2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Yönetim ve Üye Rütbeleri Hakkında Bilgilendirme - Alım Şartları - Atama Sistemimiz...

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    209
    Verdiği Beğeni
    826

Aldığı Beğeni: 1,126

Bahsedilme
    61 Mesaj

Standart Yönetim ve Üye Rütbeleri Hakkında Bilgilendirme - Alım Şartları - Atama Sistemimiz...

Yönetim Rütbeleri

Forum genelinde tüm yetkilere sahip üst düzey yetkili kişilerdir. Her türlü düzenleme ve yönetim içi değişikliklerde söz sahibi olan kişilerdir.

Forum genelinde tam yetkiye sahip olup, forumla ilgili sitenin yayınının devamlılığı da dahil tüm sorunları çözmek ve forumu geliştirmek için çalışırlar. Yaptıkları tüm çalışmalar forumun daha düzenli ve daha gelişmiş halde olmasını sağlamak içindir.

Yöneticiler sadece giriş tarihleri, paylaşımları, yönetimde görevli bulundukları süre, online süreleri, çalışkanlıkları ile değil, aynı zamanda hal, hareket ve tavırları ile DiziFilm üst yönetimine yakışacak kişiler arasından seçilmektedir. Bunun dışında forumun ihtiyacı olan bazı özel yetenekleri ve sıfatları bulunan kişiler de zaman zaman tercih sebebi olabilmektedir. Forumun içinde bu kıdemi hak edecek kadar emek göstermiş, güvenilirlik ve olgun kişilikleri ile göz dolduran kişiler arasından atama yapılır.Ek olarak en az 30 gün süper moderatörlük yapmalı, konu ve mesaj sayısı da yüksek olmalıdır.
    Bu şartlara uyan kişiler başvuru yapmadan aktifliklere göre bu rütbeye sahip olmaktadırlar.

Süper Moderatörler, aktif moderatörler arasından sadece çalışkanlık ile değil hal, hareket ve tavırlarına göre seçilir. Sadece çok aktif olan moderatörlerin girdiği bu gruba daha fazla ayrıcalıklar tanınmaktadır. İstedikleri kadar bölümde görev alabilmekte, yetki olarakta diğer arkadaşlarından bir basamak üstte olmaktadırlar. Adı üstünde SÜPER Moderatörlerdir.
    Moderatörlükten sonra forum üst yönetimince uygun görülen her moderatör bu yetkiye yükselebilir. Belirli bir süresi veya konu sayısı bulunmamaktadır. Tüm bölümlere hakimdir ve ceza verme yetkisi vardır.
    Süper Moderatör forum genelinde konu kapatma,açma - sabitleme - taşıma gibi yetkileri vardır.

Moderatörün yetkili olduğu bölümünde konu kapatma, açma - sabitleme - taşıma gibi yetkileri vardır.
    Deneme moderatörlük yapmış, forumda üst düzey yöneticiler tarafından yetkili olabileceği düşünülen üyeler bu rütbeye yükseltilerek sorumluluklarına forumun belirli bölümleri verilir.
    Moderatörlerin Görevleri ve Moderatör Kuralları

Forumda sürekli olarak aktif olan, ceza puanı olmayan ve forum yönetimi tarafından uygun görülen kişilere verilir. Birden fazla başvuruyu arka arkaya yapan kişiler ceza alarak başvuruları direk olarak reddedilir.

Üye Rütbeleri

Normal üyelerimizin tamamının kullandığı sabit üye rütbesidir...

Forumda üst düzeyde güven kazanmış ve daha önce yönetim içerisinde bulunmuş, forum adına emeklerinin fazlalığı ve forum içerisinde ki örnek davranışları sebebi ile üyelerimize verilen rütbedir. Bu rütbeyi alan kişiler forum kuralları dışında davranışta bulunmaları durumunda uyarılmaksızın rütbeleri ellerinden alınır.

Forumda aktif olarak adminlik yapmış kişilerin emeklilik rütbesidir. İş, eğitim, evlilik vs. sebeplerden dolayı ara vermek ya da mecburen bırakmak gibi düşünebiliriz...

2. Beğenenler;
    Always and Forever (18-06-18), Aras (16-06-18), Cominissy (16-06-18), Dr. Ayhan (16-06-18), Kriantex0691 (16-06-18), mum (18-09-18), Tolerance (18-06-18), websunucu (18-06-18)

Durum:
    mum
    mum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DE081017
    Erimeye devam...
    Yer
    Ankara
    Konular
    209
    Verdiği Beğeni
    826

Aldığı Beğeni: 1,126

Bahsedilme
    61 Mesaj

Standart Cevap: Yönetim ve Üye Rütbeleri Hakkında Bilgilendirme - Alım Şartları - Atama Sistem

Asistan başvurularını @TolgaSonmez;'e veya bana özel mesaj yoluyla yapabilirsiniz.

4. Beğenenler;
    Aras (16-06-18), Cominissy (16-06-18), Dr. Ayhan (16-06-18), Kriantex0691 (16-06-18), mum (18-09-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri