Sayfa 155/203 İlkİlk ... 55105145151152153154155156157158159165 ... SonSon
1013 sonuçtan 771 ile 775 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    shiny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kitapta nası etkileyici bişey çıkacak bilmiyorum .Nerdeyse çocuğun babası Dan diycem o kadar telaşlandı çocuk ..
    Filozof Chuck beni benden aldı o filozof sonunda Süpermen Chuck oldu o ayrı arkadaş acıyı hissetmiyor artık diye yorumluyorum ben bunu ...
    Nate ve yaşlı kadın takıntısı.. Yazık bu çocuğa gelsin buraya ben ona genç bulurum yani .

Dünya Blair etrafında dönmeye başlıycak bu sezon. Sezonu ayrı bi sevdim şimdiden

Durum:
    Burcy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    steggy.
    Konular
    21
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 26

Bahsedilme
    0 Mesaj

5x1

Yorum yapmak ile yapmamak arasında kaldım şu kasıntı senaryodan pek hoşlanmıyorum diziyi izlerken tek istediğim Blair mutlu olsun gerisi önemli değil..

Açıkçası sezonun ilk bölümü olmasına rağmen hiç de etkileyici değildi. Çoğu Nate, Serena, Chuck kısımlarını atladım zaten... :whistle2

Prens'i açıkçası çok seviyorum, Blair Chuck'ı seviyor gibi, Dan Blair'e sırılsıklam aşık.
    Açıkçası iki kişi içerisinde olur Blair ok. Ama 3 başrolümsü kişi de B.'nin peşinde olması açıkçası hiç de olumlu bir konu değil dizide.

Serena'yı hiç sevmem karakter olarak ama bu dizinin başrolü sonuçta Blake, ve B'nin efsane aşkları bir kenara bırakılıp S.'nin üzerinden daha güzel senaryolar üretilebilmesini istiyorum çünkü S'nin tek aylık ilişkilerinden gına geldi artık. Her sezon başka başka kişilerle... :img-hyste

Umarım bu dizinin son sezonu olur şayet olmazsa Blair daha çok kişi arasında kalır, S'nin ilişki koleksiyonu genişler, C daha bilmem her sezonu başka kızlarla açıyor, Nate'de bu kapsamda... :img-tomat

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümü şimdi izledim.Chuck'a bayıldım.Chuck-Nate-Serena dostluğunu çok sevdim ben ya umarım new york'tada bu üçlü toplanır.:img-in_lo

Chuck'ın yeni sihirli kelimesi -yes:img-hyste ChuckNate favorim ya bu hep böyle:img-in_lo Blair'in hamile olduğunu biliyoduk ama bunu bide dizide de duymak çok güzel oldu.Ben dan'in o lafını anlamadım hikayenin sonu gizliymiş.Ya bunlar kesin birlikte oldu ben söyliyim.Yoksa bu dan neden durduk yere bu kadar aşık olsun ki blair'e.Gelen tüyolardanda chuck'ın blair'e yaklaşmıycağı yazılı.Dair öpüşmeside var oh ya.

Chair fanları sabırlı olmalımıymış.Hep öyleyiz zaten:img-beee: Bölümün yarısında bebeğin babası öğrenilicek.Tabikide chuck ama ben chuckla ve dan'le birlikte olduğu zamanın birbirlerine yakın olmasından korkuyorum.Chuck çocuğun benden olduğu ne malum derse.

Dan blair'in en son öptüğü kişi benim louis'ten önce.Chuck gibi bizde güldük bıyık altından.Ne laf etti dedik.Dan'in şu kitap meselesi akılları fena kurcalıycak.Ne oldu bunlar arasında yaa:icon_whis Bu arada iş dorota'nın üstüne kaldı acil hamile kalması lazım kadının:img-hyste:img-hyste Serena'da acil gelmeli.Serena bu durumu öğrenmelii.Blair ona anlatır o öğrenir.Ya bu blair louis saçmalığı kasım'a kadar düğüne kadar sürer gider ben söyliyim.

Chuck'ın morluklarına gelirsek çok kötüydü kıyamam yaa.Herkes motordan dolayı değil diyo ama neyden o zaman :icon_sorr .Louis'i işin içine katmıyoruz zaten bebeğin babası louis olsa blair bunu saklamaz ve o kadın öyle söylediğinde inkar edip telaşlanmaz.Dizide bebeğin babası iki kişi olasılıklı.Chuck veya Dan.Bu arada bu dan blair'e fena aşık ya.Chuck'ın bunun altında kalmaması lazım:img-hyste

Durum:
    jixues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    3FA:)
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

5x01
    Ne desem bilmiyorum... Eski bölümleri düşünüyorum da geldiğimiz yer çok ilginç gerçekten de. Dan, Blair'e aşık. (:img-hyste) Sevenlerine saygı duyuyorum ama "aşık" mı ? Aşktan bahsediyoruz ya. Ne kadar sıradanlaştırmışlar.
    Neyse en azından Dan&Serena:img-tomat olmaz herhalde bundan sonra. İyi tarafından bakmaya çalışıyorum. :img-hyste Hayır çünkü Serena&Nate:img-eat: fanları olarak beklemekten yaşlanıyoruz artık. Daha ne kadar bekleyeceğim bilmiyorum. Sabrım tükenmek üzere. :865323 SERENATE istiyoruz.
    Chuck'a o kadar üzülüyorum ki. :icon_sorr Chuck&Serena&Nate dostluğunun olduğu kısımlar mükemmeldi.
    Blair, önce Blair Waldorf olacaktı hani ? Çok güzel gidiyor gerçekten. :img-beee:

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı jixues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5x01
    Ne desem bilmiyorum... Eski bölümleri düşünüyorum da geldiğimiz yer çok ilginç gerçekten de. Dan, Blair'e aşık. (:img-hyste) Sevenlerine saygı duyuyorum ama "aşık" mı ? Aşktan bahsediyoruz ya. Ne kadar sıradanlaştırmışlar.
    Neyse en azından Dan&Serena:img-tomat olmaz herhalde bundan sonra. İyi tarafından bakmaya çalışıyorum. :img-hyste Hayır çünkü Serena&Nate:img-eat: fanları olarak beklemekten yaşlanıyoruz artık. Daha ne kadar bekleyeceğim bilmiyorum. Sabrım tükenmek üzere. :865323 SERENATE istiyoruz.
    Chuck'a o kadar üzülüyorum ki. :icon_sorr Chuck&Serena&Nate dostluğunun olduğu kısımlar mükemmeldi.
    Blair, önce Blair Waldorf olacaktı hani ? Çok güzel gidiyor gerçekten. :img-beee:
    Aynen canım.Dan Blair'e aşık gerçektende dünyanın sonu geldi:img-hyste:img-hyste SereNate ilişkisine yaptıkları bitmedi şimdide chair'e geldi sıra.
    SereNate & Chair Forever:img-in_lo:img-in_lo Benim için çok özel bu iki çift.SereNate'i bekleye bekleye gerçektende yaşlandık.Baby bass geliyo onlarda işi hızlatsınlarda birlikte büyür bebekleri.Baby bass baby archibald:img-in_lo:img-in_lo

Bende o üç'üne bayıldım ama ikisine dost demeyelim çünkü onlar çok özel:img-in_lo Dan her şeyi mahvediyo ne yazıkki bu olanlardan sonra bende serenadan düşünmüyorum olmaz bence.Serena'nın yeni halini beğendim ben çalışmak istemesi yan gelip yatmaması ben van der woodsen'ım ne işim var çalışmakla dememesini takdir ettim.Chuck-serena-nate yeess yeni kelimeleri bu hallerine bayıldım.Umarım new york'tada tekrar bir arada kalırlar:love01:
    Blair'e bende kızdım ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum.Bebek kaç haftalık olmuş ama o hareketsiz sadece bekliyo.Bebeğide aldırmıyo.Louis'in diye gösterirse bebeği gerçektende ölürüm:icon_sorr Chuck'mm baba olucak ya hala daha inanamıyorum.Bu nate'in bir gün içinde biriyle olmaması kadar acayip,ilginç:img-hyste:img-hyste
    Kasım'a kadar uzatırlar kesin bu işi hatta düğüne kadar.Serena gelirde blair ona söyler diye tek umudum.Ondada serena'yı tembihler kimseye söyleme diye uzar gider.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri