Sayfa 1/134 123451151101 ... SonSon
667 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Game of Thrones - Bölüm Yorumları (Spoiler)

Durum:
    padme_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yedi Krallık
    Konular
    12
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Game of Thrones - Bölüm Yorumları (Spoiler)

"Game of Thrones", George R.R. Martin’in romanlarından temel alındı, internet üzerinde müthiş ilgi oluşturdu. Dizi, hayali bir dünyada Orta Çağ'a özgü yaşayan Avrupa'nın Westeros şehrindeki soylu Stark ailesini anlatacak. Kralın en güvendigi insan olan Eddard’ı Sean Bean oynayacak.

Dizi Hbo kanalında Nisan 2011 de yayınlanacak. İlk sezonu 9 bölüm olarak kararlaştırılmş. Nette dizi ile ilgili pek bilgi yok. En azından Türkçe sayfalarda ben pek fazla bilgi bulamadım.İlk fragmanı ve kamera arkası görüntüleri internete düştü.

Konu NATY&FACU tarafından (07-08-17 Saat 17:36 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    celeborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abort-'us'
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkesin dediğini ben de diyeceğim ama dizi cidden film tadında..kostümler+mekanlar+ daha da önemlisi oyuncular..Sean Bean'i görmek bile büyük bir güven aşılıyor gerçi Lena Headey için parantez açmam lazım zaten pek sevmezdim kedisini şimdi bir de sarı sarı biraz gözümü tırmalamıyor diil
    dizi 2.sezon onayını da almış..hasretle yolunu gözleyenlere müjdem olsun

Bran'i pek sevdim ben Arya'nın yaramazlığı da bir o kadar tatlı:)Deanerys masumiyeti öyle güzel yansıtmış ki Khal Drogo ile ne yapacak çok merak ediyorumbuarada çeşitli forumlarda Viserys'in fanları olduğunu gördüm açıkçası şaşırdım ben inanılmaz itici bulmuştum
    yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum:)

Winter is coming!!
    Use it or lose it!
    Kingslayer

Durum:
    TyLewitt41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    acta est fabula.
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sonunda birinci bölümü izleyebildim, çok engelli yollardan geçtim ama yılmadım yıkılmadım ve hepsine değdi.:img-hyste
    Dizinin fragmanını gördükten sonra hem diziye hem de kitaplara korkutucu bir merak sarmış biri olarak dizinin beni çok etkilediğini söyleyebilirim.
    Dizi gerçekten de bir film havasındaydı,
    (Camelot ile konuları apayrı olsa da çekim tarzları ve yerlerde ufak benzerlikler gördüm ben) ve bu daha da otantik bir hava vermişti.
    Stark ailesini çok sevdim. Erkek fatma Arya, çok güzel bir hanfendi olacağını kesin olan Sansa, Robb ah o Robb, onurlu ve gururlu Eddard ve maymundan gelen evriminin son safhasına gelememiş Bran.
    Evladım ne tırmanıyorsun her tarafa, bak gördün mü başına geleni? Çocuk düşerken yüreğim ağzıma geldi, Allah'tan ölmeyeceğini kitaplardan biliyordum.
    Catelyn'e neden bilmem ben çok ısınamadım. Jon'a bayağı ısındım, belki Catelyn Jon'u sevemediği için ısınamamışımdır.:img-hyste Ama Eddard ile sahneleri çok güzeldi, onu da söylemeden geçemeyeceğim.
    Ve Jon, ah bastard Jon.:img-in_lo Neden bu kadar hoşsun Jon? Ve neden bütün bölüm boyunca sana bir p.ç olduğunu hatırlattılar? Karakterin tek göze çarpan özelliği bu mu yani? 'Aa o mu? Boromir'in p.çi?' Evet o, bastard olabilir ama gayet yakışıklı ve albino kurdu da gayet şirin ve üstündeki kürkü de gayet güzel taşıyordu tamam mı?! Bu konuda herkes çok bir ~alıngandı. Demek istediğim insanların kardeşleriyle ilişkiye girdiği ve küçük çocukları pencerelerden ittiği bir dizide, belirsiz ebeveynlerinin olmasının çok büyük bir karakter kusuru olacağına dair ciddi şüphelerim var.:kahve
    Ve tabi bir de Targaryenler var. Kitapta gümüş saçlı diye geçiyorlar ama dizinin makyajörleri boyayı tutturamamış heralde bunlar gayet sarışındı.:img-hyste
    Viserys biraz beyaza kaçıyordu. Viserys neydi ya hakikaten? Dizi boyunca bayağı güldürdü beni. Eğer bu kadar bencil ve aşağılık olmasaydı onu sevebilirdim.:img-tomat
    Son olarak Daenerys Targaryen, her sahnesini ağzımın suları akarak izledim, çok yüzeysel olacak ama harika bir güzelliğe sahipti.
    Kocası Khal Drogo'ya ise şu an bir yorum yapamayacağım çünkü kitapta okuduklarım ile dizide izlediklerim arasında kaldım biraz, o yüzden 2. veya 3. bölümden sonra, onun hakkındaki yorumumu buraya dökmeyi planlıyorum.:img-hyste

Görende bölüm yorumu değil, tez yazdım sanacak. Ben en iyisi yorumumu burada bitireyim.
    Gelecek bölümü izlememin bu kadar zor olmaması dileğiyle..:img-hyste
    gençliğim mi, yıldızlar mı,
    memleket mi daha uzak?

Durum:
    celeborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    abort-'us'
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

elifc ellerine sağlık:) Jamie Lannister ne kadar hoş bi adam yahu soğuyamadım resmen
    Ezgicim iyi ki geldin:)

yeni bölümü izleyebildim nihayet..hiç bitmesin istiyorum bu dizi ya böyle sabahlara kadar devam etsin..
    Jon'un kardeşleriyle veda sahnelerine bayıldım..Cat'i de kınıyorum buradan!
    Arya nasıl tatlı bir şeysin sen ya ah Sansa'da seninkinin yarısı kadar yürek olsaydı..Gerçi Sansa gözünü queenliğe dikmiş belli
    Queeni de civciv sevimsiz oğlunu da hiç sevmiyorum..
    Deanerys&&Khal Drogo cephesi her bölüm merakımı körüklüyor..bir aşk doğacak sanırım
    Use it or lose it!
    Kingslayer

Durum:
    ipkkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Natalie Dormer
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    3
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bir ben varım galiba dizide en çok kurtları seven:)
    Hele o ölüm sahnesinde çok fena oldum.
    Yalnız o Lanister cadısına diycek söz bulamıyorum ya.
    En nefret ettiğim karakter oldu.

Deanerys ve Khal Drogo sahneleri genelde cinsellikte ibaret olsada ileride bir aşk yaşayacaklarını bende düşünüyorum.Deanerys şimdiden kocacığını mutlu etmenin yollarını arar oldu:)

Jon:img-in_lo
    Bende bayıldım ona ya...
    Hele o cücenin iki kelimesinden birinin p*ç olmasına ne sinir oldum.
    TyLewitt41'inde dediği gibi dizide iki kardeş arasında birliktelik bile oluyo ama onun p*ç liği niye bu kadar vurgulanıyo anlamadım.Bölüm boyunca ezdiler çocuğu.

Sayfa 1/134 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri