MERHABA ARKADASLAR...
Yeni baslik hayirli ugurlu olsun bol mesajlarla dolsun ... Tez zamanda kapanir insallah ...!
Oncelikle benim sorularimdan biri yanitladigi icin sevgili arkadasim deren 1970 cok tesekkur ederim ... :love01:
GC dizisinin son bolumu izledik Bu bolum 48 icinde en zorlama en tutarsiz en kotu bolumdu benim icin ...hele net dunyasinda bu bolumun buram buram romantizm kokacagini hatta bu bolumun unutulmazlar ve klasikler arasinda girecegi soylentisi bile yayildi kulaktan kulaga ...:img-hyste Ama bu kadar ovelen 48 Bolumde maalesef aradigimi bulamadim . hatta hic bulamadim..:img-beee: hatta hic bulamadim ...:icon_sorr 48 bolumdur ayri tutulan hasret ve murat bana asik gibi gelmedi valla her zaman soyluyorum hic elektrik varmediler ustune kardes gibi geldi , asker arkadaslari gibiydi ...Bu ikiliden asla bir cift olmaz dedirtti .. Cunku seyircinin bu cifte olan inancini yok eden senaristler daha oncleri Murata yazmalari gereken ne varsa levente yazdiklari icin romantizm adina geriye ciplak ayakta hasret ve Murati yuruttuler siritti kaldi ... Murat ve hasret ikili sahneleri bana itici geldi hatta o kadar itici ki sevdigim oyuncu olmasina ragmen survivor nihati izledim ... :tvizleyen Senaristler nihayet emellerine ulastilar ve seyirci artik MURAT VE HASRET istemiyor bu dizide hicbir asik cifti istemiyor sevmiyor seyirci artik ..yapimci ve senaristler zaten farkindalar bu durumun ... Daha once bir denemeye giristiler basarisiz olunca geriye donus yapmak istiyorlar ama hasret murat siritiyor tat vermiyor .. romantik denen kayikla gezme sahne ise Tomris eski dizisinde CANSEL ELCIN VE OZGE OZBERK KIRIK KANATLARDA
birlikte nazli ve cemal olarak zaten boyle izlemistik yani orjinal degil ..Bu sahnede bile romantizm siritti ...:img-hyste:img-tomat
Dans sahnesi rezaletin son perdesiydi .. Hic olmamis hatta rezalet bir sahnesiydi ...aski degil iki kardesin dansi gibiydi aralarinda TGV treni gecebilirdi net olarak ...:img-hyste:img-tomatonlar bile daha olurdu hasret Murattan .. Diger mahalle sahnelerini ve nakiye saymiyorum artik o kadar sikildim inanin survivor nihat onlarin bana en guzel program olarak beni kendine cekti ...Nakiye, gulnazi ve kobrayi balcicegi artik bogmak istiyorum valla bogmak istiyorum artik Nedir bu nakiyenin koca bumlak icn bir yerlerini yirtmasini izlemekten USANDIM ; Gulnazdan usandim kobradan , balcicekten ; leventen , nesrinden USANDIMMMM YETERRRRRR ARTIK YETER ...Dizinin tek konusu ask ama dizede ana karekterler arasinda ask olmayan daha dogrusu icinde ask olmayan tek ask dizisi GONULCELEN ...:img-hyste Neymis efendim basa donulmus ...Ama sunu soyleyim dizinin sonlarina dogru geldimiz bu aylarda Canseli son bolum 2 bolumde cok iyi giydiriyorlar ve inanin gozlerimi alamiyordum artik ekrana iyice yapistim ... Arkadas neden 45 bolum adami eski elbiselerle dolastirdiniz demek geliyor icinde ...Insan isteyince oluyor degilmi ..? inanin Canselin son bolumlerde giyim o kadar goz alici ki eridim bittim deyim yerindeyse ...Bu bolumde ohasta yataginda cok hos olmus CANSEL ELCIN ....:img-in_lo:img-eat: sadece Canseli gordum sonra survivor nihati seyrettim ...:img-hyste
EDIT BUDUT: zoraga arkadasim tesekkur ederim guzel gondermene ...GC finali icin ne demistim ... ? :img-hyste evet patenti bana ait olan deniz kenarinda yanak yanaga bir son olacak finalde demistim ...Bunun gerceklesmesi icin sure gittikce daraliyor , benim senaryom gerceklesecek ...:img-hyste