Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gönülçelen (Arşiv 25)

Durum:
    hayat* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    parallel universe
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gönülçelen (Arşiv 25)

Alıntı essinnnti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım, kulağımı çılatmışsın. kaldı 2 gün. geçmekte bilmiyor. ne oldu ne olacak. fragman,tüyo, özet hiç biri yeterli gelmiyor bana. :img-hysteumarım gönülçelen saatinde işten çıkmış evde olmuş olurum. çok korkuyorum iş güç çıkar diye o saatte.

levent umarım fragmanda heyecan yaratmak için özellkle koymuyşlardır o sahneyi. yoksaaaa...

resimler neydi öyleee. muratcım nezarethane köşelerinde. :img-hyste gülnaz. murat a napıyordu orda çok merak ettim. ya hasret in yüzü. dünyasından bıkmışş. :img-hyste içi içini yiyordur ben murat a e diyecemde kendimi affetireceğim diye. halbu ki çok bir şey yapmasına gerek yok yani. :img-hyste öylesine dursa, baksa yani ne yaparsa olur. ki olmuşta.

ya murat la o bindikleri şey adını hala bilmiyorum yaa neysee. :img-hyste çok güzel görünüyordu. :img-in_lo

özette hasret in öğremesinde ki asıl nedeni yazmış yada sormuşş. tabii ki muratttttt. başka ne olabilir ki. :img-hyste yalnız selin e falan benzetmeye çalışmasınlar şu kızı. murat onu böyle sevdi. gerek yok ölüleri diriltmeye.

nesrinn bakalım doğum günüde kimleri davet etmişş. aslı kesin başka. :img-tomat kesin hasret sinir krizi geçirecek. :img-hyste

hayatcım, sana sınavında başarılar. :img-wink:
    birazz öyle yaptim umarim kizmamissindir:icon_whis
    ayy ilk defa bikisi bu özetle yetinmedigini söyledi ; bu bir rekor :img-hyste
    herkes özette neredeyse hersey yazilmmis fln diyordu..
    canim umarim bi isin cikmaz ve sende bakabilirisn...bencede olabilir..tmmm ben o kadar laf attimm onu bunu yaptim ammaaa; acikcasi bence levent ve hasret ighh asla olmazki yani hicc hayal etmesi bile cokk degisik yani olmaz ; levent sadece hasretin güzelliginden etkilenir o kadar baska yani ilerisi gelmmez bende ilk baslarda hemen yangina kürekle gider gibi oldum ve baya abarttimm saka bazinda saolsun bide elifcim bana gaz verince:img-hyste (onunda kulaklarini bi cinlatayim) biraz öyle oldu..
    yaa yazik mmuratima o nazik piyano tuslarina deyen elleri simdi parmaklilarin ardinda
    hic bi fikrim yok nezarethanede neler olucagindan..ya bide herkes diyorkki özetimizde bütün hersey apacik ortada
    hayir hicde bile :img-hyste ben nezarathanede nasil olaylar olacagini bile bilmiyorumm...muratim hasrete kkiyamazkiii (tipki benim leventime kiyamadigim gibii..)
    KANU sürmek kanu gibi biseydi canim herhalde...:img-wink:bencede süperdii
    benim öyle hocam olsun ben neler neler ögrenirim onun icin:img-hyste
    nesrinnnn gelirsem seni orda hallederim bak anne fln demem...:-S:-D
    asli iyi bi kiz ama ben bi türlü isinamiyorum ona ne bileyimm böyle..;: sessiz ,sakin ,hanimhanimcik fln bisey anlamadim nesrin hanimda onu ogluscuna yakistiriyor
    asli ve muratt ayyy bayiliyorummu nee
    berrin ve levent ikilisinden sonra en cok nefret ettigim cift olurdu bu cift herhalde..
    yani levent ve berrin ciftinde bari bazen sakalasmalar ve askim gibi laflar fln kullaniliyordu..
    ama murat ve aslida ikiside heykel gibi hic bisey demezler biz onlara bakairiz onlarda bize ayy korku filmi gibi:img-hyste

tskk ederimm canimm:love05:

Durum:
    Çalıkuşu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Dünyada...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile Çakılmanın zevkinden vazgeçilebilemez...

sılam Dimi ama biz amma ters köşeler gördük yenilmedik hala ayaktayız ve hala usanmadan sallamaya devam ediyoruz:img-hyste Yok canım Levent'in Hasret'e aşık olacağı burada da çok tartışıldı fakat başından beri böyle bir ihtimal vermedim:img-yes: Levent karakteri deli dolu fırlama bir tip olabilir ama asla arkadaşının sevdiceğine aşık olacak bir tip değil...Hemde çok samimi arkadaşının:hıh
    alıntı Nanni, selam sılamcım,
    hala ayakta olmak imkansız aslinda o ters köselerden sonra ama, demek ki temelimiz saglanmis dimi?:img-yes:...
    Levent ve Hasreti ben de beraber düsünemiyorum aslinda. Ama senaristleri de tanimiyorum. Yani bir çıkmaza girince, konu olsun diye karakterleri harcayan tiplerdense, büyük konusmamak adına hersey olabilir demek
    lazım ..
    (ısınma turlari yapiyorum ya Sılam, bu kadar oldu şimdilik :img-wink:...)
    Siz ikinizi A.Oyunu sınıfının en tembelleri ilan ettim haberiniz ola, hem eğitimliyim diyorsunuz hemde yere tepeüstü çakılacaksınız(alışkınsınız biliyorum, size birşey olmaz :))

bu mesajı iki gün önce yazmışsınız, ben dün nin fragmanını izledim size puf tavsiye ediyorum. Rengide beğendim MOR olsun :) ... Fragmanda üstü açık antika arabada Levent düpedüz Haserete yanık yanık bakıyordu, hem alıcı hemde yanıcı gözle. Size tavsiyem hiçbirşey yapamıyorsanız Kenanı gözünüzün önüne getirin ve böyle kesin konuşmayın...

Levent bu dizide Hasrete içten içe aşık olacak, iki arkadaşın arasındaki çelişkiyi ancak böyle verebilirler, Leventte en az Murat oca kadar yakışıklı ve karizmatik(burda Kenanı solluyor), Rakipsiz aşk olmaz unutmayın, senaristler en çok bu klişeleri yazmaya bayılırlar. Senaristleri bende tanımıyorum araştırmak lazım, malum eski ekip çok kalabalıktı, bizim inadımızı kırmak için bunların içine sızmış olabilirlermi?:img-wink:

Ekrandaki en romantik aşk dizisi olacak galiba, dün akşam Tuğba Büyüküstünü, bir programda gördüm, çok naif ve zarif bir bayan. Ekrana çok yakışan bir yüzü var. Kendini şimdilik magazinden uzak tutuyor, ama bunlar insana bir dişini geçirdimi, ısırmadan bırakmazlar. Tubanın yaşı daha çok küçük, umarım bu kurtlar sofrasından yara almadan kalkar.

Bizde gerçekten dolu dolu bir aşk izleriz ekranlardan. GÇelenin yolu açık olsun...:good:

Durum:
    canfirtu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Sanatcı Ruhu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zeyneps Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence Tuba'nın ne demek istediği çok açık ama yanlış anlaşılmış sanırım :img-wink:

Hasret Cihan'ı da çok seviyor ve onlar çocukluk aşkı...ve Hasret Murat'ı tanımasaydı muhtemel koca adayıydı Cihan...ikisi evleneceklerdi büyük ihtimalle ve sahip oldukları mutlulukla yetinirlerdi de...

Ancak işte kader ağlarını ördü ve Murat'la karşılaştı...kader seni kime şikayet edeyim
    İşte hayat böyle bir şey hiç ummadığı anda insanı şaşırtıp ,hayatını hiç ummayacağı bir yöne çevirebiliyor çok gerçekçi :)
    haklisin canim galiba,Tuba yanlis anlasildi tabi benim tarafimdan ,ahh ben yok muyum ben :img-tomat Tubacigim dizinin tadi kacmasin diye boyle konustu,dizi merak edilecektir dimi :img-yes: akli kiz Asret&Murat 4ever :img-in_lo

Durum:
    dolunaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

özet bana göre fragmanları geçti...Yalnız nesrin hanımcın hayyatta çok güzel bi laf vardır...ters yüz olmak gibi...senin sonunda buna benzeyecek benden demesi...ee ne demişler yalnış hesap bağdattan döner ama seninki dönmeyecek sayende murat hasret aşkı başlıyacak...

murat karşısında selini görücek ve bence en kötü sahnelerde bunlar olucak...hasreti selin olarak gördüğü için yakın davranıcak...eğer nesrinin planları işe yararsa...ama zaten murat çoktan hasreti farklı görmeye başladığı için bişey ifade etmiycek...nesrine göre hasret seline benzemek isteyeceği için onun gibi konuşmalar kıyafetler giyerek muratın tepkisini görüceğini sanıyor..Ama bence ters tepicek..Çünkü hasret inadının yanında akıllı bi kız..Bunu elbet anlayıp yalnıştan dönücektir..

doğum gününde muratın hasrete olan süprizini baya merak ettim..ve bi korktuğum yerde..muratın doğum gününde hasretin giyeceği elbise..işte bu muratta ters etki yatabilir..ilk tepki gibi düşünürsek..

Leventin bakışları ben hiç beğenmedim..böyle baygın baygın bakıyor..ama yalnış kişiye bakıyor...

Durum:
    ggs ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    gönüLçelen ..!
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

medyatik izledm tuğbaNın makyajı çok güzeldi :img-wink: tüyo falan söylemediler gerçek hayatta cihanın aşkımı muratın aşkımı soRusuna tuğBa cihan çocuklukdan gelen bişey kardeşlik gibi bence alışkanlıkdan öte bişey yok ortada:img-hyste güzeLdi ama tüyo yokdu :/ fragmanda haLa çıkmadı sanırsam cuMaya az kaLdı sıkın diŞinizi :img-hyste

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)