Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Gece Sesleri - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Nhelenia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ÖBGZK&TÜRKAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

açıkcası pek çok reyting rekorları kıran dizilerinde üstünde bir sıraya sahip bunu görünce açıkcası rahatladım paylaşım için çok teşekkürler. :good:
    Konu Messa tarafından (11-11-08 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: tabloya alıntı yapmayalım

Durum:
    dFKto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    x
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok teşekkürler deryadil, sen de öyle

evet iki oyuncu da çok kaliteli. dostlukları da çok güzel gerçekten.

bu hafta yeni bölüm olmasına sevindim.

Durum:
    Messa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    oceanic 815
    Konular
    197
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dFKto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisine zengin diğerine düz denilince ben de taraf oldum galiba. Seyhan bana hiç düz gelmedi, değil de zaten, sırılsıklam aşık bir karakter değil, sen bilirsin diyebiliyor, ama yeri gelince çok romantik te olabiliyor. Öfkesini kontrol almada güçlük çekebiliyor,şiddet sergileyebiliyor ama öte yandan çocuklarla çok ilgili ve sevgi dolu. Konaktaki yardımcılarla çok kibar konuşuyor onlara değer veriyor, ama güvenemediği insanlara acımasız. Bu kadar farklı yönleri olan bir karaktere nasıl düz denir aklım almıyor. Üstelik onun geçmişi de sıradan değil, büyük bir travma atlatmış, bir arkadaş söylemişti belki de gerçek ailesi olmadıklarını bildiğinden sığıntı gibi hissetmişti Ortaçlıların yanında. Karıştır karıştır dur, daha ne hikayeler çıkar Seyhandan, geçmişinden... karakterinden...

Yağız da salt kötü olmadığı için zengin bir karakter, son bölüm soğudum ondan ama işin aslı karakteri haklı çıkarabilmek adına Seyhan haksızca yorumlandığı için kızdım biraz da.

Genelde filmlerde kötü diye damgalanan karkterleri seven biri olarak ikisi de mükemmel olmadıkları için memnunum aslında, Seyhana daha yakın hissediyorum ama ikisini de beğenerek izliyorum bazen Yağızın Sultan ve Yusufla sahneleri sıkıcı olabiliyor benim için yalnız, çok fazla tekrara düşmemekte yarar var.

Nihelenia çok naziksin:img-wink:

Nazar değdi herhalde foruma :img-hyste forumu takip ettiğim kadarıyla hiç aşırıya kaçan yada Seyhan/Özgür veya İsmail/Yağız ayırımına varamayan bir yoruma denk gelmedim açıkçası. Bence fazla uzatmaya ve dargınlık yapmaya gerek yok arkadaşlar, İsmail ve Özgür normal hayatlarında anlaşırken bizim burada karakter ile oyuncu ayırt edip edememe tartışmasına girmemiz manasız geliyor açıkçası bana. Bakın linkteki fotoda hepsi nasıl şekerler :img-in_lo

http://www.dizifilm.com/forum/showpo...&postcount=567

dFKto, Seyhan'a düz derken o tür karakterlere dizilerde daha sık rastlayabiliyoruz ama Yağız türündeki karakterler daha nadir yazılıyor ve bu yüzden Yağız bana daha farklı geliyor. Ama dediğim gibi hem Seyhan'ı hemde Yağız'ı izlemekten büyük bir zevk alıyorum, Aslı için aynısını söyleyemeyeceğim :img-hyste Seyhan'ın konaktakilerle ve işyerinde Yağız'a ve diğer çalışanlara kibar davrandığı ve inceliği konusunda haklısın. Hatta bu yönünü takdir etmiştim Seyhan'ın :good: ama az biraz kendini beğenmişlik var Seyhan'da...

Birkaç bölüm öncesine kadar hani Seyhan Aslıya yalan söyleyerek Yağız'ı ektiği bölümlerde, Aslının Yağız için çok önemli olduğunu düşünmüştüm ama şimdi aynı düşüncede değilim nedense. Sanki Yağız, Aslıya onun için değil de başka planları olduğu için yanaşıyor gibi, ama emin değilim.
    mevsim rüzgarları ne zman eserse
    o zaman hatırlarım,çocukluk rüyalarım
    şeytan uçurtmalarım..
    öper beni annem yanaklarımdan
    güzel bir rüyada,sanki sevdiklerim
    hayattalarken hala...

Durum:
    dFKto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    x
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yalnız o tabloda bir yanıltmaca olabilir, bu dizi iyi reklam alıyor kabul ediyorum, sponsoru da var, bitirilmeyeceği kesin gibi görünüyor ama en çok kazandıranlardan olmayabilir, reklam sayısı ve süresi fazla ama yaprak dökümünden ya da kurtlar vadisinden daha fazla kazandırması mümkün değil, sanırım reklamların tarife ücretleri programa göre değişiyor.

killer50
    killer50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bitmez bitmesinide istemiyorum zaten sadece duymustum size sorum dedim...:img-wink:
    bitmemesine sevindim hele Dudaktan kalbenin 1.gelmesine bayildim...:happy0064:happy0064
    Konu Messa tarafından (11-11-08 Saat 17:57 ) değiştirilmiştir. Sebep: tabloya alıntı yapmayalım

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)