Sayfa 1/12 1234511 ... SonSon
56 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gönülçelen Bölüm Özetleri

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  ehlocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Emektar
  Üyelik tarihi
  17.06.2004
  Yer
  hiçbiryerde
  Mesajlar
  25,136
  Konular
  272
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 11

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart Gönülçelen Bölüm Özetleri

  YILDIZLARI BÜYÜTEN BİR AŞK MASALI!

  Müzik otoritesi, akademisyen bir adam ve sokakta çiçek satan genç bir kızın aşk hikayesini anlatan “Gönülçelen” 26 Şubat Cuma günü ilk bölümü ile ATV’de!..

  Yapım : Asis Yapım
  Proje Tasarım : Tomris Giritlioğlu
  Yönetmen : Cevdet Mercan
  Senaryo : Sertaç Ergin, Gül Dirican, Kerim Ceylan, Ali Demir
  Senaryo Danışmanı : Nilgün Öneş

  Oyuncular :Tuba Büyüküstün (Hasret), Cansel Elçin (Murat), Ünal Silver (Burhan-Hasret’in babası), Günay Karacaoğlu (Gülnaz-Hasret’in ablası), Hasan Say (Kadir-Hasret’in kardeşi), Ayda Aksel (Nesrin-Murat’ın annesi), İlhan Şeşen (Ethem-Murat’ın babası), Onur Saylak (Levent-Murat’ın menajeri,arkadaşı), Umut Kurt (Cihan-Bekir’in evlatlığı), Tuna Orhan (Bekir-Kadriye’nin kocası), Nadir Sarıbacak (Kobra), Yasemin Conka (Nakiye-Nesrin’in yardımcısı), Hülya Duyar (Kadriye-Bekir’in eşi), Evrim Alasya (Balçiçek), Gülsen Özbakan (Sümbül-Gülsüm’ün annesi), Can Kahraman (Davut), Ayşe Şule Bilgiç (Berrin), Laçin Ceylan (Saime), Dilşad Bozyiğit (Selin-Murat’ın eski sevgilisi)


  1.BÖLÜM ÖZETİ

  Çiçekçi kız Hasret, ayrı annelerden olan ablası Gülnaz, kardeşi Kadir ve özgür ruhunu dizginleyemeyen babası Burhan ile birlikte yoksul bir hayat sürmektedir.
  Üniversitede müzik hocası olan akademisyen Murat'ın beste ve düzenlemeleri için bütün ünlü sanatçılar sırada beklemektedir. Son zamanlarda geniş çaplı, saygın ve büyük bir konserin tasarımını üstlenmiştir. Kendisini kariyeri için dönüm noktası olan bu projeye vermişken sokakta aniden karşısına çıkan bir çiçekçi kızı işinin, projesinin ve hatta hayatının içine alacağından bihaberdir.
  Kırık dökük evlerin doldurduğu fakir sokaklardan, pahalı vitrinlerin sıralandığı caddelere uzanan bu aşk hikayesi, izleyen herkesi, her türden keyifli bir müzik eşliğinde sürükleyecek.
  Konu NATY&FACU tarafından (20-03-13 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  Dilek!.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  27.02.2008
  Yer
  MuraTuba/Canselim:)
  Mesajlar
  2,062
  Konular
  3
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  2. BÖLÜM ÖZETİ

  Hasret ve kardeşleri, Sur Mahallesi'nde suların kesilmesiyle birlikte iyice gün yüzüne çıkan yoksullukla mücadele etmekte, bir yandan da avukat tutup, babalarını hapisten çıkartmanın hesabını yapmaktadırlar. Murat ve Levent, girdikleri iddia üzerine Hasret'i görmeye mahalleye giderler. Hasret'in hayatını değiştirecek bir karar vermesi gerekiyordur. Ethem ve Berrin'in tesadüfen karşılaşmaları ikili arasında bir yakınlaşmaya sebep olur. Hasret verdiği karar üzerine Murat'ın evine gelir ve birbiri ardına, komik coşkulu olaylar yaşanır. Hasret, daha ilk geceden evini özlemektedir ve Cihan'ın klarnet sesi Nişantaşı sokaklarını doldurur. Hasret'in babası Burhan'ın hapisten çıkmasıyla birlikte Murat'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

  Kaynak: Atv

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  asi_şirine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Oyuncu
  Üyelik tarihi
  21.08.2008
  Yer
  Bakü
  Mesajlar
  1,767
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  3.BÖLÜM ÖZETİ

  Burhan'ın hapisten çıkması mahallede büyük sevinç yaratır. Hasret'in, babasıyla özlem giderdikten sonra Murat'ın evine geri dönmesi, hakkında düşünülen 'hırsız' iddialarını boşa çıkartır. Murat, derslerinde başarılı olan Hasret'ten, akşam Nesrin Hanım'ın katındaki yemeğe katılmasını ister.

  Sur Çıngar Çalgı Orkestrası, gece Kumkapı'da çalacaktır. Mahallede işe çıkmadan önce son hazırlıklar yapılır.

  Berrin, Ethem ve Levent'in de olduğu yemekte Hasret'in yemek müziği olarak çaldığı CD, Murat'ın büyük tepkisini çeker. Kumkapı'da ise Burhan'ın sahneye çıkması bekleniyordur ancak o sahil kenarındadır.

  Gece, Hasret ve Murat birbirlerinden özür dilerler ve Murat sabah Hasret'i sürpriz bir yere götüreceğinin haberini verir. Murat ve Hasret geziden döndüğünde, kapının önünde onları bir sürpriz beklemektedir…

 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  Dilek!.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yardımcı Yönetmen
  Üyelik tarihi
  27.02.2008
  Yer
  MuraTuba/Canselim:)
  Mesajlar
  2,062
  Konular
  3
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  4. BÖLÜM ÖZETİ

  Murat, Hasret'in tamamıyla değişmesi gerektiğini fark etmiştir, Nesrin Murat'a yardım etmeye karar verir. Burhan ipuçlarını birleştirerek Hasret'in Kırklareli'nde olmadığını anlamıştır ve soluğu Murat'ın kapısında alır. Önce aralarında bir anlaşma sağlansa da yaşanan bir olay sonucu Hasret babasıyla birlikte gitmek zorunda kalır.
  Nakiye bir türlü Burhan'ı aklından çıkartamıyordur, Murat'la birlikte Sur Mahallesi'ne gider. Burhan Murat'ı tepelik yere götürür, bir yandan Murat'ı tartıp biçerken bir yandan da mahalledeki çocuklara müzik dersi vermesi için ikna eder. Berrin çok başarılı geçen yurtdışı konserinden dönmüştür, basın toplantısında Levent ile aralarında gergin dakikalar yaşanır.
  Kadir müzik yarışmasının olacağını öğrendikten sonra okula geri dönmeye karar verir, Gülnaz ile birlikte okula gidip tekrar kayıt yaptırırlar. Berrin elinde şampanya ile başarılı geçen yurtdışı konserini kutlamak için Murat'ın evine gelir. Gece Hasret şampanyayı biraz fazla kaçırınca Berrin'e eğlence çıkar. Berrin ve Ethem yakınlaşmasını Nesrin fark eder.
  Hasret özel hocalardan adab-ı muaşeret ve diksiyon dersleri almaya başlar, çok yoğun bir program Hasret'i beklemektedir.
  Özel bir restaurant-klübün açılışını Levent organize etmektedir ve Hasret'i de açılışa davet eder. Hasret açılışa gidebilmek için Murat'tan çok yoğun ısrarlar sonucu izin almayı başarır ancak gece Hasret derslerden öğrendiklerini gösterip Murat'ın takdirini kazanacakken Levent'in bir sürprizi bunun olmasını engeller.

  Kaynak: Atv

 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  **yaseminci** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Yönetmen
  Üyelik tarihi
  07.01.2009
  Yer
  Engin Öztürk
  Mesajlar
  4,095
  Konular
  9
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 2

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  5. BÖLÜM ÖZETİ


  Hasret'in sahnede Balçiçek'le atışmaya başlaması Murat için son nokta olur. Hasret'e mahallesine geri dönmesini söyler. Gülnaz'ın diktiği gömlekler Berrin'in dikkatini çeker. Aralarında geçen konuşma Gülnaz'ın Berrin'e sahne kostümleri diktirebileceğinin sinyallerini verir.
  Hasret; mahallesine, eski yaşantısına geri dönmüştür ancak Murat'tan aldığı parayı geri vermek için Nesrin'in evine gider.Burhan, evini terk etmiş, Bulgaristan'a gitmiştir. Kadir babasının gitmesine çok üzülür ve bu durum Davut ile arasında bir yakınlaşma doğurur. Hasret, Nesrin'in evinden ayrılırken Saime peşinden koşar ve Murat'ın Selin için bestelediği şarkının sözlerini Hasret'e gizli gizli verir. Bir yandan da bu şarkıyı çalışmasını ve Murat'ın karşısına çıkmasını tembihlemektedir.
  Murat, Levent'e iddiayı onun kazandığını ve isterse şarkıyı alabileceğini söyler. Burhan'a daha önceden söz verdiği için mahalleye çocuklara müzik dersi vermeye gider. Hasret'te kahvede öğrencilerin arasında yerini almıştır.
  Hasret, Saime'den Murat'ın Berrin'i sahneye çıkarmak için provaya çağırdığını duyar. Kıskançlıktan çılgına dönmüş haliyle Kadir ve arkadaşlarını alır, Murat'ın ders verdiği okulun bahçesinde korsan bir gösteri düzenler.
  Murat, Hasret'in okulun bahçesinde Berrin'in şarkısını tıpkı Berrin gibi söylemesine çok sinirlenir ve Hasret'i konser salonuna götürür. Hasret burada ilk defa kendisi için neyin planlandığını, Murat'ın onun için kurduğu hayalleri görür.

  Kaynak:AtvSayfa 1/12 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Gönülçelen Bölüm Resimleri
  By nhy-DC in forum Gönülçelen
  Cevaplar: 490
  Son Mesaj: 24-02-20, 19:44
 2. Gönülçelen - Bölüm Yorumları
  By asslli in forum Gönülçelen
  Cevaplar: 29
  Son Mesaj: 18-02-19, 17:46
 3. No: 309 - Bölüm Özetleri
  By *Sultan* in forum No: 309
  Cevaplar: 56
  Son Mesaj: 07-07-17, 12:59
 4. Bölüm Özetleri
  By BERNA in forum Duvar
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 29-06-07, 17:11
 5. Kader - Bölüm Özetleri
  By michelle in forum Kader
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 11-06-07, 21:39

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.