Sayfa 1/194 123451151101 ... SonSon
967 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    elfkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Montclair
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Gossip Girl - Spoiler

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısını geçtiği için kapatılmıştır... Paylaşımlarınıza bu başlıktan devam edebilirsiniz...

Bir önceki başlığa ise buradan ulaşabilirsiniz.

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni başlık hayırlı olsun diyelim,öyle olsun.

CW President Dawn Ostroff Likely to Step Down in May

Are you still mad Veronica Mars was canceled or that the CW didn't greenlight that retro-eighties spinoff of Gossip Girl? Well, then, Christmas just came early for you: Multiple Hollywood insiders confirm that founding CW entertainment president Dawn Ostroff (who also ran predecessor UPN) is strongly considering stepping down from her post when the season's over in May. Rumors that Ostroff might be leaving the CBS–Warner Bros. co-owned network have been going around for years, and until now, they've all been bogus. While the network is far from a runaway success, it's done pretty well in a very tough environment, finding traction with shows such as Gossip, The Vampire Diaries, and 90210. But it's also
    had more than its share of flops (The Beautiful Life) and disappointments (Hellcats), and there's been much speculation that executives in the Warner Bros. camp have long wanted to try a new exec in place of Ostroff. Deadline, which first posted news of Ostroff's likely departure this evening, says she's leaving because her husband has had to spend more time in New York recently and a bi-coastal life was proving too difficult for her family. We've heard the same thing from our sources as well, though usually network execs get paid enough to make living in two cities workable. Officially, the CW is declining to "comment on rumor and speculation."
    Kaynak: nymag

Bu gelişmeyle birlikte GG spin-off'unun tekrar söz konusu olabileceği söyleniyor.Bence de ihtimaller dahilinde malum Carol'ın kızı geliyor,Carol da büyük ihtimalle gelir.William da uğrayacakmış,bunun arkasından bir spin-off gelebilir yani.

Bu arada forumlarda konuşulan bir spekülasyon mu yoksa resmileşmiş bir spoiler mı olduğundan emin olmadığım için spoiler olarak yazmıyorum.Ama 4.15 ya da 4.18 ikisinden biri (şu an hatırlayamıyorum malesef)CBcilerin izleyebileceği türden bir bölüm olduğunu duydum.Yani CR ve DB olayları o bölüme kadar sonlanıyormuş.

Edit: 4.18miş.Hatta ben yine de ekleyim buraya.

Now, we've heard that 418 is "safe" for CB fans to watch again, but I don't think that's because CB will be together or even necessarily in a great place. I just think it means that the DB/CRaina relationships and fallout (except for the SB fight which I assume will last quite a while) are done.

Kaynak:
    fanforum

İlk cümleden sonrası tahmin ama ilk cümleye göre 18e kadar rahat yokmuş CBciler için.İzlemememiz iyi bir şey yani.

Durum:
    bluenight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    EdLeight|RobSten|Chair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Chuck & Blair :img-in_lo

Yeni başlık yeni yılda güzel yorumlarla dolu olur inşallah. Her ne kadar umudum olmasa da. :kahve
    Kübra' nın eklediği haber gerçekse 18.bölüm demek 7 bölüm beklemek demek daha az olsaydı bari neyse buna da şükür ki umarım doğrudur. Eğer doğru ise dediğimiz olacak yani DB abartı bişey olmayacak. SS bekleyenlere iyi bir oksijen almaları gerektiğini söyleyebileceğim en azından o zaman... :icon_whis
    Bilgi için teşekkürler Kübracım.
    :love05:

Durum:
    aslı.can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı defnelideniz(: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun diyelim,öyle olsun.

CW President Dawn Ostroff Likely to Step Down in May

Kaynak: nymag

Bu gelişmeyle birlikte GG spin-off'unun tekrar söz konusu olabileceği söyleniyor.Bence de ihtimaller dahilinde malum Carol'ın kızı geliyor,Carol da büyük ihtimalle gelir.William da uğrayacakmış,bunun arkasından bir spin-off gelebilir yani.

Bu arada forumlarda konuşulan bir spekülasyon mu yoksa resmileşmiş bir spoiler mı olduğundan emin olmadığım için spoiler olarak yazmıyorum.Ama 4.15 ya da 4.18 ikisinden biri (şu an hatırlayamıyorum malesef)CBcilerin izleyebileceği türden bir bölüm olduğunu duydum.Yani CR ve DB olayları o bölüme kadar sonlanıyormuş.

Edit: 4.18miş.Hatta ben yine de ekleyim buraya.

Kaynak: fanforum

İlk cümleden sonrası tahmin ama ilk cümleye göre 18e kadar rahat yokmuş CBciler için.İzlemememiz iyi bir şey yani.
    yani şu sayfada uzun zaman sonra duyduğum en güzel haber.7 bölüm varsın beklerim.anam 3 bölüm sevindik coştuk sanki üzerinden asır geçmiş gibi DB ve chuck&karafatma olayları mahvetti bizi.
    olsun varsın sonunda chair olsun efsane bir araya gelsinde bunada katlanacağızzz
    kavuşmak için ayrılmayı göze alır mısın?

Durum:
    SELİN ASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chuck ♥ Blair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili Kübra'cığım verdiğin bilgi için çok teşekkürler:love05:18.bölüme kadar kim öle kim kala aman yarabbim koskoca 7 bölüm.Biz bizlikten çıkarız.Bari 7 bölüm full DB olmasa,yani CB bir araya gelmez ama şu saçmalık kısa sürer.Ben hala salak gibi DB olmasın diye dua ediyorum ya boşuna...:img-cray:

Chuck'ın başına artık uç şeyler gelmesin yetti!
    __________________________________________________ _____________

Sayfa 1/194 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri