Sayfa 2/194 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
967 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    bluenight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    EdLeight|RobSten|Chair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ilk iki bolum muthis fransiz aksani, tatli yuz ifadesiyle Blair’in ayakkabisini kapan prens sezon sonuna dogru geri donuyor!
    Ayrica Eric uyusturucuya karisacak, Damienla Eric’in o komik ufak sahnesinden anlasildigi uzere Damien’in bir parmagi olacak gibi!
    Ve ve ve birileri hapse düserken, birileri de kovulacak

kaynak: gossip girl tr
    orjinal kaynak: gossip girlss

Soru 1: Güzelimm canımmm prens gele gele son bölümlerde mi çıkıp geliyor? Bu bölümleri Dan saçmalığı ile geçireceklerine Prensi getirselerdi ya. :img-tomat
    Soru 2: O güzelim prens gelmesiyle gitmesi bir mi olacak? Bu durumda Başak' ın spoilerı doğru çıktığına göre adam gene eli boş dönecek...

En azından Chuck' ın Blair için kendisinden geçmesini izleyeceğimiz için mutlu oldum. Umarım doğrudur Başak' ın spoiler. Çünkü Blair' in bu durumu öğrenmemesi imkansız haliyle birşeyler yapmaması da imkansız.

Prens sezon sonuna geleceğine göre bomba bir sezn final olacak gene desenize... :kahve İşte bu bölümleri heyecanla bekliyorum.

Konu angel.buffy tarafından (29-04-11 Saat 00:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: link vermek

Durum:
    SELİN ASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chuck ♥ Blair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Macide bana şu spoilerden bahsetmişti ama bana cidden çok uç gelmişti.Yani DB'den sonra böyle gelişmesini hiç istemedim olayların.Hele hapse giren bir Chuck bu kadarıda olmaz dedirtti.Ama GG bu kesin spoiler doğru çıkar.eğer prens sezon finaline doğru gelecekse finalde de kilit noktada yerini alır ve bu sezon sonunda da Blair Paris'e S. yerine prensle gider bizde beklediğimizle kalırız.en iyisi finalde dahil hiçbir beklenti içine girmemek.Güzel birşey olursa da seviniriz oh mis gibi:img-tomat

Nalan sağ ol canım,oylar yerine postalandı:love05:
    __________________________________________________ _____________

Durum:
    bluenight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    EdLeight|RobSten|Chair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SELİN ASLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macide bana şu spoilerden bahsetmişti ama bana cidden çok uç gelmişti.Yani DB'den sonra böyle gelişmesini hiç istemedim olayların.Hele hapse giren bir Chuck bu kadarıda olmaz dedirtti.Ama GG bu kesin spoiler doğru çıkar.eğer prens sezon finaline doğru gelecekse finalde de kilit noktada yerini alır ve bu sezon sonunda da Blair Paris'e S. yerine prensle gider bizde beklediğimizle kalırız.en iyisi finalde dahil hiçbir beklenti içine girmemek.Güzel birşey olursa da seviniriz oh mis gibi:img-tomat

Nalan sağ ol canım,oylar yerine postalandı:love05:
    Teşekkürler canım oy için. :love05:
    Açıkcası bu kadar berbat dönemde bu kadar iğrenç spoilerlar arasında boğuldum o yüzden tamamen yok olmaktansa bazı şeylere tutunmayı seçtim canım. Yani tamam Chuck' ın hapse girmesi cidden uç ama birde şu açıdan bak. Böyle bir dönemden sonra finale gene onların True Love olayını bir şekilde yansıtmaları ve hâlâ kopamamaları açısından cidden güzel olacak. Chuck ne kadar hapse girse de bu uzun sürmeyecek. En fazla finali onunla yaparlar ama muhtemelen yeni sezonda ya ilk bölümde çıkmış olur yada bir kaç bölüme çıkar. O açıdan burada Blair' in ve Chuck' ın birbirleri için yapacakları fedakarlıklar açısından benim için çok önemli bir durum çıkıyor. Hele hele Dan saçmalığının üstüne buz gibi su olarak gider dairciler için. Bir daha da çenelerini açmazlar. :kahve Doğal olarak Chair bir şekilde gene birbirini bulur. Bu sezon bir araya gelmeyecekleri en azından official olarak kesinleştiğine göre en azından yakın sahneleri olur. Birbirlerine ait olduklarını gösteren. Diğer sezon da böyle sürecek kanımca. Official olayını dizinin finaline kadar görür müyüz emin değilim artık bundan da şüphe duymaya başladım. Genelde 1 kere official olan bir daha olamıyor yabancı dizilerde. En azından bir ilk yapmış olurlar ve official olmasalar bile bir aradalarken birbirlerine ait olduğunu vurgulayan durumlar çıkar ki söz konusu Chair ise çıkar. Bu açıdan meraklıyım bekliyorum :) Güzel şeyler olacak inanıyorum. :img-hyste En azından umut en son ölürmüş.
    :kitap

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Nalancım anketler için teşekkürler,ben de oyumu verdim:img-wink:

**

Şu hapishane spoilerı ile ilgili ne hissetsem bilemiyorum ben.Açıkcası sonu mutsuz biten sezon finallerinden nefret etmişimdir ki Chuck'ın hapse girdiği bir sezon finali mutsuzdan çok daha öte bir şey benim için.Chuck'ın hapse girme düşüncesi bildiğiniz içimi burkuyor.İhtimalleri düşününce hele..Malum Chuck zengin olduğu için oradakiler ona takarlar,gelirler paran burada işe yaramıyor değil mi diye dövmeye kalkarlar:img-cray:Turuncu tulum giymek zorunda kalır benim yavrum ki turuncu Chuck'ın rengi değil ki,mor Chuck'ın rengi:img-cray:Bir de malum biz diziyi bıraktık ancak mutlu bir sezon finali söz konusu olursa ben tekrar başlayacaktım ki bu hayalimizin 5.sezona kalmış olması da canımı sıkıyor.

Onun dışında Louis'i sevmiştim ben.Summer&Seth ilişkisinden çok konuştuk burada onun için aklıma direk Zach geldi Louis deyince.Summer&Sethci olmama rağmen -son zamanlarda biraz gıcıklaşsa da- Zach'i severdim ben.Çünkü Summer'ın ona aşık olmadığı,olmayacağı ve aklının Seth'de olduğu çok belliydi,hiçbir zaman can sıkıcı bir tehlike unsuru olarak görmedim ilişkileri için Zach'i.Şeker,tatlı bir çocuktu.Dediğim gibi ben Louis'i Zach'e benzetiyorum ki geri görmek hoşuma gider.Ama ona bir sorum var.Oğluşum kız sana ayakkabısını verdi,bulmak istersen gelir bulursun dedi ne yaptın gittin bütün ülkedeki kızlara ayakkabıyı mı denettin ne oldu da gelmen bu kadar uzun sürdü,DB olayından önce gelsen olmaz mıydı:icon_whis

Bu hapishane olayından sonra CB %95 ihtimalle bir araya gelir.Chuck'ın yaptığı fedakarlık kesinlikle Blair'ı çok etkileyecektir ki kimi etkilemez,lütfen ama.Ay gözümün önüne geliyor da Blair Chuck'ı ziyarete geliyor,Chuck dayak yemiş gözü mor falan,of:img-cray:

Durum:
    SELİN ASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chuck ♥ Blair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı bluenight Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler canım oy için. :love05:
    Açıkcası bu kadar berbat dönemde bu kadar iğrenç spoilerlar arasında boğuldum o yüzden tamamen yok olmaktansa bazı şeylere tutunmayı seçtim canım. Yani tamam Chuck' ın hapse girmesi cidden uç ama birde şu açıdan bak. Böyle bir dönemden sonra finale gene onların True Love olayını bir şekilde yansıtmaları ve hâlâ kopamamaları açısından cidden güzel olacak. Chuck ne kadar hapse girse de bu uzun sürmeyecek. En fazla finali onunla yaparlar ama muhtemelen yeni sezonda ya ilk bölümde çıkmış olur yada bir kaç bölüme çıkar. O açıdan burada Blair' in ve Chuck' ın birbirleri için yapacakları fedakarlıklar açısından benim için çok önemli bir durum çıkıyor. Hele hele Dan saçmalığının üstüne buz gibi su olarak gider dairciler için. Bir daha da çenelerini açmazlar. :kahve Doğal olarak Chair bir şekilde gene birbirini bulur. Bu sezon bir araya gelmeyecekleri en azından official olarak kesinleştiğine göre en azından yakın sahneleri olur. Birbirlerine ait olduklarını gösteren. Diğer sezon da böyle sürecek kanımca. Official olayını dizinin finaline kadar görür müyüz emin değilim artık bundan da şüphe duymaya başladım. Genelde 1 kere official olan bir daha olamıyor yabancı dizilerde. En azından bir ilk yapmış olurlar ve official olmasalar bile bir aradalarken birbirlerine ait olduğunu vurgulayan durumlar çıkar ki söz konusu Chair ise çıkar. Bu açıdan meraklıyım bekliyorum :) Güzel şeyler olacak inanıyorum. :img-hyste En azından umut en son ölürmüş. :kitap
    Ben Chuck'ı turuncular içinde düşünemiyorum yahu:img-hysteAma şöyle saç,sakal dağılmış,yaka bağır dağınık bir Chuck'ta tadından yenmez hani:img-in_lo
    Sululuğu bir kenara bırakırsam cidden şu lanet diziye tutunmak için bir neden arıyorum kendi kendime,tek bir neden.Çünkü CB ve dolayısıyla GG baya bir hayatımızın merkezine oturmuş.Bazılarına bu abartı gelse de durumumuz bu napalı yani.O açıdan CB'nin tamamen yok olmaması için Chuck'ın hapishaneye girip,Empire'ın yanması gerekiyorsa varsın yansın,biz bu uğurda ne köprüler yaktık:kahveDa şu Dair ne olur olmasın ne olur ya.Benim GG genelinde en tahammül edemeyeceğim şey başımda bitti...:img-cray:

++Kübra yazdıklarını okuyunca kahroldum be yok biz bu kadarını da kaldıramayız.Yani o Chuck Bass ya bu kadarına pes cidden pes.
    __________________________________________________ _____________

Sayfa 2/194 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri