Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
11 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Mucize Doktor

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    436

Aldığı Beğeni: 425

Bahsedilme
    13 Mesaj

Standart Cevap: Mucize Doktor

Bu dizinin Amerikan versiyonunu (The Good Doctor) seve seve izliyorum.. Hatta yeni sezonunu da büyük bir heyecanla beklemekteyim. Freddie Highmore'un güzel ve sakin oyunculuğunu izlemek de bana iyi geliyor. Bunun dışında diğer oyuncu kadrosu da kendini sevdirmişti..

O kadroya alışmışken, bayağı da severken uyarlamayla karşılaşmak hoşuma gitmedi.. Ne yazık ki orjinalini izlediğim bir yapımın, uyarlamasını izlemek hoşuma gitmemekte..

Fakat.. Yusuf Pirhasan. Bu çocuğun yönetmenliğini ve rejisini seviyorum. Sırf Yusuf Pirhasan için uyarlamasına bakabilirim.

Son işinde (Bir Umut Yeter) başarılı olamadı.. Burada ne olur bilemiyorum fakat kendisinin uyarlamalarla harcandığını düşünüyorum. Ne zaman özgün hikayelerle yola çıkacak, belirsiz.

Neyse.. Ne diyelim, yolları açık olsun hepsinin..

2. Beğenenler;
    nurdi (03-08-19)

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    277

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

Sevgili fracture,Amerikan versiyonu da orijinal değil.Orijinali Kore ve sadece 13 bölüm!Amerikalılar uyarlarken azıcık House M.D.'ye kaymışlar sanırım,uzatabilmek için.Ben Kore versiyonunu izledim ve çok beğendim.Hatta tamamını izlediğim ilk Kore dizisi olur kendileri ve sanırım Onur Tuna'nın oynayacağı karakteri çok sevmiştim.Bizimkiler,okuduklarıma göre Amerikan versiyonunu baz alacaklarmış.Onu izlemediğim için başlarda bakarım bu diziye biraz.Ben kadroyu çok beğendim.Bu yılın merakla beklediğim tek dizisi.
    bonis nocet qui malis parcit

4. Beğenenler;
    fracture (04-08-19)

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    123
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 422

Bahsedilme
    6 Mesaj

Mucize Doktor dizisinin çekimleri başladı!
    Ranini tv

Yeni sezonun iddialı işleri arasında şimdiden yerini alan ve FOX izleyicisiyle buluşacak dizinin çekimleri devam ediyor.

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı “Mucize Doktor”un çekimleri geçtiğimiz gün Bilecik’te başladı.

Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un başrolünü Taner Ölmez üstlenecek.

3 yıl sonra yeniden ekrana dönmeye hazırlanan Taner Ölmez, proje ile ilgili heyecanını: “Bu uyarlama televizyon için büyük bir adım olduğu gibi beni de son derece heyecanlandıran bir iş oldu.” diyerek belirtti.

Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da kadrosunda barındıran “Mucize Doktor”, Eylül’de FOX’ta.

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    436

Aldığı Beğeni: 425

Bahsedilme
    13 Mesaj

Alıntı nurdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili fracture,Amerikan versiyonu da orijinal değil.Orijinali Kore ve sadece 13 bölüm!Amerikalılar uyarlarken azıcık House M.D.'ye kaymışlar sanırım,uzatabilmek için.Ben Kore versiyonunu izledim ve çok beğendim.Hatta tamamını izlediğim ilk Kore dizisi olur kendileri ve sanırım Onur Tuna'nın oynayacağı karakteri çok sevmiştim.Bizimkiler,okuduklarıma göre Amerikan versiyonunu baz alacaklarmış.Onu izlemediğim için başlarda bakarım bu diziye biraz.Ben kadroyu çok beğendim.Bu yılın merakla beklediğim tek dizisi.
    Doğru.. Kore versiyonu orijinal olandı. Ben o versiyonu izlememiştim.. Amerikan versiyonundan başlamıştım. Sonra da Kore versiyonunu izlemek için ilgi duymadım. Amerikan versiyonunda karakter konularından çok, tıp mevzuları daha ağır basıyordu. Biraz karakter odaklı olmasını istiyordum ben de.. Her sezon, bir önceki sezondan kopuk oluyordu bu yüzden. Ben de karakterleri bireysel olarak izlemeyi tercih ettim.. Belki Kore versiyonu daha çok içime sinecekti. Bilemiyorum.. Çelişkilerim var yine.

Şimdi Yusuf Pirhasan ve ekibi en son başka bir medikal drama dizisi uyarlamışlardı. Biraz da çekiniyorum bu hususta.. Aynı hataları yaparlar mı emin değilim. Gerçi senaryo ekibi iyi bu sefer. Kafaları denk gelirse, iyi bir medikal drama havası oluşturabilirler. Ayrıca otizm sendromu olan bireyler hususunda da dikkat çekecek bir proje olması temennim. Malum, Türkiye şartlarında bu tür konular hep geri planda kalıyor. Böyle bir dizi, insanları biraz da olsa bu konuda bilgilendirebilir diye umuyorum..

Bir kez daha yolları açık olsun ekibin.
    Konu fracture tarafından (04-08-19 Saat 22:25 ) değiştirilmiştir.

7. Beğenenler;
    nurdi (06-08-19)

Durum:
    funda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Heryerde...
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    522

Aldığı Beğeni: 2,750

Bahsedilme
    14 Mesaj

Mucize Doktor'un ilk tanıtımı merak uyandırdı

Yapımını MF Yapım, yapımcılığını Faruk Bayhan’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in uyarladığı “Mucize Doktor”un ilk tanıtımı FOX izleyicisiyle buluştu.
    İLK TANITIM BÜYÜK MERAK UYANDIRDI
    Geçtiğimiz gün yayınlanan “Mucize Doktor” tanıtımı sosyal medyada kısa süre içerisinde yayılırken, izleyicilere duygu yüklü bir öyküyü izleyeceklerinin sinyallerini de verdi.

ÇEKİMLER DEVAM EDİYOR
    Taşrada bir şehirde doğan ve babası tarafından evlatlıktan reddedildikten sonra yetimhanelerde büyüyen savant sendromlu deha Ali’nin, tıp fakültesini birincilikle bitirmesinin ardından, asistan cerrah olarak işe başladığı özel bir hastanede yaşadıklarını konu alan “Mucize Doktor”un çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği ve kadrosunda Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ile Reha Özcan gibi birbirinden başarılı oyuncuları da barındıran “Mucize Doktor” dizisi, Eylül ayında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kaynak: 1001Tv

9. Beğenenler;
    nurdi (10-08-19)

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri