Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gönülçelen (Arşiv 19)

Durum:
    ikarusey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gönülçelen (Arşiv 19)

Alıntı canfirtu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aslinda ben klarnetliyi de klarnetsizi de begeniyorum,ama bestenin buyusu acisindan klarnet olmasa iyi,tabi bu benim dusuncem.Klarnetli de fena damar olusdu yah:icon_sorr
    Ben de Murat'ın bestesini klarnetsiz sevenlerdenim.
    Ama büyük gösteride bu beste çalınacak ve Murat Ocam da klarnetli versiyonuna evet dediğine göre alışsam iyi olacak sanırım.:icon_sorr
    Cidden arabeskleştirmişti klarnet:icon_whis
    Ama ara ara fonda piyanolu dinlemek çok hoş olur, aynı şekilde Gönül Salıncağını da...

Biliyorum suç ben de ,hep sence
    Anlamıştım bırakıp gittiğinde
    Yaşadım inan sevgimi kalbimde
    Seni senle bıraksam bile
    :img-in_lo
    (O ana çok uyuyordu sahiden de sözler)

Asret'in korsan gösterisinde Murat kızarak hışımla Asret'e doğru gelirkenki gerilimli fon müziği çoook hoşuma gitti.:img-in_lo
    Bu fon müziğini özellikle gerilimli kısmını Asret&Murat gerilim sahnelerinde bundan sonra daha sık duymayı çok isterim

Ayrıca burada Murat hışımla Asret'e doğru gelirken, Asret'in ürkek yüzü ve istemsizce tek gözünü kırpması haline bayıldımmmm:img-wink:

Boşuna değil Ocamı kızgın, Asret'i ürkek görmek isteyişim.Bir de böyle fon müziği olunca gel de bayıla bayıla izleme:img-hyste

Durum:
    ab-ı çeşm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 206

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı trueblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Higgins 19. yüzyılın son çeğreğinde yaşayan İngiliz aristokrasisinden bir adamdı. O zaman İngiltere'de kadın hakları diye bir kavram yoktu, yeni hareketler vardı. O devir algısına göre kadın evde oturur, nakış işler, evlenir ve çocuk doğururdu. Şimdi ise 21. yüzyılın ilk çeyreğindeyiz. Avrupa kadınlar için pozitif ayrımcılık yani kadının erketen daha fazla hak sahibi olması için uğraşıyor. Higgins kafasına şapkayı çekti ama hata kendindeydi o nedenle Eliza'ya bağırıp çağırmadı Murat gibi kovmadı.
    Söylemek istediğim aynı şey değil mi sizce? Bu yüzyılda o sözler, hareketler kabul görmez diyorum. Kovma bana da ters geldi. Yanlız senaryo birebir aynı olmadığı için Leventin hazırladığı tuzaklada olsa sahnede söylenen sözlerin çoğu küfüre yakın sözlerdi. Hatta Hasret'in arkadan o kadar ısrarcı takibide fazla geldi. Ama her haliyle güzeldir diyorum.

Durum:
    leylanermin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    TubaToprakMaya
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kardelencim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nefelçan geçen pazartesiden beri aynı şeyi yaşıyoruz. önce ezel sonrası gönülçelen tekrarı verilicekti, son anda başka bir diziyi yayınladılar. sonra cumartesi akşamı gezmeye gitmiştim, dizimizin tekrarı var diye erken döndüm. tv'yi bir açtım yine başka bir dizi. hayır insanlar kendilerini ona göre programlıyorlar, son anda böyle bişeyi neden yaparlar hiç anlam veremedim

bu akşam umarım sözlerinde durup gönülçeleni yayınlarlar. bir de inşallah dizimiz bu hafta yeni bölümdür, özel bölüm vermesinler lütfen:img-wink:
    evet cumartesi guya vericeklerdi...ama bu akşam verirler...tekrar izleriz aynı heyecanla...
    bu arada bu bölümde aslıhan güneri konuk olarak görmek çok güzeldi...çok güzel bir sürpriz oldu....özlemiştik kendisini...

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Denizkisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MERHABA MILLET!!!:happy0064

tueblue Arkadas Murat ocam icin soylemis oldugunuz soz biraz agir kacmamis mi???Once ben bu baslikta dizideki Murat karekterini o gece en cok elestirenlerden biriyim...Baslikta herkes bunu cok iyi bilir...Ama sizin bu sozunuz bana gore cok agir...Cunku O gece Murat ocam hasrete mudahale edemezdi...Eger mudahale etseydi ki buyuk bir skandala donusebilirdi...belkide paparazzileride oldugu yada cep telefonlarinin bulundugu dusunursek ki bu dogru davranis olmazdi...

Sonra , bu suclamayla hasretin buyuk orandaki sucu eksiltemeyiz ...Hasret oraya gitmek icin izini zor koparmisti...bunun bilincinde olmaliydi... :icon_sorrSucu Murat ocaya atarak bu durumda kurtulamaz...Murat ocayi benden sucladim ama en buyuk suc hasrette!:icon_sorr Artik hatalarini anlamali ve bu hatalarindan ders cikarmaliydi...Koskte sarhos oldugu gecde yaptigi hatalardan bile ders cikarmadi hasret...:icon_sorrInsallah bundan sonra daha dikkatli davranir hasret!:icon_sorr

Hatalarini cihana soyledi "butun suc benden dedi" buradan kendisinin suclu oldugunu hasret geyet iyi biliyor...
    Denizkızı arkadaşım, senarist oturur bir karakter oluşturur, oyuncu oynar izleyici yorum yapar. Murat karakterini senarist sevgilisinin intiharı ile içe kapanmış , duyguları kilitlemiş bir insan olarak çizmiş sonradan Hasret'in aşkı ile eriyip akacak bir donmuş karakter çizmiş. Cansel Elçin'de bu rolü güzel oynuyor Tuba ile iyi bir uyum ve seyircide etkileşim yakaladılar.

Hasret, Murat'a diklense de hem saygı hem korku duyuyor. Hasret'e enegel olma gücü orada ve evde ki toplantıda da sadece Murat'ta vardı ama o pasif kaldı.

İzleyici olarak küfür etmemek şartıyla her karakterin forumda eleştirileceğini düşünüyorum, yoksa forum olmazdı. Ay ne güzel diye övgü meydanı olurdu. Yeri geldiğinde senaristde, oyuncularda, yönetmende, teknik kadroda eleştirilir. Bu işi yapanlar eleştiriye açık olmak zorundadırlar. Çünkü başkalarının beğenisinden para kazanıyorlar. Profesyonellik bunu gerektirir.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    nefel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Batman
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kardelencim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nefelçan geçen pazartesiden beri aynı şeyi yaşıyoruz. önce ezel sonrası gönülçelen tekrarı verilicekti, son anda başka bir diziyi yayınladılar. sonra cumartesi akşamı gezmeye gitmiştim, dizimizin tekrarı var diye erken döndüm. tv'yi bir açtım yine başka bir dizi. hayır insanlar kendilerini ona göre programlıyorlar, son anda böyle bişeyi neden yaparlar hiç anlam veremedim

bu akşam umarım sözlerinde durup gönülçeleni yayınlarlar. bir de inşallah dizimiz bu hafta yeni bölümdür, özel bölüm vermesinler lütfen:img-wink:
    kardelençanım, bölüm başını kaçırmıştımya baya bir üzülmüştüm doğal olarak, e sonra bölümün tekrarı bir gün sonra hemde geç saatte, tamamdır ordan izlerim büyük ekrak olarak demiştim ama olmadı

Şu kanalların politikalarını şu yaşıma geldim anlamadım ve uzuuun bir süre daha hatta hiiiç anlayacağımı sanmıyorum. Bu akşam mı tekrarı var dediniz. Umarım bakabilirim :happy0064

Yorumuma eklemeyi unuttuğum birşey vardı, onu yazayım bari :)

Burhan amcaya çoook kızdım :img-tomat
    Çocuklarını yine bırakıp gitti, hayır ne için gittiğini öğrensek belki bu kadar kızmayacağız ama Kadir'de karanlık Davut'un yanına gitti, yazık çocuklara bee :img-cray:

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)