Sayfa 157/203 İlkİlk ... 57107147153154155156157158159160161167 ... SonSon
1013 sonuçtan 781 ile 785 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölüm yorumumu çok uzun yapamayacağım ama yapmazsam içimde kalır :)
    CNS sahnelerine bayıldım,Blair'a bayılmama rağmen Blair'ın Louis ve annesi ile olan sahnelerinde sıkıntıdan bayıldım.Dan'in Blair'a aşık olmasına ise resmen güldüm hatta hâlâ gülüyorum,bayağı da gülerim sanırım.Chuck yavrum aslında nasıl acı çekiyor da böyle delilikler yapıyor:icon_sorr

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı defnelideniz(: Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölüm yorumumu çok uzun yapamayacağım ama yapmazsam içimde kalır :)
    CNS sahnelerine bayıldım,Blair'a bayılmama rağmen Blair'ın Louis ve annesi ile olan sahnelerinde sıkıntıdan bayıldım.Dan'in Blair'a aşık olmasına ise resmen güldüm hatta hâlâ gülüyorum,bayağı da gülerim sanırım.Chuck yavrum aslında nasıl acı çekiyor da böyle delilikler yapıyor:icon_sorr
    Aynen canım ya.Çocuk aklını beynini adrenalin'e vermeye çalışıyo:img-hyste Her şey'ede evet demeye başladı.Düşünmemeye çalışıyo ama olmuyo.Gerçektende onun yerinde olmak çok ama çok zor.Ben blair'e uyuz oldum kızı seviyorum ama uyuzda ediyo beni.Ordan ayrılırken I'll always love you demedin mi kızım sen.Ne böyle evliliği bırakıpta yatağa geçelim demek falan:img-beee: Sonra dan'e götür beni burdan demek.Hamilesin çocuğundan utan bari:img-hyste:img-hyste Onun babası chuck tamam mı zaten o çocuğa bir şey olmasın blair.Düzgün yürü sakın koşma dikkat et.Bir şey olup çocuk düşerse manhattan'a gelmeyen ne olsun.:img-hyste

Dan kısmıda sıktı artık.Dan'cim sen bi git ya.Bak her şeye rağmen severdim seni böyle iyi çocuk ayakları ama chair'e bulaşma.Zaten bu bölümde chuck'tan ağzının payını alıcaksın.Çocuğun karşısında blair'i seviyorum diyo ya.

Durum:
    portakal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    DamonSalvatore' ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Blair hamile. Gerçekten şok olduk :calis Hiç beklemiyordum böyle bir şeyi. :img-hyste
    Chuck yavrucum, yerim ben onu neler yaptı öyle kendine :icon_sorr
    NSC çok eğlenceliydi, o "yes" olayına da bayıldım.
    Blair&Dan :img-tomat Saçmalık ötesi bir sahneydi. Hiç beğenmedim. Ayrıca oraya gerçekten her şeyi yazabilirlerdi. Ama nasıl nasıl nasıl 3 kelime, 8 harf şeyini kullanabilirler ya :img-tomat Hadi Serena sahnesi falan olsa belki birazcık kabul edilebilir ama Blair'ın Chuck'la değil de başka biriyle olduğu sahnede onu cidden sindiremedim. Bu kadar mı orjinallikten yoksun olur senaryo.
    L.A. sahneleri dışında bölümde bir şey yoktu.
    Ayrıca Blair hamile olduğunu, Chuck'ın bebeğini taşıdığını bilip de nasıl Louis'le evlenebilir? Cidden bu sabır sınırımı aştı artık.

Bu dizi bundan uzun yorumu da hak etmiyor :img-beee:
    Freddie: Why can't you help him?
    Effy: Because I love you.

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı portakal123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Blair hamile. Gerçekten şok olduk :calis Hiç beklemiyordum böyle bir şeyi. :img-hyste
    Chuck yavrucum, yerim ben onu neler yaptı öyle kendine :icon_sorr
    NSC çok eğlenceliydi, o "yes" olayına da bayıldım.
    Blair&Dan :img-tomat Saçmalık ötesi bir sahneydi. Hiç beğenmedim. Ayrıca oraya gerçekten her şeyi yazabilirlerdi. Ama nasıl nasıl nasıl 3 kelime, 8 harf şeyini kullanabilirler ya :img-tomat Hadi Serena sahnesi falan olsa belki birazcık kabul edilebilir ama Blair'ın Chuck'la değil de başka biriyle olduğu sahnede onu cidden sindiremedim. Bu kadar mı orjinallikten yoksun olur senaryo.
    L.A. sahneleri dışında bölümde bir şey yoktu.
    Ayrıca Blair hamile olduğunu, Chuck'ın bebeğini taşıdığını bilip de nasıl Louis'le evlenebilir? Cidden bu sabır sınırımı aştı artık.

Bu dizi bundan uzun yorumu da hak etmiyor :img-beee:
    Kesinlikle canım bazı olayların suyunu çıkardılar.Chair bekliyorum bende yoksa dizinin izlenicek bir tarafı yok zaten bunlar olmasa.Dan'e bende uyuz oluyorum çok şımardı o solucan.Neyseki chuck'ımızdan bu bölüm cevabını alıyo dan herif'i.Canım bana blair demesin kimse ne yaptığını hiçbir zaman çözemedim zaten ben onun.Hamilelik kitabı almış kızın umrunda değil insan biraz kafaya takar.Napıcam ben diye.Heralde blair kızımız babasını louis göstermeyi planlıyo.Yoksa o kadın ona o zamana kadar bebek çoktan kendini belli eder dediğinde şaşırması falan.Üff neyse blair'e uyuz oldum.

Durum:
    portakal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    DamonSalvatore' ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eda-harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle canım bazı olayların suyunu çıkardılar.Chair bekliyorum bende yoksa dizinin izlenicek bir tarafı yok zaten bunlar olmasa.Dan'e bende uyuz oluyorum çok şımardı o solucan.Neyseki chuck'ımızdan bu bölüm cevabını alıyo dan herif'i.Canım bana blair demesin kimse ne yaptığını hiçbir zaman çözemedim zaten ben onun.Hamilelik kitabı almış kızın umrunda değil insan biraz kafaya takar.Napıcam ben diye.Heralde blair kızımız babasını louis göstermeyi planlıyo.Yoksa o kadın ona o zamana kadar bebek çoktan kendini belli eder dediğinde şaşırması falan.Üff neyse blair'e uyuz oldum.
    Solucan :img-hyste Dan için daha uygun bir tanım duymamıştım. Ben hep Chuck'a kızardım bu ikisinin ilişkisinde ama bu bölüm Blair beni gerçekten çileden çıkardı. O kadar da değil, hamile olduğunu bile bile saçma sapan bir rüyanın peşinden gidiyor hala. Hayır bir de Louis'e aşık olsa neyse, ne bu inat yani? Louis olmuyor, Dan'e gidiyor. Aşık olduğu adam Chuck, bebeğinin babası Chuck. Bu niye bir Louis bir Dan arasında dolanıp duruyor anlamadım ki.

Chuck'tan Blair Waldorf olucam diye ayrıldı, şimdi karnında bebek prenses olmaya hazırlanıyor. Bu senaryodaki tutarsızlık beni öldürüyor.
    Freddie: Why can't you help him?
    Effy: Because I love you.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri