Sayfa 133/133 İlkİlk ... 3383123129130131132133
664 sonuçtan 661 ile 664 arası

Konu: Gece Sesleri - Bölüm Yorumları

mor kedi
    mor kedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sultan hanım rengigülün kasaba halkı ile tanıştıracak.
    rengigül sevindi sonunda benikabul ettiler diye.
    fakat sultan hanımın fikri başka.onun nedime göre olmadığını göstermek için onu beraber olacak.

Durum:
    melteem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba arkdslar :) ben bu diziyi izleyememiştim geçenlerde netten izlemeye başladım ama 10. bölümden sonrasını bulamıyorum. eğer bulursanız bana mail olarak atabilirmisiniz ?

Durum:
    sensizlik19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    S.Holmes/B.Hakman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

İlk bölümünden itibaren izlediğim bir dizi. Çünki romanı zaten daha önce okuyub çok beğenmiştim. Ama dizi bir başkaydı. :img-in_loOlan üstü bir şeydi. En çok Niyazı ve annesini çok severdim. Onalrın hiç bir suçu yoktu. :icon_sorr Niyazın annesini ilk gördüyü sahne. İlk defa babsının yanına gittiyi ve babasının eline beş on kuruş para verdiyi sahne. Sonra annesini çağırıb ona oğlu olduğunu dediyi sahne. :icon_sorr İşte o son sahneden anne-oğul sahnesinde durmadan ağlamıştım hele çalan müzik yoktu mu...Ama Niyazın sonu hiç böyle olmamalıydı. Sonunda intihar etti, annesini de göstermediler. Kim bilir kadıncığaz nasıl bi tepki verirdi. Ya Niyazın çocuğu ona ne olacaktı. Bence her şeyi 1 sezona çekib erken bitirdiler.:icon_sorr

Durum:
    ^nymph^ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Kemal 💕 Nihan
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 56

Bahsedilme
    1 Mesaj

Diziyi tekrar izliyorum internetten.üzerinden 8-9 yıl geçmiş olmasına rağmen dizi izlerken akıp gidiyor.Çok özlemişim "Gece Sesleri'ni":img-cray::img-cray:
    Show Tv'nin berbat yayın politikasına rağmen dizinin aldığı reytingler ortadaydı.Yanlış hatırlamıyorsam dizi Cuma günü yayın hayatına başlamış reytingleri iyi olmasına rağmen Pazartesi günü 22.00 a alınmıştı.Reytingleri kötü olan diziler genelde gün değişikliğine giderdi.Gün değişikliğinden sonra da kanal seyircisiyle dalga geçer gibi yayın akışında diziyi gösteriyor fragman veriyor akşam o saatte diziyi yayınlamıyordu.Hatta burdaki üyeler sürekli kanalı arıyor mail atıyor dizinin akıbetini soruyordu.İlginç olan ise dizinin reytingi düşer diye beklerken yine üst sıralarda yer alıyordu.Çünkü gerçekten güzel bir senaryoya çok iyi oyunculara sahip bir diziydi.

Keşke mümkün olsa bu dizi tekrar yayın hayatına başlasa.Aynı oyuncular olur farklı oyuncular olur her türlü izlerim.Ama Yağız rolünde kesinlikle yine İsmail Hacıoğlu'nu izlemek isterdim.Yanlış hatırlamıyorsam çok gençti o yıllarda,23 yaşındaydı.Şimdi onu Yağız rolünde izlemek nasıl olurdu kim bilir.
    Dizi tekrar çekilse Yağız rolünde Kağan Urgancıoğlu'nu izlemekte keyifli olurdu diye düşünüyorum.Onun o muhteşem jest mimikleri ile "babaanne,babaanneciğim" diye Sultan Ortaçlı'ya kriz geçirtmesi aşırı keyifli olurdu bence.Malum adam 2 sezon Kara Sevda'da karıcığım aşağı karıcığım yukarı hepimize kriz geçirtmişti.:img-tomat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)