Alıntı dFKto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neden Seyhan karakterini sevenler oyuncunun hayranı olmakla ve oyuncuyla karakteri karıştırmakla ve fanatizmle itham ediliyor da Yağız karakterini sevenler oyuncunun hayranı ya da oyuncu ve karakteri karıştırma ya da fanatizmle uzaktan yakından ilgisiz oluyorlar?

Ben diziden bana geçen duyguları yazdım hep, oyuncuya olan hayranlığım diziyi ve karakterleri yorumlamama engel değil. En baştan beri Yağızı sevmedim o ezik ve sinsi halleri itici geldi. Yaptıklarına kendisine yapılanları mazeret göstermesini zayıflık olarak düşündüm.Aslında başlarda sempati duydum ve acıdım ama sonra yaptığı kötülükleri gizli gizli karşısındakinin kendisini savunmasına izin vermeden yapmasından nefret ettim, aslıya olan aşkından daha doğrusu tutkusundan hiç hazzetmedim. Bunun oyuncuyla hiç bir ilgisi yok.

Seyhanın açık, net ve dürüst oluşunu, bol sürprizli ne zaman ne yapacağı belli olmayan çok farklı bir karakter oluşunu sevdim, mutlak iyi olmayışı hoşuma gitti, duygularını dile getirişini, gerektiğinde fevri oluşunu, ezik durmayışını, istediği şeyi gizli işler çevirmeden açık açık diklenerek elde edişini sevdim. Bunun da oyuncuyla ilgisi yok, belki ona olan sevgim başta etkilemiş olabilirdi ama bu kadar zengin bir karakteri kim canlandırırsa canlandırsın seveceğimden şüphem yok.

Bundan sonra yazılan mesajlara cevap vermiyorum öyleyse, sadece bölüm hakkında yorumlarımı yapıp çıkıyorum.

cnm sana bisey deyimmi eger sevdigin karakter yakisikliysa ( yani ismailde yakisikli ama) sarkiciliktan yada mankenlikten geliyosa ona herkez karsidir.
bnmde basima cok geldi bu, ben koyu bir TOLGAHAN SAYISMAN faniyimdir, bu yüzden canlandirdigi karakteride seviyorum, daha dogrusu canlandirdigi karakter sevilmeyecek gibi diil...:img-in_lo:img-wink:
dizi basliginda o dizideki karakter hakkinda yorum yapinca adim forum teröristi oluyomus neden cünkü o oyuncuyu sevdigim icin onun canlandirdigi karakteri sevipte digerleri gibi düsünmüyorum diye bir sürü olaylar oluyo, ben basta yagizi tutmustum ama seyhanin aski daha sade ve güzel geldi en azindan hilesiz...:img-wink: