Sayfa 1/10 12345 ... SonSon
46 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: The Flash - Bölüm Yorumları

Durum:
    hsm hayranı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart The Flash - Bölüm Yorumları

John Wesley Shipp, Barry'nin babası Henry Allen'ı oynamak için seçildi. Shipp önceden 1990 yılında televizyon dizisi için Barry Allen/Flash'ı canlandırmıştı.

Ve Robbie Amell, Arrow'u canlandıran Stephen Amell'in kuzeni, The Flash oyuncuları arasına katıldı.
    Spoiler İçermektedir

Ve ilginç bir gerçek:
    Spoiler İçermektedir
    Konu DowneyJr tarafından (17-07-18 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir.
    Always.

Durum:
    HBK95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    [AG]
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dayanamadim pilot bölümü izledim :865323 heyecanla bekliyorum :happy0064 cok merak ediyorum nasil işlicekler hikayeyi..
    Arrow´u cok takip etmiyorum ama sanirim bu dizi sayesinde ona da baslicam..Gerci 3.sezon baslicak biraz gec kaldim ama :icon_whis

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart The Flash

TüR:
    Aksiyon - macera - drama

YONETMEN
    David Nutter, Nick Copus, Jess Warn, Glen Winter

KONUSU:
    Geçmişinde büyük bir trajedi yaşamış Barry Allen, Central City Polis Birimi’nde çalışan ve suçluların arkalarında bıraktıkları ipuçlarını toplayan bir adli laboratuvar asistanıdır. Talihsiz bir yıldırım kazası yaşamasının ardından süper hız gücüne sahip olan Barry, kırmızı tulumunu giyerek Flash kimliğine bürünür ve kötü adamları adalete teslim etmeyi kendine görev edinir.
    Dizi bu sürecte Barry Allen'ın yaşadığı maceraları konu aliyor.
    CW kanalında yayınlanan Arrow dizisinin spin-off'u olan yapım; DC Comics evreninin bilinen kahramanlarından, Adalet Birliği üyesi Flash’ın gençliğini anlatiyor.
    Flash dizisi haftalık formatta kullanılan konulara ve kötü adamlara sahip.

OYUNCULAR VE OYNADIKLARI KARAKTERLER:
    Grant Gustin - Barry Allen (Flash)
    Candice Patton - Iris West
    Danielle Panabeker - Caitlin Snow
    Rick Cosnett - Eddie Thawne
    Carlos Valdez - Cisco Ramon
    Tom Canavagh - Doktor Harrison Wells
    Jesse L. Martin - Dedektif Joe West

KANAL:
    CW

Dizi 30 Kasim 2014 tarihinden itibaren Türkiye'de Cnbc-e kanalinda yayinlanmaya baslayacak.

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzunca bir yorum yazmistim, bilgisayarin azizligine ugradim maalesef ve tum yorum ucup gitti. Oncelikle basligin onaylanmis olmasina cok sevindim. Gecen yil uzun suredir takip ettigim dizileri bir bir birakmisken, The Flash dizisi boyle aniden cikageldi diyebilirim. Cok onyargiliydim bu diziye karsi. Tanitim fragmani beni tatmin etmemisti. DC Comics okuyucusu da degilim. Arrow dizisinin ilk bolumunu izleyip birakmis biriyim. The Flash'i de o kulvarda gorunce izlemem ben bunu dedim icimden. Fakat tum onyargilarimi bir yana biraktim ve ilk bolumunu izledim. Ve nasil desem acayip cok begendim! Iyi ki izlemisim. Gercekten ilac gibi geldi bu dizi bana. Ilk 4 bolumunu su gibi ictim desem yalan olmaz.

Spoiler İçermektedir
    Konu -A k e L d a N- tarafından (14-11-14 Saat 02:15 ) değiştirilmiştir. Sebep: spoiler + hotlink!

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    277

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

İşte bu sezonun "flash" dizisi!

Gran Gustin'i Glee'den tanıyor ve seviyordum.Sırf bu yüzden başladım ve çok sevdim diziyi.Yoksa benim de Comics'lerle pek alakam yok.

Arrow'un 3 bölümünü filan izlemiştim ama baş rol oyuncusuna ve baş kadın karaktere ben de ısınamadım ve bu yüzden bıraktım.Yalnız o dizide ilk dikkatimi çeken Felicity idi.Çok sıcak ve sevimli bir karakter.Zaten Arrow'da hayranı çok!Ama baş kadın karakter olmadığı için harcanacak korkarım.Berry ile çok yakıştılar.Keşke buraya transfer olsa!

Flash'ın Arrow bölümlerini izlemedim.İlk fırsatta izlemem lazım.Sık sık paralellikler kurulacak sanırım.Bir de Prison Break dizisinin 2 baş rol oyuncusunu da bu dizide villain karakterler olarak izleyeceğiz.Wentworth Miller geldi bile!Ben o diziyi izlemedim ama sevenleri çok mutlu!:good:

Dizinin Cnbc-e'de gösterilecek olmasına da çok sevindim açıkçası.Oradan da takip ederim artık!
    bonis nocet qui malis parcit

Sayfa 1/10 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri