Alıntı simyaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hocamın daha önce hasret için yumruk atdığını gördük o zaman aşkının farkında bile değildiki şimdi neden olmasın hemde okkalı olmalı derim ama nerde karşısındaki sevgili arkadaşı mutluluk dileğinde bulunursa şaşırmam.
GUNAYDIN GONULCELEN FORMUNDAKI GONLU CELINEN FANLAR VE DEGERLI YORUMCULAR ...

simyaci Canim aslinda hasrete olan duygulari belli olmayacak gibi degildi taa mahellede kadirden icin tut su cocugu dedigi ve sonrasida Murata cikisi ve saclarindaki fulari cikartirken ki, haliyle asik olmustu hasrete ... Murat oca kum kapidaki olayli gecede levente soyledigi gibi 1 gun bile ayri kalmak istemedigi sevdiginin yanina kosmus sonrada davut adamlarina karsi yumruklarini konusturmustur ... Tipki kara Murat edasiyla yumruklarini savurmus ve sevdigi kizi korumustur ...:img-yes:
Sevgili Mesut Yar yazisini okudum ... :img-yes: Nasil deyim ??? tam bir objektif bir gozle bakmis ... Bizler ne kadar buralarda aylardir yazdik cizdik Murat oca asik hemde cok asik dedik , askindan ve kiskancliginda hata uzerine hata yapiyor dedik ama sakalimiz yok ki , sozumuz tutulsa ...:img-hysteSonunda Mesut yar objektif gozle disardan biri olarak gormuste bizim bu sayfalarda yazan bazi arkadaslar hala Murat ocanin askinini goremiyorlar ben buna sasiyorum ...:img-tomat Haa Bende Mesut yar'a katiliyorum sanada simyaci arkadas insallah Murat oca benim icinde bir degil birkac yumruk cikarsin levuk'un gozunun ustune , haa bende atarim ama ben bayan oldugum icin topuklu ayakkabimin topu cok ince levukun kafasini vurmak iyi gelir ... Belki akli basina gelir ...:img-hyste Vallaha yuregimin butun yaglari erir bir bir...:img-hyste Nankor levuk ...! :img-tomat
EDIT: Siddet karsiyim ama kesinlikle Levente atilan Murat oca tarafinda her yumruk benim icin altin degeri tasiyacakdir o baska ...:img-hyste

Alıntı simyaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
leventin hayatı hep hesaplı ani kararlar alsa bile diyorumki bu adamın muratı bu kadar kıskanması ve aileye bu kadar yakın olması ikinci bahar ihtimalini doğuruyor levent'ın ailesinide düşünürsek birde etem baba ve murat levent gizli kardeş olabilirmi? bunu levent bişekilde öğrenmiş olabilirmi ? tabi bir düşünce bu murata ve ailesine yakınlığı bu olabilirmi? yakınında olup hayatlarına karıştırmak gibi ben mutsuzsam senide ederim düşüncesi . leventın davranışları bunu onaylıyor gibi.
Yaa,
simyaci Arkadas bugun ben senin mesajlarini devamli alintiliyacagim galiba...:img-hyste Ay cok gulmekten catladim ...Amaaa , istemem levuk Muratin gizleden gayri mesru kardesi olmasin ...Cunku Murat ical gibi durust ve idealist birinin boyle arkadasina kalleslik yapan dost gibi gorunen ama aarkadasinin arkasindan is ceviren firildak birinin Murat ocanin kardesi olmasini hhic istemem ...Arkadasken boyle dumenler , isler ceviriyorda eger gercekten ethem gayri mesru oglu olsa levuk herhalde herhalde dallas'taki JR.Ewing olur.... Aman soyle dursun Muratimin kardesi olacagina karatas olsun levuk ...