Sayfa 11/203 İlkİlk ... 7891011121314152161111 ... SonSon
1013 sonuçtan 51 ile 55 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    basaq_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Teşekkürler Kübracm :love01:

Valla Safran Leightonla tam konuşamamışsın bence, gayet de korkmuş hali vardı. :img-hyste Yine klasik sıvadıkları zmn hemen ardından gelen izleyenleri sakinlestrme röportajı...madem arkasnda durmayacksınz yaptırmayın böyle şeyler.

Alıntı alias_charmed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence burada Chuckı şarhoş koca olarak değerlendirmek biraz fazla kaçıyor. Chuck ilk defa böyle birşey yapıyor.
    Öncelikle Chuckın durumu çok normal değildi , biz sadece tecavüz vs. kadar abartılacak birşey yok dedik.Böyle bir sahne olmasını kimse istemezdi , gerçekten çirkin bir görüntüydü buna katılıyorum. Chuck bambaşkaydı , açıkcası ben böyle bir an hiç beklemiyordum ama senaristlerimiz sağolsun. Neden böyle davrandığını da anlayabiliyorum , tüm bu siniri sadece Blaira değil hayatındaki tüm yalanlara aslında. Herkesin hayatında çok sinirlendiği , kendini kaybettiği , karşısındaki insanı çok kırdığı anlar olmuştur. Buda öyle bir andı.
    Ben "sarhoş koca" derken Chuck'ı direk sarhoş koca gibi hreket ediyo anlamında yazmadım. O halde içkiden dolayı aile içi/ kadına şiddet uygulayan sarhoş kocaların tavırları da hoş görülsün madem nasılsa alkollü kendinde değil normalde yapmaz diyerek. Ufak bir çizikten, kendini birisinin üstüne zorlamaya, dövmekten sözle tacize bunların hiçbiri karşı taraf sarhoş, kendinde değil diye hoş görülmemesi gereken şeyler. "Normal değildi" diye ne yapalım yaşanan oldu mu olmadı mı? Ben anlayamıyorum böyle davranmasını. Hayatı boyunca ailesinde, babasında ve çevresinde görmediği sevgi ve karşılıksız desteği Blair'de görmüşken her fırsatta ona acı çektirmesi, kaldı ki yetmezmiş gibi şimdi bir de işin içine fiziksel boyut grmesine gerckten anlam veremiyorum. Sevgisi buysa sevmesin lütfen gerçekten. Herkes sinirlenip üzüldüğünde hata yapabilir. Hele ki bu dizide hiçbi karakter masum değil. Ama bunu sürekli aşık olduğunu söylediği, onu seven kişiye, ve ardı ardına af dilemeden hatalara devam etmesi bir iki seferlik "hata" olmasından çıkıyor. Hata etmiş denilmesi için bence normalde yapılmayacak birşeyin gerçekleşmesi ve pişman olunması af dilenmesi gerekir. Bu Chuck'ın Blair'i ne ilk ne de son incitmesi. Tek tek şimdi sayıp hem kendi hem de sizin snirinizi bozmamın manası yok. 3. sezonun sonundan beli gelişenler ortada.

Blairın Chuckın yanında mutlu olmadığına gelince , çok değil 4.sezonun ilk birkaç bölümünden sonra Chuck ile Blair yeniden birleştiğinde mutluluktan uçan Blairı hepimiz gördük. Ardından ayrılığı tercih eden de Blairdı. Kendi ayaklarım üstünde durmalıyım dedi. Durdu mu derseniz hayır , ama buna rağmen Prenses olmaya lafı yok. Burdada Blair ünvan tutkusu ortaya çıkıyor. Bunun için onu suçlayamam ama Chuck beni karanlığa çekmişti diyemez. O istemeden kimse birşey yapmadı. Blairın istemediği hiçbirşey gerçekleşmedi Chuckla aralarında. Blair gitme dediği için Chuck Evayla gitmedi. Eva ortaya çıktığında birçok oyunu Blair yaptı.

Blair'in mutluluğu konusuna gelince...bunu ben değil Blair söyledi. Blair bütün sezonu Chuck'ın arkasında yaşlı gözlerle geçirdi, Chuck başka kadınlara süprizler hediyeler yağdırırken. Olay ünvan tutkusu değil sadece, belki altyazı çıkınca daha belli olur ama Blair uzun zamandır ilk kez Louisin onu gerçekten mutlu ettiğini belirtti zaten hallerinden de belli oluyo. Chuckla Blair ayrılırken tek başlarına olup kendilerine odaklancaklarını soylediler. Ki hemen ardından Chuck rainaya aşık oldu. 1 bölüm içinde. Chuck kendisi "kendi başımıza olmayız" cümlesini kurduktan hemen sonra. O an itibariyle Blair ister Louisle ister başkasıyla birlikte olsun kimse bunu ona karşı tutamaz. En baştan Blair'in Chuck'ı affedip kendi başıma olmam için ayrı olmalıyız demesi saçmaydı bi kere zaten. O yüzden o 2-3 bölümü daha cok CB fanlarına bal calmak gibi goruyorum. Hikayenin gdisatı acısından hicbi mantığı yok cunku.

Neyse, Chuck Blair'i karanlığa sürükledi ama bunu yaparken kendisini de karanlığa sürükledi. Bunu kabullenmek lazım. Blair istemediği bisey yasamadı kesinlikle, ama Chuckla birlikte olmanın ondan bu kadar şey goturecegini bilmediginden.

"I never thought the worst thing you ever done would be to me"

Chuck'ın aşkına fazlasıyla güvendiğinden...Ayrıldıktan sonra Chuck'ın kendisini 2. hatta 3. plana atacağını beklemediğinden. Ona sevdiğini ama beklemeleri gerektiğini söyledikten 1-2 bölüm sonra başka bir kadına aşık olabileceğini düşünmedinden...

Blairın Louisi gerçekten sevdiğine inanmıyorum ki buna inanan yoktur herhalde diye düşünüyorum. Çünkü daha geçen bölüm Chuckı istiyorum dedi bir anda Louis ortaya çıktı. Aaa tamam evleniyoruz oldu. Bölüm geçiştirmekten başka birşey değil diye düşünüyorum.
    Blair Louis'i sevmiyor. Blair Chuck'dan başka kimseyi sevemez bu dizide bu senaristler oldugu surece. Ki bu aslında uzun vadede düsününce CB icin hic de iyi bsey degil. Eger bu sezon Chuck baskalarıylayken Blair'e de baskalarından gercek anlamda hoslanıp uzun iliski yasama sansı verselerdi Chuckın arkasından aglatmak yerine, kimse CB'ye tepkili olmazdı, olamazdı.

Tüm bunlarla beraber Chuckta hata yaptı. Bir sürü kadınla oldu ve bunlar olduğunda onada kızdık.Hata yapıyordu. Çünkü biliyorduk oda sevmiyordu başkalarını, çıkarları içindi herşey.
    Çıkarları içindi kısmını kabul etmiyorum. Eva'yı baş tacı yaptı, Raina'yı Blair'in oyun sandığını bilirken gerçek olduğunu farkettiğinde uzulebilecegini düsünmedi. Serena ona söylediyse de, Raina bile Blair'in duygularını incinebilecegini düsünüp ona göre davranırken Blair Chuck'ın aklından bile gecmedi. Ben herseyin cıkarları icin oldugunu kabul edemem o nedenle. Öyle olacağını ummustum spolerlar geldgnde ama ekrana öyle yansımadı maalesef.

Ben size olcakları soyliyim. Jack gelicek, Chuck'ı bi güzel mahvedicekler. Chuck'ın basna kötü bseyler geldi diye de herkes Chuck'ı affedicek, Blair yardımına kosacak ve bütün sezon ve gecen sezonun sonu da dahil yasananların hepsi unutulacak. Tabi böyle olunca ben de kendmi senarstn yerine koyuyorum -önümüzdeki sezonlarda daha da pislik yaptırırım Chuck'a, nası olsa her davranısı affediliyor. Niye Chucka bu kdr kötuluk yaptrılıyo denmesin, oyle yda boyle savunacak yer buluyo insanlar işte bir şekilde. :img-wink:

Durum:
    kaçınkurası - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    B♥B// DeLeNa♥
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

4 x 20

Bölümün başından sonuna kadar

TAŞ KALPLİ BLAİR,
    VURDUMDUYMAZ BLAİR,

Diye saydırdım durdum. Nasıl umursamaz, sanki böyle delicesine aşıkmmış gibi rol yapar dedim anlamadım...

Hatta kendisinden ,

olursa padişah torunu, soylular tohumu
    beni yorarmı yorar
    yok öyle sevmeden birini mantık evliliği
    beni bozar mı bozar

İsimli güzide şarkıyı armağan ettim.:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Amaaaaa gel gör ki son bölümdeeee olmadı chuckk olmadı. Yakışmadı sanaa.:img-tomat
    Bu derece saçmalaman, kaba kuvvet , hatta bir ara tcvz falan edicek sandım.Ödüm koptu. Allahtan kıyısından dönüldü. Ama yakışmadı. Narin Blair'e yapılacak şey mi bu??

Olaylar iyice çığrından çıktı. Şimdi birde Jack geliyo. Buyrun cenaze namazına.

Durum:
    diloscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ASİ-DEMİR DOĞAN
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    56

Aldığı Beğeni: 47

Bahsedilme
    3 Mesaj

4.sezonu hıc seyretmedım acıkcası bır kayıp oldugunu dusunmuyorum
    bu dızıyı ızleme sebebım chuck ve blaır sevgılı olmadıklarında
    bıle yan yana gelınce bır uyum yakalayan nadır cıftlerden
    dızı keske 3.sezonda bıtseydı aralara gereksız kısıler gırmeseydı
    boyle guzel bır cıftı mahvettıler acıkcası su saatten sonra
    chuck ve blaır olsa ne olur
    benım hayalımdekı chuck ve blaır bana yeter
    acaba ne kadar sacmalayacaklar dıye merak etmıyorum

Durum:
    nurgül_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    i'm awesome
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ay bu nate kendini ne sanıyo ya:img-hyste çok bir işlevi var snaki. "I choose you" aman yapma etme nate nolursun chuck'ı seçç,yalvarıyorum lütfeen:img-hyste kız seni gerçekten sevse seçim yapmaya zorlar mıydı tam geriizekalı bu ya:img-hystehele Reina,kızım sen kim entrika kim be:img-hyste Jack'i seviyorum,gelsin,gelsinnn:whistle2
    Chuckın nate "hey blairi bu işe karıştırma" dediği ksıım çok güzeldi:img-in_lo seviyoruz bu adamı ya napalım,bir sözüyle eritiyor bizii:img-in_lo5-10 defa izlemişimdir o sahneyi.
    blaire yaptığı çok çirkindi ama asla blaire isteyerek zarar vermez chuck. zaten blairin kendisini istemediğini fark edince yıkıldı.
    louis 19. bölümde tam soğpuk nevaleydi de bu bölüm bana Blair'i sevdiğini düşündürdü. ama kimse blair'i chuck kadar sevemez.
    Charlie-Dan,Charlie-Vanessa,Rufus-Dan sahnelerinde acayip sıkıldım ve atladım:icon_whis
    Serena'ya gııck olmadım değil ama ne kadar acımasız olmaya çalışırsa çalışsın blaire kıyamadığını bildiğim için seviyorum onu.

Durum:
    pir
    pir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    1 Mesaj

arkadaşalr son 4 bölümü bana bir özet geçseniz çok memnum olurum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri