GUNAYDIN GUNAYDIN GUNAYDIN GONULCELENIN BICARE VE CEFEKAR , CILEKES FANLARI VE FORMUN DEGERLI YORUMCULARI...!:kahve
Efenimm , gununuz aydin formumuz neseyle , bol gonulcelen haberleri ve dizinin reyting haberleriyle dolsun ... Yeni basligimiz acilmis bu arada hayirli ve Ugurlu olsun ve tez zaman kapanir basligimiz ....Aminn...:img-wink:
Gelelim Formumuzun gundemine ...Tabii ki , dizinin gun ve saatinin degismesi ...:icon_sorr Dizinin gun ve saati tekrar eski gunune ve saatine donmus yani Cuma gunu saat 20:00 :calis Birde gonulcelene deyim ugurlu olsun . Fakat isin garibi dizinin gun ve saatinin culaya cekilmesi durumunu anlamadim gitti ..? Bitecek bir dizinin gun ve saatiyle oynamak hangi yoneticinin cin fikri acaba kimden cikti diye dusunmekten kendimi alamiyorum ...???:img-hyste Gonulcelen bitiyor . Cuma gunune kanala reytinge getirmesi ve kanal adina cumayi kurtarmasi isteniyorsa gonulcelenden bu nasil olacak ???? Bir kere hanim ve adina feriha koydum karsinda nasil ve ne kadar reyting alabilir ki ..? Diziler zaten parselledi seyirciyi cuma gunku dizilerin zaten seyircisi var ...:icon_sorr:img-tomatGonulcelenin bu saaten sonra cumada iyi reyting alacagini hic sanmiyorum ....:img-beee: Yoneticilikten ve programciliktan uzak kendini bilmez ve ileriyi goremeyen yoneticilerin basiretsiz davranisi olarak niteliyorum ... Yoksa 3 bolum ve bu saatten sonra gonulceleni cumaya cekmek ve reyting beklemek akilli bir yoneticinin kari degil ...:img-hyste:img-hyste:img-hysteAma nasil olsa her halukarda atv kanali sirtini devlete dayadi ve birde damat olunca Paranin ne onemi var Muhim olan onu behude yere harcamak ...:img-tomat:whistle2 Devletin mali deniz ..............!:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Arkadaslar Cansel elcinin yeni dizisi belli oldu ... Cansel elcin gelecek sezon Gold sirketinin bir projesinde fahriye evcanla birlikte rol alacak .. Ve gonulcelenin yonetmeni Serkan ipekoren dizinin yani Canselin rol alacagi dizinin yonetmeni olacakmis ...!hayirli ugurlu olsun...