Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gönülçelen (Arşiv 21)

Durum:
    ela-aylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gönülçelen (Arşiv 21)

Günaydın....
    En sonunda dizi hakettiği yere gelmiş...hepinize hayırlı uğurlu olsun...
    Fragmanları bende dün gece seyrettim,merakla yarını bekliyorum...Güzel bir bölüm daha olacak ...Fazla kalamıyacağım,hepinize iyi yorumlar diliyorum...:happy0064:happy0064:happy0064:happy00 64:happy0064:happy0064:happy0064:happy0064:happy00 64:happy0064:happy0064

Durum:
    st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #AyYıldız.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

romanların bu şekilde tepki göstermeleri çok saçma ve anlamsız..
    ilk bölümde gösterildi hırsızlık olayı ve gene bir roman olan hasret tarafından sahibine iade edildi..görmek istediklerini görüyorlar gerisini görmüyorlar..
    ona bakılırsa doğu konulu dizilerin çoğunda silah var uyuşturucu var ama kimse gelipte vay efendim bu dizi bize hakaret ediyor kaldırın bunu demiyor..
    romanların sadece cennet mahallesinden ibaret olmadığının öğrenilmesi zorlarına gidiyor galiba..
    ben romanlarla ilgili kötü bir şey görmedim dizide..ayrıca bu ülkede bir tek romanlar mı hırsızlık yapıyor..hırsızların hepsi roman mı..
    diziyi izleyenlerin neyin ne olduğunu ayırtedebilcek kadar kendilerinde olduğunu düşünüyorum..kimse bir diziyle kötü damgası hırsız damgası yemez ama iyide olmaz..

o romanlar önce hırsız dendiğinde neden akıllara kendilerinin geldiklerini düşünsünler sonra gelip diziyi kaldırtmaya çalışsınlar..

Durum:
    ..[NuRaY].. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ♥ Hoi Hoi ♥
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı st_tubi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    romanların bu şekilde tepki göstermeleri çok saçma ve anlamsız..
    ilk bölümde gösterildi hırsızlık olayı ve gene bir roman olan hasret tarafından sahibine iade edildi..görmek istediklerini görüyorlar gerisini görmüyorlar..
    ona bakılırsa doğu konulu dizilerin çoğunda silah var uyuşturucu var ama kimse gelipte vay efendim bu dizi bize hakaret ediyor kaldırın bunu demiyor..
    romanların sadece cennet mahallesinden ibaret olmadığının öğrenilmesi zorlarına gidiyor galiba..
    ben romanlarla ilgili kötü bir şey görmedim dizide..ayrıca bu ülkede bir tek romanlar mı hırsızlık yapıyor..hırsızların hepsi roman mı..
    diziyi izleyenlerin neyin ne olduğunu ayırtedebilcek kadar kendilerinde olduğunu düşünüyorum..kimse bir diziyle kötü damgası hırsız damgası yemez ama iyide olmaz..

o romanlar önce hırsız dendiğinde neden akıllara kendilerinin geldiklerini düşünsünler sonra gelip diziyi kaldırtmaya çalışsınlar..
    tamamıyla katılıyorum biraz yarası olan kısmına girdi iş ama ben bundan bi sonuç çıkacağını düşünmüyorum sadece konuşulduğuyla kalacak :img-yes:

Durum:
    Filos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

[QUOTE=Neslihan17;. Hatta hastane sahnesinde, "bak her şeyi senin için yapıyorum" demesi bile Murat Hoca'ya ne kadar değer verdiğini gösterir.

Aynı hassasiyeti karşıdan göremeyince, haliyle üzülüyor ve kızıyor. Bir arabanın bile kendisinden daha değerli olduğunu düşünüyor. Bu da sanırım kim olsa canını acıtır.

Ben de sizin gibi dusunuyorum. Murat ilk evlerine gelip, Hasret'e egitim vermeyi teklif ettiginde, Hasret nedenini sormustu ve Murat ona 'sen farklisin, yeteneklisin' gibi bir soz soyleyince, bir deger tasidigini; kendisindeki cevheri Hocanin farkettigini dusunerek gitmeye ikna olmustu. Iddiadan, onun yeteneklerinin kaale alinmadigini, kendisinin hic bir degeri olmadigini dusunerek cok kirilip, guvende olmadigini hissettiyor ve korkuyor buyuk olasilikla.

Durum:
    rocky now - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ''CansELçin by ÇOKO''
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı freak.s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bulamadım bir türlü..özelden link atabilir misiniz acaba? :img-wink:
    youtube a gir.gönülçelen 7. bölüm fragmanı yaz altlarda zaten 3. fragman die yhazıo zaten 3. acınçada 4. hmn kenarda gozukuo zaten.

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)