Sayfa 100/203 İlkİlk ... 509096979899100101102103104110150200 ... SonSon
1013 sonuçtan 496 ile 500 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ya bu fotoğraflar aniden yüklenince ben hemen ölüyorum:img-in_lo:img-in_lo Sırayla yükseler şunlarıda sindire sindire baksak heyecan yapmasak:img-hyste:img-hyste Bu çift bana 160 volt enerji veriyo yerimde duramıyorum:img-hyste:img-hyste

Köpek çok tatlı chuck köpek almış yaramış cb için bu köpek iyi olabilir:img-hyste:img-hyste Çok acımasızım biliyorum ama duygusal sahneleri daha çok görmek için şu nikahtı falan olma aşamasına gelsin chuck delirsin hatta nikahı falan engellesin istiyorum aşkından deliye dönsün:img-hyste:img-hyste

Ve şu serenanın kuzeni chuck bir onunla yatmamıştı bu sezonda chuck'ı yine biriyle yatırıcaklarsa valla cinnet geçiricem artık bıktık vanessa,jenny,raina uyuz oluyorum ya yeter artık kavuşsunlar baby bass gelicek hem artık sorun istemiyoruz:img-in_lo:img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    gosde_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gossip Girl: Love Is in the Air for...Chuck and Blair?!

Christmakkah has come early for fans of Chuck and Blair.

Leighton Meester and Ed Westwick were spotted shooting an oh-so-close scene on the NYC set of Gossip Girl yesterday. A scene in which it appears he is leaning in to kiss her. So correction, "Chair" fans: It's pretty much Chrismakkeasterbirthday.

So does this mean it's off with Prince Louis and Chuck and Blair are getting back together? Here's what sources tell me:

Not so fast.

I'm told Chuck definitely still has feelings for Blair. And Blair definitely has feelings for Chuck—something that Louis knows and is deeply concerned about. But even as Ed and Leighton shot this scene, the wedding with Louis was still very much on, as evidenced by what you can't see in this photo on her left hand: That big ol' whopping engagement ring to the prince still firmly in place. "She is still deep in the throes of planning her wedding to Louis," an insider says.

That said, don't expect that the royal wedding will go off without a hitch.

There is most certainly hope for Chuck and Blair.

And don't forget what I told you in our latest Spoiler Chat about someone being pregnant. For realz.

More importantly, other photos of this scene show that Chuck now has an adorable but mangy little dog. DISCUSS.
    Kristin hepsini biliyoruz :img-hyste

Durum:
    without you BC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    manhattan
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

karşılaşıyolarmış sanırım :))

Chuck & Blair & Louis aşk üçgeninde gelişme var ;
    Louis Blair'ın hala Chuck'ı sevdiğinden şüphe etmeye başlar,
    Bu şüphelerini tasdik edicek tesadüflerle karşılaşır ama belli etmez ve sezonun ilk bölümlerini Blair ile düğün hazırlığı yapmakla geçirirler.Ama evlenicekleri gün kilisede bir karışıklık olur ve büyük ihtimalle evlilikleri iptal edilir...

Chuck kendine bir köpek alır ve L.A'da parkta dolaştırıken Blair ile karşılaşır kısa bir tartışma yaşarlar tatlı bir kavga da diyebilriz ama bu olay onların biraz da olsa yakınlaşmasına neden olur ve beraber yürüyüşlerine devam ederler.. :)
    Konu angel.buffy tarafından (01-09-11 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kristin güya kimin hamile olduğunu söylemeyecekti değil mi,şu işe bakmış gitmiş CB spoiler metninde birisi de hamile unutmayın demiş,Allah Allah kim hamile ki?:icon_whis:img-hyste

Durum:
    özlem34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YAMiRA ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

cidden ya Kristin onlari yazmakla hic yorulmasaymis..hep ayni seyler yaa..
    Natefused bile 4x20de uyandi "We all know she won't end up with this guy.” Your argument is invalid :img-wink:
    o yüzügü istedigi kadar taksin..hic birseyi degistirmiyor Blair loves Chuck, Chuck loves Blair..and baby Bass loves his daddy and mommy

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri