Sayfa 159/159 İlkİlk ... 59109149155156157158159
795 sonuçtan 791 ile 795 arası

Konu: Geniş Aile - Bölüm Yorumları

Durum:
    Bukowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bana harika zamanlar geçirten, orijinal esprileriyle beyin jimnastiği yaptırtan, hiçbir zaman samimiyetinden şüphe ettirmeyen olağanüstü oyunculuklarla içimi ısıtan, Türk televizyonlarında, henüz değeri tam anlaşılamasa da yeni yeni fikirlerin de yaşama şansı olduğu konusunda umutlanmama sebep olan, en önemlisi de gülmenin, gülümsetmenin ne kadar mucizevi bir olgu olduğunu bize hatırlatan bu işte emek sarfettikleri için hepsine ama hepsine çok teşekkür ediyorum, yüzlerinden gülücük, hayatlarından neşe eksik olmasın:img-bye2:
    Sevgiyle kalın.

Durum:
    SEZINX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sensiz olmuyor
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

severek sıkılmadan izlediğim bir diziydi,keşke ekran ömrü daha uzun olsaydı,o güzelim kadroyla,o ince esprilerle dolu dolu bir diziydi.
    emeği geçen herkese teşekkürler

Durum:
    bro love - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kardeş Payı
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

gerçekten yazık...
    süper kadro süper konu süper oyunculukla başladı...
    ortalarda rojda demirer olduğu zamanlarda da sıkılmadan izliyoduk ne zaman ki diziden ayrılıklar başladı orda sarpa sarmadan bitirmelilerdi bence kötü oldu

Durum:
    Tiger Stormy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    <...> YaSen <3
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    134

Aldığı Beğeni: 72

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yaa Ne Güzel Bi Dizidir Bizim Ailenin Dizisi.Herkesin Gönlünde Yer Etmiştir 1. Sezon Ama Ben Diziye 2. Sezon Başladığım İçin 2. Sezonun Yeri Bende Ayrı.:img-in_loHem En Güzel Bölümler 2. Sezonda Yer Almakta.Misal 66. Bölüm,Göndermelerin En Güzelinin Yapıldığı Bölüm Olduğu Gibi,Bizi Dişi Sığır'dan Kurtaran Bohemimiz Şorayın'da Geldiği Bölümdür:img-in_lo:img-in_loHakikaten Ne Belaymış Dişi Sığır Ya.Onun Olduğu Sahneleri Atladım Her Zamanki Gibi.:icon_whisDizinin Kara Lekesi Kendisi.İkinciside Berrak Tabiki.:icon_whis

Misal Komşu Kızının Konuk Olduğu Bölüm..:img-in_lo

1. Sezondaysa En Çok Okul Sahnelerini Severdim.Mürsel,Abaküsümüz,Onun Aşk Danışmanı Saltuk,Davşan Yari PırılKunter Ve Bunlara Joker Olarak Eklenen Kütük..İkinci Sezonda Öyle Özlettiki Özellikle Zek-Saltuk-Pırıl-Kunter Dörtlüsü..Neyseki Her Türlü Filminde Davşan Kız Geri Geldi.3. Filmde Saltukla Kunteride Görmek İsteriz Pistlerde..Zekle Pırın Bebişlerine Kadar Görmek İsteriz

Not:Bizim Sığır Takıntılı Çağdaşın Üniversite Sınavına Girmemesi Olmadı.:icon_sorrAbaküs Örnek Olucaktı Bizim Gibi Gençlere.:img-hysteSınava Girseydi Ama Kaydırsaydı Falan.Abaküsten Beklenecek Bi Davranış Olurdu.Direk Faydasız,Junior Olmamalıydı..:icon_sorr

5. Beğenenler;
    Selin (05-10-18)

Durum:
    ats21010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Geniş Aile (Star Tv)

Bu diziyi Türk olmayan anlayamaz kesinlikle. Türkçe'nin zenginliklerini o kadar derin işliyorlardı ki bazen ben bile çözemiyordum. Kaliteli bi diziydi.
    imzanız forum kurallarına aykırıdır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri