Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gönülçelen (Arşiv 26)

Durum:
    justinhenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kdrama dünyası
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gönülçelen (Arşiv 26)

Alıntı hayat* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne hayal peresti canim ya ..sen hayalperestsen ben neyim acaba ?:img-hyste
    biraz önce benim aklimdna neler gecti neler:img-hyste
    hepimiz dans sahnesini istiyoruzz ya sesimiz geliyormu oraya acaba?:img-in_lo
    fragmanimiz umarim 3 veya 4 tane olurda bizde doyarin bol bol..
    gecen hafta nasil hayal kirikligina ugradigimizi biliyorusnuz:img-cray:
    selin,saime,nesrin fln filann artik bunlar benim korkulu rüyam olucakk sanirimm
    bende biktim canim ya artikk hasta olmami isterse bi kisi bana onlarin isimlerini söylesin (yazsin ) yeter :hasta hemen bayilacagimdan emin olabilirsinniz:img-hyste
    aynen hayat aynen selin nesrin saime bu kadınlar beni fıtık ettiler ama artık selini duymayız inşallah nesrin sen git bide ayn elbiseyi al o sahne bana biraz saçma geldi neyse ama dans olursa bide tutkulu kara muratımın tutkulu gözleri hasretine ah ne fena olur
    fragman gelirsek nazar deydi vallaha arkadaşlar dedi dedi fragman çok diye alın fragman yok işte nolur fragman isteyelim forumcak da çıksın biran önce nedersin hayat

Durum:
    hayat* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    parallel universe
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı justinhenin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    harika hayat atv bu gece kesin izlicem malum dizim var ama fragman vermesse bana uyku yok atv nin genel yönetmenini bogasım geliyor:img-hysteyiter yiter fragmanı verin yiter atv
    ah nolcak acaba yeni bölüm istediklerimi yazamyorum ki çok fazla romantik gel cuma gel
    kara muratımızda hayat az deyil he hasreti hem kıskanyo hem levent gibi çapkına emanet ediyo
    kuzuyu kurta emanet eder gibi ama sanki kıskanıcak gibi geliyo bana bu hafta leventten hasreti nedersin hayat
    evt evt gel birlik olalaim birlikde bogalim sunu:img-hyste
    tabi ben olsam bende kiskanirdimm ya su güzellige bakkk
    ama en yakin arkadasi ne bileyim askin olan bi kisinin gözü hic biseyi görmezmis yani en yakin arkadasinida :img-wink: ama ...; genetik olarak bakarsak
    suana kadar ben muratimda tek birazcik cihandan kiskanclik gördüm
    ama simdi bize verilen o kücük fragmandada görüyorumkii cihanla muratin arasindan su sizmiyor gibiydi ne bileiym belkide son bölümde cihan muratin nezarathanede dediklerini duydugu icindir:img-yes:
    ne olursa olsunn muratdan ben biseyler beklyiorum artik yani ne bileyimmm;
    kiskanclik
    asiri duygu
    daha cokk begenme ve begendigini ifade etme gibi biseyler
    bi hasrete bakiyorum;
    hasret duygularini bi anda yasayan bi kisi ve o an akklina ne gelirse yapiyor, icinden geldigi gibi davraniyor,haraket ediyor vs vs..
    bide murata bakiyorum;
    duygularini kontrol etmeye calisiyor ve acaba duygularim dogrumu diye fln düsünen bi kisilige sahip,planci,öyle cok dobra olmasa bile akilli ve hasretle nasil kafa bulacagini ,ona nasil bisey ögretecegini iyi biliyor
    ne bileyim idda fln diyor bi mesela idda meselesi ortaya atiyor ondan sonrada uzayip gidiyor bu mmesele
    bu arada idda meselesinden ben cok umutluydum ne bileyim; ya hasret suya atlicakdi yada murat ama senaristcilerimiz sanirim bize su balkon sahnesini yasatmak icin bizi o sahneden mahrum birakdilar
    yyani ya balkon sahnesi ya suya düsme sahnesiydi
    oonlarda sanirim balkon sahnesini sectiler:img-yes:

Durum:
    Lady_GS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hasretmurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede şöyle bir yüzme hayat kurtarma öpüück:love05::img-in_lo oda olmadI BİR yanak öpücüğü değil mi ** a=)):img-in_lo:img-in_lo:happy0064
    Vallahi canim ben zaten iki gece once bir hayat opucugu, dun gecede romantik :love05: istemeyen arkadaslarda mutlu olsun diye bari bir yanak :love05: olsun diye isteklerimi sunmustum...
    Inshallah kabul olur... :img-in_lo

Fragmandaki o karanfilden umutluyum... Hasret artik tesekkur icin belki...:love05:... yanaktan tabii canim :img-hyste

Durum:
    justinhenin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kdrama dünyası
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı hayat* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evt evt gel birlik olalaim birlikde bogalim sunu:img-hyste
    tabi ben olsam bende kiskanirdimm ya su güzellige bakkk
    ama en yakin arkadasi ne bileyim askin olan bi kisinin gözü hic biseyi görmezmis yani en yakin arkadasinida :img-wink: ama ...; genetik olarak bakarsak
    suana kadar ben muratimda tek birazcik cihandan kiskanclik gördüm
    ama simdi bize verilen o kücük fragmandada görüyorumkii cihanla muratin arasindan su sizmiyor gibiydi ne bileiym belkide son bölümde cihan muratin nezarathanede dediklerini duydugu icindir:img-yes:
    ne olursa olsunn muratdan ben biseyler beklyiorum artik yani ne bileyimmm;
    kiskanclik
    asiri duygu
    daha cokk begenme ve begendigini ifade etme gibi biseyler
    bi hasrete bakiyorum;
    hasret duygularini bi anda yasayan bi kisi ve o an akklina ne gelirse yapiyor, icinden geldigi gibi davraniyor,haraket ediyor vs vs..
    bide murata bakiyorum;
    duygularini kontrol etmeye calisiyor ve acaba duygularim dogrumu diye fln düsünen bi kisilige sahip,planci,öyle cok dobra olmasa bile akilli ve hasretle nasil kafa bulacagini ,ona nasil bisey ögretecegini iyi biliyor
    ne bileyim idda fln diyor bi mesela idda meselesi ortaya atiyor ondan sonrada uzayip gidiyor bu mmesele
    bu arada idda meselesinden ben cok umutluydum ne bileyim; ya hasret suya atlicakdi yada murat ama senaristcilerimiz sanirim bize su balkon sahnesini yasatmak icin bizi o sahneden mahrum birakdilar
    yyani ya balkon sahnesi ya suya düsme sahnesiydi
    oonlarda sanirim balkon sahnesini sectiler:img-yes:
    hayat murat aşktan çok darbe yedigi için kendini kaptırmak istemiyor bence ama kaptırdı artık hasret dediya ben deyiştim diye nekar mutlu odu karamurat tımız artık aşk bacayı sardı muratta bir gece bile onsuz kalamıyor cnm hasret zaten aşık ben ençok hasretim üzülür diye korkuyorum bu aşktan cihan na gelicek olursak pek sevmem cihan karekterini alsın nazarı işte oda braksın hasret muratmızı ama ya

Durum:
    rozee_95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    bogazimdugum
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

masallah hiziniza yetisilmiyor bu baslik ne zaman acildi ki ne zaman kapatiliyor ee 100 sayfa olmus! boyle giderse her 2 bolum bir baslik kapatiriz:happy0064

hala cikmadi demi bu fragman once 4 tu sonra 2 sonra simdi de 1 mi olacak ee 12 bolumde de hic fragman vermesinler tam olsun demi

allah korusun artik insallah yarina cikar:img-cray:

bu arada bencede keske soyle bir hayat opucugu gorsek ama hasret ya da murat yanaktan opse :love05: bile bize yeter maksat romantik olsun ask olsun ask:img-in_lo

gonulcelenciler biz daha cok hayal kurariz cok :img-in_lo

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)