Alıntı gizem_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende seni burada görmekten öyle mutlu oldum ki daha birkaç arkadaş daha vardı Hp forumundan buralarda aynı zevkleri paylaşıyor olmak ne güzel kanal d ye sinirliyim tabiki özellikle maçlar konusunda :)ama atvyede çok sinirliyim gece yarısından sonra yayınlamadıklarımı kaldı bölümü yarıda kesmeleri mi yapabilecekleri herşeyi yaptılar büyük bir zevkle gözyaşı çetesinin yerini tutarmı bilmiyorum ama yetkin dikinciler ve ebru özkanı aynı projede buluşturucak bir dizi başlıyacak muhtemelen eylülde adıda dağlı haberin yoksa diye söylüyorum şimdilik onu bekliyorum bu boşluğu hırsız polisle gideriyordum destek oluyodu bana ama hırsız polis bitince ne yapıcam hiç bilmiyorum.Bu tv camiasında biraz şans gerekiyor oyuncu ve ekip ne kadar güçlü olursa olsun az destek ve büyük bir şans şart.

Evet canım bende cok mutluyum.Yanlızca bir diziye bagımlı kalmamısız demekkı.Bılıyorsun ne polemıklere bırakıldık.Ne laflar ıssıttık degılmı.
Vermıs oldugun habere cok sevındım.Cunku ıkısı guzel bır ıkılı olusturmuslardı.Onları tekrar aynı projede gormek guzel olacak.İnsallah bizim TIMUCIN ve OZLEM ıcınde aynı sey gecerlı olur.Onlar gercekten muhtesem ıkılı oldular.
Evet kanalların tekellerınde kalındıgı surece bu dızılerın hep aynı kaderı olacaktır.Ne kadar guzel bır senaryoda cıkartsan ne kadar harıka oyuncularıda bıraraya getırsen bırsey degısmıyor gorusyorsun.
Ben destek olurum her harıka yapıt ıcın ben destek verırım.Ama aynı destegı kanal,oyuncu,seyırcı,yonetmen de vermelı