Sayfa 179/179 İlkİlk ... 79129169175176177178179
895 sonuçtan 891 ile 895 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    yesilimim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    .
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Serena giderse benim için aynı olmaz çünkü benim bu sizide iki çiftim var.Herkesin bie favorisi vardır ya benimde 2.DS ve CB benim efsanemdir.bu anlamda Dair beni ciddi anlamda üzecektir ama bende Nalancım senin gibi düşünüyorum.Dair fazla abartılıyor anlık bir yakınlaşma belki kısa bir süre çıkma o kadar asla aşk olmaz.Dan ne kimseyi Serena'yı sevdiği kadar sever nede Balir Chuck'u sevdiği kadar.Dizi bana 2 sezonu daha zor kaldırır gibi geliyor açıkcası bu haliyle.
    "You can't die because we're supposed to end up together.
    We're meant to be."
    Mark ♥ Lexie

Durum:
    bluenight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    EdLeight|RobSten|Chair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yesilimim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serena giderse benim için aynı olmaz çünkü benim bu sizide iki çiftim var.Herkesin bie favorisi vardır ya benimde 2.DS ve CB benim efsanemdir.bu anlamda Dair beni ciddi anlamda üzecektir ama bende Nalancım senin gibi düşünüyorum.Dair fazla abartılıyor anlık bir yakınlaşma belki kısa bir süre çıkma o kadar asla aşk olmaz.Dan ne kimseyi Serena'yı sevdiği kadar sever nede Balir Chuck'u sevdiği kadar.Dizi bana 2 sezonu daha zor kaldırır gibi geliyor açıkcası bu haliyle.
    Valla bana kalsa bu sezon bitsin iyice raydan çıktı çünkü ama büyük ihtimal 6.sezonu son yaparlar bunlar. Özellikle JS de bu yaratıcılık varken bitirmez. Uzatırlar iyice herkes soğur ondan sonra Goodbye derler. :kahve

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gosde_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helen: OK, what is up with Leighton Meester leaving Gossip Girl? Is she really leaving?
    Since so many of you are still asking about this, we should let you know the latest from Lay-Lay. (She once awesomely questioned my choice of pants with what "clearly is a dress" so I consider us BFFs and on a nickname basis.) The lowdown is this: My E! Online colleague Marc Malkin asked her how much longer she'll be on the show, and she said, "Two more years." Then, when we met up with Leighton late last week, she was a bit more cautious, saying: "I don't know. I can't predict the future. I have no idea. And now everyone's asking me because you [Malkin] asked me the other day! Everyone's like, 'You're leaving.' I'm not, I don't know. Our contracts are up in two years. I mean you never know. I don't know what'll happen." So there is one rumor we can shoot down: Leighton is not leaving the show to join Psychic Friends Network. Also, I sorta heart this girl all the more for speaking her mind—whether it's about shirts-versus-dresses or contracts.

Kaynak: Eonline
    Ben Leighton'ın eğer JS isterse iki sezondan daha fazla da kalacağını düşünüyordum hep,bu spoilerdan sonra bu fikrim netleşti.Eğer devam etmek isterlerse 6 sezondan sonra bizim kızı da ikna ederler.Dizi 6 sezondan fazla sürerse de CS de olur,RV de,her şey olur.Bir gençlik dizisi için bence 6 sezon çok ama çok fazla zaten,7ye,8e hiç ama hiç gerek yok.

Durum:
    summer___17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kumandasız TV
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yabancı fanlardaki daircıları anlamak gerçekten çok ilginç ya bu arkadaşlar The O.C efsanesini öyle üstün körü izlediler, Seth&Summer çiftini sadece tip olarak birbirlerine benzettikleri için Dairı benzetmek diziyi izlemeyenler için olacak. Seth&Summer efsanedir. Onların arasında sadece dış görünüş uyumundan çok içlerindeki bağdır onları efsane yapan. Spiderman kiss'dir, Seth'in Summer'ın hamilelik testinin sonucunu öğrenmeden o yaldızlı yüzükle evlenme teklifi ettiği, onu george yollaması ve bir sürü daha şeydir onları efsane yapanki. DaiR arasında daha bişe bile olmamışken onlara tip olarak benzetebilirler ki. Gossip Girl'deki herkes The O.C'dekiler dış görünüş olarak andırıyor zaten. Evet Onların dairden beklediği sethsummer etkisinin bi nedenide senaristin aynı olmasına ve dış görünüşün andırması olabilir ama dediğim gibi onları efsane yapan aralarındaki dış uyum değil kalpten gelen çekim ve uyumdur.

hiçkimse
    hiçkimse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2. bir Seth&Summer çifti ortaya çıkacak teorisine bende katılmıyorum çünkü GG'de bir Chuck&Blair çıktı.O dizinin en'i nasıl Seth&Summer ise bu dizinin enide hiç kuşkusuz Chuck&Blair'dir.Bu yüzden en'in üstünde en olmaz.

Blair&Dan sadece geçici,öylesine birşey olacak.Bu yüzden fazla kafaya takmamak gerek yoksa her dizide özellikle yabancı dizilerde esas çiftler ayrılır, yeni ilişkiye başlarlar ama bir şekilde esas çift yeniden bir araya gelip mutlu sona giderler.Dan&Blair çokta ciddiye alınacak bir durum,çift değil.Ben ciddiye almıyorum sadece daha az CB izlemek insanı maf ediyor o var.

Lei yada Blake ikisi olmadan GG'yi düşünemiyorum.Birinden biri giderse dizi belki ilerler ama eksik ilerler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri