Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gönülçelen (Arşiv 32)

Durum:
    gurbetci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    çemberimde gül oya
    Konular
    729
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gönülçelen (Arşiv 32)

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır. Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz.

Önceki başlığa ise
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=101107
    ulaşabilirsiniz.

Sevgiler
    Gurbetci
    Dizifilm Moderatör
    Konu NATY&FACU tarafından (05-11-13 Saat 15:27 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    mss.ecem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

gurbetçi ablam başlık için çok teşekkürler..:love05:
    33.başlığımız hayırlı olsun.. Ne bölümdü ama işte aşk tam anlamıyla başlıyor böyle sahneler beraberinde gelir umarım..:img-in_lo
    Bu sefer ters köşe oldum.. Böyle birşey bekliyordum ne yalan söyliyim.. Hasret'in annesi olsun tamam , ama ne olur bir yandan Selin'in de annesi olmasın.. buna ne Murat hoca nede biz katlanabiliriz..:)
    Selin'in evlatlık verildigini kebaptan araya sıkıştırmadılar herhalde.. Malum senaristlerimizin ortalıgı karıstırmakta üstlerine yok.. Çorba yapana kadar karıştırmak gerek dibi kaynar yoksa..:icon_whis

Ben masal bilmem :img-in_lo
    Masal bilsen acaba neler olurdu hoca ? Masal gibi bir dokunuştu.. Etkisinden kurtulmak ne mümkün..
    Bölüme mi odaklanayım yoksa fragmana mı ? bıraz nefes almak gerek yoksa olmayacak..:img-in_lo

ve ayrıyetten forumda sorulan soruya kendı dusuncelerımle cevap vereyım..
    Saime nerden biliyordu kızının Murat hocanın yanında kalacagını ?
    Hatırlar mısınız ilk bölüm Murat hoca Cihan'ı dinlemeye gelmıstı o zaman arabayla bırlıkte Saime takip ediyordu.. Hepimiz ters köşe olduk takıp ettıgı aslında Hasret'ti..
    Ama Murat hoca Sur Mahallesıne geldıgı ıcın kafalar karıstı.. Hasret'i Murat hocanın yanında gorunce öbür tarafı takıp ettıgını zannettık..
    Saime'nin imkanları var bır sekılde ogrenmıstır murat hocanın yanında egıtım gorecegını.. Burhan'ın yanına gıtse kızının yüzünü gösterir mi ? Kaçırırdı..
    Fırsat Saime'nin ayagına geldı.. Murat hocanın evine kahya olarak girerek Hasret'e yakın oldu..
    Hasret'ten önce geldi eve herşeyi ögrendi ve planladı..
    Selin'in de annesi cıkabilir böyle bir ihtima lvar ama tövbe ! diyelim..

Olay bundan ibarettir herhalde..

Durum:
    betüsüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Derinlerde...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    3 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart iyi geceler gönülçelenciler....

bugüne kadar izlediğim en iyi bölümlerden biri hatta belkide en iyisi:happy0064
    baştan sona dağınıklık olmadı, beni içine aldı heyecanla izledim her şey yerli yerindeydi.:good::good: en baştan beri bir eksik var dediğim şey son iki bölümdür yok böyle devam diyorum harika :good:
    bölümün en anlamlı sahnesi restoran sahnesiydi bence
    hele murat'ın her zaman bir yol vardır demesi çok şey ifade ediyordu!
    aferin hocama:good: çokoprensime :img-in_lo
    peki ama saime kim sorusuna sonunda net bir cevap aldık sonunda:img-hyste
    ama hala aklımızda sorular devam etmekte pek gizemli kadın soru bir değil ki çöz çöz bitmiyor :icon_whis peki ama burhan ve saimenin hikayesi ne ? peki ama saimenin abisi hasretin kim olduğunu biliyordu destek değil köstek olmaya kalktı !en ufak bir sevgi emaresi göstermedi ? peki ya saime nasıl bu kadar zaman kendini tuttu ? peki ama saimeye kuşlar mı söylemiş daha murat kendisi bile hasreti öğrenci yapmaya karar vermemişken saime bilmiş de konağa gelmiş? peki ama saimenin turalı ailesine olan gıcığı ne? neden muratı araştırtı ? vs vs biri beni durdursun yoksa bu sorular bitmez :img-hyste
    sonra cihanın bencilliği tavan yapmıştı bu bölümde geçen bölüm hasrete sorduğu soruları birde çevirip kendine sorsun ! hasretin cihana karşı ne hissettiğinin bu bölüm cevabını almamız iyi oldu zira kime aşık olduğunu bilmeyen kız durumlarını hiç sevmiyorum! hasret'in murata olan hisleri de bize gösterildi hasretten bunu tam olarak bilinçli gelecek bölüm duyar mıyız acaba ?
    levente üzüldüm bu bölüm nesrine hasret muratı seviyor mu bilmiyoruz iması yaptı hafiften ümidi vardı anlaşılan o hali pek bir dokunaklıydı:icon_sorr
    sonra nesrin hanımın levent üzerindeki etkisinin muratın da farkında olduğunu gördük hoş bir ayrıntıydı .murat levente güveniyor bu güveninde haklı çıkmasını umuyorum :img-yes:....yemek sahnesi çok güzeldi levent kıskanır murat kıskanır nesrin ethem ima peşinde amanın yarabbim :happy0064 yalnız çokoprens pek kıskanç öyle böyle değil peki yakışmış mı ona bu kıskançlık yakışmaz hem de pek fena yakışmış :img-in_lo nesrinin yemek sonrası hasret bir adım uzakta dediği sahnede hocam çok üzüldü :img-cray: nesrincim! sen oğlunu tanımamışsın daha murat öyle vazgeçecek bir insan değil !pilavdan dönenin kaşığı kırılsın misal hocamda tam gaz :img-hyste...gülnaz-kobra sahnelerinin tamamı müthişti kobranın mandal telinden yüzük yapması da süperdi 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi ben plastik tahtadan birşey olur diye bekliyordum :img-hyste başka başka bu bölümde yorumlayacak o kadar çok şey varki yazmakla bitmez,baştan sonra harikaydı herkesin emeğine sağlık :good::good:
    ++
    edittt: yeni başlığımız hayırlı uğurlu olsun :happy0064

Durum:
    Nurcan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    MehmetGünsür|BerenSaat
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

herkese iyi geceler,

Karsidan karsisya gecicegizya süpersin muratim:img-in_lo

saimanin tersden küfürü anlayinca bende annesi olabilir diye düsünmüstüm bide burhani birkac sahnede karsi karsiya gelmemeleri biraz tesadüfden cikiyordu.:img-yes:

ilk ben selinin annesi diye düsünmüstüm aslinda halen o ihtimal var ama anne olmasada bir akrabaligi vardir diye düsünüyorum.

saimada pat diye hasretin annesiyim dedi bilmiyorm aklim biraz karsiti.
    saimada cok buz gibiydi hasrete karsi yardim ediyordu ama bilemiyorum.

Durum:
    GÜLÇEM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ''MEHMET♥ASLANTUĞ''
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni başlıııııııık :happy0064

fragmanı daha yeni izledim mükemmel :img-in_lo

saime ve hasretin sarıldığı sahneye bayıldım :img-in_lo

acilen tüyoları bekliyorum :good:
    http://hizliresim.com/Yjk3jz

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)