayacak sanmıştım.Mustafa ile Ali Farah'ın ailesinin kimler olduğunu bulacaktır diye düşünüyorum.Annesini katletmiş olsalar bile geride birileri kalmış olsa keşke,Boris gibi hepsini yok etmedilerse bulurlar.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

İyi geceler canlarım...

Bir heyecana kapıldım ki sormayın .Allah'ım yarabbim Şener Şen mi geliyor yoksa lütfen rüya olmasın,uyanmak istemiyorum.

Altuğ beyin fanı Şener Şen'in fotosunu görmüş instagramda.Lütfen Filinta'ya gelmiş olsun,sıradan bir foto olmasın o foto. Yusuf bey, umutlanmayalım ama beklentiyi düşürmeyelim de dedi.:happy0064Benim beklenti hep tavan zaten.

Şener bey o kadar uzun süredir uzak ki dizi sektöründen dönüşü Filinta ile olursa var ya dev olay olur.:happy0064 İkinci Bahar'dan sonra hep bekledim başka bir dizi projesi olsa dönse diye ama film yaptı sadece. İkinci Bahar'ın Ali Haydar'ı yap bi güzellik be...:love01: Çetin Tekindor Şener Şen hep ekranlarda görmek istediğimiz isimler.Oyuncular da onlarla çalışmayı ne kadar arzu ediyordur.Cem beyin bir röportajını dinlemiştim en büyük hayalim Şener Şen ile oynamak demişti. Yusuf bey, Cem beyin de izleyicilerin de hayalini gerçekleştirmek istersiniz değil mi?

Yemin ediyorum uykum gitti tam yatayım diyordum,sabah olmaz artık.:) Olmasa da heyecanı yetti valla.

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 1,960

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler canlarım...

Bir heyecana kapıldım ki sormayın .Allah'ım yarabbim Şener Şen mi geliyor yoksa lütfen rüya olmasın,uyanmak istemiyorum.

Altuğ beyin fanı Şener Şen'in fotosunu görmüş instagramda.Lütfen Filinta'ya gelmiş olsun,sıradan bir foto olmasın o foto. Yusuf bey, umutlanmayalım ama beklentiyi düşürmeyelim de dedi.:happy0064Benim beklenti hep tavan zaten.

Şener bey o kadar uzun süredir uzak ki dizi sektöründen dönüşü Filinta ile olursa var ya dev olay olur.İkinci Bahar'dan sonra hep bekledim başka bir dizi projesi olsa dönse diye ama film yaptı sadece. İkinci Bahar'ın Ali Haydar'ı yap bi güzellik be...Çetin Tekindor Şener Şen hep ekranlarda görmek istediğimiz isimler.Oyuncular da onlarla çalışmayı ne kadar arzu ediyordur.Cem beyin bir röportajını dinlemiştim en büyük hayalim Şener Şen ile oynamak demişti. Yusuf bey, Cem beyin de izleyicilerin de hayalini gerçekleştirmek istersiniz değil mi?

Yemin ediyorum uykum gitti tam yatayım diyordum,sabah olmaz artık.Olmasa da heyecanı yetti valla.
    Aman sabahlar olmasın :happy0064:happy0064 Yok artık Şener Şen'den bahsediyoruz Başka bir dizi sebepli keyfim kaçtıydı, bu haberle anında oscar kazanan oyuncuya döndüm :img-hyste:happy0064 Seyrettiği dizi sayesinde en çok mutlu olan seyirci oscarı :img-hyste:love01: Tabii rüya değildir umarım :icon_whis

Şener Şen öyle pek kabul etmez diziydi filmdi falan. O yüzden görmeden inanmam dermişim :) Ama konuk oyuncu dahi olsa Filinta dizisinde böyle bir ismi görmek fevkaladenin fevkinde olur :good:

Aklıma Eşkiya ve sonrasında bizim Bekri geldi :img-hyste Ah be Bekricim senin eşkiyalığın Şener Şen'in eşkiyasının yanında çok tırt kalır :) Önünü ilikle ve saygı duruşunda dur :img-yes: Bir iki de tüyo kap, bak o zaman nasıl naaamın yürür :img-hyste

Neyse şu an sevinçten ve şoktan şapşirik yorum yapan izleyici konumundayım :) Yazarız yine bir şeyler :happy0064

EK: İyi de Yusuf Esenkal'ın ilk yorumu ''Rüya gibi, umutlanmayalım bence'' olmuş :img-cray: O fotonun özelliği ne ki? Niye o fotodan umuda kapıldınız?

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman sabahlar olmasın Yok artık Şener Şen'den bahsediyoruz Başka bir dizi sebepli keyfim kaçtıydı, bu haberle anında oscar kazanan oyuncuya döndüm :img-hyste:happy0064 Seyrettiği dizi sayesinde en çok mutlu olan seyirci oscarı :img-hyste:love01: Tabii rüya değildir umarım :icon_whis

Şener Şen öyle pek kabul etmez diziydi filmdi falan. O yüzden görmeden inanmam dermişim Ama konuk oyuncu dahi olsa Filinta dizisinde böyle bir ismi görmek fevkaladenin fevkinde olur :good:

Aklıma Eşkiya ve sonrasında bizim Bekri geldi :img-hyste Ah be Bekricim senin eşkiyalığın Şener Şen'in eşkiyasının yanında çok tırt kalır Önünü ilikle ve saygı duruşunda dur :img-yes: Bir iki de tüyo kap, bak o zaman nasıl naaamın yürür :img-hyste

Neyse şu an sevinçten ve şoktan şapşirik yorum yapan izleyici konumundayım :) Yazarız yine bir şeyler :happy0064

EK: İyi de Yusuf Esenkal'ın ilk yorumu ''Rüya gibi, umutlanmayalım bence'' olmuş O fotonun özelliği ne ki? Niye o fotodan umuda kapıldınız?
    hahaah okyanus ya benim de Şener Şen denince aklıma ilk Arabesk, Eşkiya ve İkinci Bahar geliyor öncelikle.Bekri'nin eşkiyalığından ne olur zaten,tek bildiği mangııır ve pusu kurmak:img-hyste

Valla önce umutlanmamamızı söyleyip sonra olmaz olmaz demeyin olmaz olmaz manasına gelen (süper alt metin okurum ) beklentiyi düşürmemek lazım cümlesini okuyunca bir heyecan aldı beni ki sorma.Evet ben de dizi teklifini kabul edeceğini düşünmüyorum ama içimde küçücük de olsa bir umut yeşerdi ya içim kıpır kıpır şu an.Konuk olsa da olur dediğin gibi.

Seni çok iyi anlıyorum aynı şapşiklik bende de mevcut. Neyse çakılırsak birlikte çakılalım bari :love01:

EK kısmını şimdi gördüm.BLACK LİSTT cast ajansı olunca birden öyle şey ettik yani...Onur Tuna, Mehmet Özgür, Hakan Yufkacıgil, Serhan Ernak da bildiğim kadarıyla o ajansa bağlı.Cannes Mipcom'a Çağla hanım da gitmişti.Gerçi sadece sıradan bir foto olabilir,dizi için film için olması gerekmiyor elbette bir de o ajans sadece Filinta ile çalışıyor diye bir şey yok tabi ki.Başka dizilerde oynayan bir çok oyuncuları var ama gönül işte ya istiyor yani.

Bir ek de benden gelsin.Acaba dizi değil de film olabilir mi? Film yapmak istediklerini biliyoruz belki onun için düşünülen isimdi Şener bey.Ay ben uyuyamıyacağım ya ooof of...Sadece bir foto,belki bir yerde karşılaştılar hadi bir selfie çekelim dediler:img-hyste biz bu foto üzerine ne senaryolar üretiriz daha :img-hyste

Edit: Yıkıldıııım,senaryolarım yarım kaldı:icon_sorr alt metin yok hâlâ bir hayal dedi Yusuf bey. İnşallah gerçek olur hayalimiz. okyanus geçici sevinç yaşattığım için özür diliyorum.İnşallah sen mutlu mutlu uyumuşsundur,benim uyku gitti gider artık namazdan önce yatamam.Sabah kalktığında fazla kızma bana tamam mı? :img-hyste

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    247

Aldığı Beğeni: 1,960

Bahsedilme
    7 Mesaj

Alıntı alpler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit: Yıkıldıııım:icon_sorr alt metin yok hâlâ bir hayal dedi Yusuf bey. İnşallah gerçek olur hayalimiz. okyanus geçici sevinç yaşattığım için özür diliyorum.İnşallah sen mutlu mutlu uyumuşsundur,benim uyku gitti gider artık namazdan önce yatamam.Sabah kalktığında fazla kızma bana tamam mı? :img-hyste
    Uyumadım kii yarın boş günüm
    Yok ben zaten yorumlara baktığım zaman anladıydım rahat ol :) Ben de suçluyum, direkt yorumlara bakmadan atladım olaya :img-hyste Neyse kafa dağıtmış oldum :) Hayaliyle bile sevindik işte :img-hyste Sen niye Şener Şen mi gelecek acaba diye düşündüydün ki bence ilk yorumdan gayet belliymiş. Neyse artık olan oldu :)
    Merak etme geçici sevinç değil kalıcı sevinç :img-hyste Haha bak bu yorumun alt metnini gayet iyi biliyorsun :)

Neyse gelmişken diziyle ilgili gerçek olan bir şeyi yorumlayayım bari :img-hyste
    Farah'ın zindan sahnelerini düşününce Boris görse tırsardı herhalde :img-hyste Bekri desen abla büyüksün izin ver çırağın olayım derdi :img-hyste Kırk yıllık manyağım seninki gibi bir manyaklık görmedim derdi :img-hyste Abla bir daha yapsana o köpek sesini, benim ayıyla olan maceralarımdan bile tüyler ürpertici derdi :img-hyste

Aslında Farah ve Celal birbirlerine çok güzel uyuyorlar :) Çaki ve Çakinin Gelini :img-hyste:img-hyste Celal zaten çok seviyor. Farah'ı görünce yüzünde güller açıyor. Farah bir yana uçuk teşkilatı bir yana. Bak demedi demeyin Celal Farah için gözleri kör olmasın diye yüzüne bakamadığı yüce efendisini bile satar :happy0064 Çıkarır bıçağını bu gelinim için der ve yüce efendiyi delik deşik eder :img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)