Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gece Sesleri - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    BERNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    246
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gece Sesleri - Bölüm Yorumları (5)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=72547

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Saygılarımla
    Süper Moderatör
    BERNA
    İnsanların birbirini tanıması için en iyi zaman ayrılmalarına yakın zamandır.
    Dostoyevski

Durum:
    4ewerbrucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ali Atay yanı:)
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zeyno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Seyhanla Yağız kesinlikle dost olamazlar abicim.Aralarında Aslı varken bu düşünülmez, düşünülemez:)

Yağız suçu her ikisinede yıkmayacak,ipler tekrar onun elinde olacağı için Sultan hanımı yine tehdit ve deli etmek için bunu bir başkası yaptı diyecek.(gerçi ortada seyhanın arabası var onu nasıl planlayacak bilmiyorum ama Yağız bu:))

Seyhana çok üzüldüm.herşey'in ucu ona dokunuyor yazık!!!:icon_sorr.Bişeyi fark ettiniz mi aslı ilk defa Seni Seviyorum dedi, seyhan bişey demeden.
    (gerçi demeseydi ''yuh'' derdm artık.evlenecekler nerdeyse daha yeni duyduk)

Çok güzel bölümdü, bayıldım..Yusuf için pasif bir karakter derdim ileride göreceğiz onunda performansını derdim doğru demişim bu ne biçim benciliktir yahu.Çok sinir olmaya başladım Yusufa, hadi herkesi bıraktım Nedim abisinden ne istiyor.

Reytingler çok güzel gelecek.:img-wink:
    (allahım utandırma beni)

off ya olsalar ne güzel olurdu ama sultanan karşı beraber savaşırlardı:icon_whis yusufa bedne ço ksinir oldum tamam oğlu olduğunu saklamış herkes kızmakta haklı ama sınırı aştı biraz özellikle nedime karşı:img-yes: bence sultan hanım ve ceyda dışında herkes olağan tepki veriyor yusuf nedime kzımakta haksız:icon_whis

mor kedi
    mor kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aslı kadar çenesi düşük biri varmı acaba..dakikası dolmadan hemen seyhana yetiştirdi..bu kız hiç bir şeyden ders almıyor..

Durum:
    AK1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Almanya
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mor kedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslı kadar çenesi düşük biri varmı acaba..dakikası dolmadan hemen seyhana yetiştirdi..bu kız hiç bir şeyden ders almıyor..
    neyi kastediyorsun? bence asli bu sefer tüm davranislarila en dogrusunu yapti.
    yagizin yusufun oglu olmasini yetistirdi diyorsan, bu durum seyhanida ilgilendirir cünkü seyhan hep yagiza karsi tepkilidi bu oglanda birsey var birsey sakliyor derdi birde mahkemede ona ihtiyaci vardi... bunu ona anlatmasi bence iyi oldu yani saklanacak birsey degildi ki zaten
    elvan konusunu diyeceksen, kusura bakma ama o durumda her kiz/kadin ayni tepkiyi verirdi bende sahsen cilgina dönerdim aslinin yaptigi gibi sormazdim dinlemezdim ceker giderdim, bu bayanlarin ic gücüsel duygulari kimse mani olamaz ve asli icin hersey ap acik ortadaydi.... keske o an odaya gelmeseydide geri kalan ceyda ile elvanin arasinda konusmada kayit olsaydi...

yani kisaca ben bu bölümde ikinci defa asliyi ve onun performasini cok begendim

mor kedi
    mor kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı AK1981 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neyi kastediyorsun? bence asli bu sefer tüm davranislarila en dogrusunu yapti.
    yagizin yusufun oglu olmasini yetistirdi diyorsan, bu durum seyhanida ilgilendirir cünkü seyhan hep yagiza karsi tepkilidi bu oglanda birsey var birsey sakliyor derdi birde mahkemede ona ihtiyaci vardi... bunu ona anlatmasi bence iyi oldu yani saklanacak birsey degildi ki zaten
    elvan konusunu diyeceksen, kusura bakma ama o durumda her kiz/kadin ayni tepkiyi verirdi bende sahsen cilgina dönerdim aslinin yaptigi gibi sormazdim dinlemezdim ceker giderdim, bu bayanlarin ic gücüsel duygulari kimse mani olamaz ve asli icin hersey ap acik ortadaydi.... keske o an odaya gelmeseydide geri kalan ceyda ile elvanin arasinda konusmada kayit olsaydi...

yani kisaca ben bu bölümde ikinci defa asliyi ve onun performasini cok begendim
    elbet söylecekti...ama aslı çok acele ediyor bu konularda...
    ben sulytan korkuyor bu dizide ama ceyda ve elvan kötülükte on basar...
    gerçekten çok kötüler...

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)