Sayfa 189/203 İlkİlk ... 89139179185186187188189190191192193199 ... SonSon
1013 sonuçtan 941 ile 945 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    özlem34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YAMiRA ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kübracim bende tumblrde böyle birsey okudum ve olabilir diyorum..süper olur gercekten. Baska türlü nasil düzelir hic bilmiyorum..
    Chuck kimseye uymasin Blair'in yaninda olsun, kalbinin sesini dinlesin istiyorum..Blair istedigi kadar inat etsin, sonunda dayanamicak, Louisnin de bir "dark side"in oldugunu anlayacaktir.. ve sanirim hayallerim gercek oluyor
    Ed Westwick, he's INFRONT OF RALPH LAURENS BABY STORE!!!!!
    Ben bunu Eylülle cok konustum bebis icin alis veris yapsin, patikler alsin, hediyeler alsin.. Louis de catlasin..
    Diana son bölümde kendisine ait eski bir fotografi yakiyor, bende tam anlayamadim, sanirim Bart'in dosyalarindan cikariyor?! o nedenle bazilari Chuck'in annesi olabilir diye yazmis..bence sacma, umarim degildir..eww no:img-beee:

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de şimdi bir şey okudum ve aşırı mantıklı geldi şimdi DNA testinde MATCH ya da NO MATCH yazacak değil mi?E eğer bebek Louis'dense Louis'nin sinirlenmek için tek nedeni Blair'ın bir başkasıyla beraber olması olacak ama Louis'nin bu kişinin Dan olduğunu düşünmesi gerekmez mi kitap dolayısıyla neden Chuck'ı canavara dönüştürmeye uğraşsın ki:img-winkemek ki baby Bass is coming:img-wink:

Durum:
    SELİN ASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chuck ♥ Blair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son iki bölümü maalesef ki izleyemedim ama benim hatunlarım her şeyi yazmışlar:love01:Onlar bilir kendini...

Louis'nin içindeki karanlık taraf ortaya çıkacaksa mutlaka ve mutlaka kıskançlık rüzgarları estiği için çıkacaktır.Adamın Chuck'a karşı belli bir tepkisi hep vardı.Haklı,haliyle sevdiği kadın Chuck'a aşık..Bir de bebeğin ondan olduğunu öğrenirse işte o zaman içindeki kötülüğü ortaya çıkartı.zira bizim bunca bölümdür izlediğimiz Louis kimseye zarar vermeyen,gayet efendi bir adamdı.Ha Chuck onun tavuğuna kışt dediği için haliyle elinden geleni ardına koymayacaktır.Burdaki tavuk tamamen mecazi olarak kullanılmıştır yoksa canım ciğerim blair kastedilmemiştir:img-hyste:calis
    __________________________________________________ _____________

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben dayanamıyorum sanırım yine izlemeyi bırakacağım.Şu Royal Family'den de bıktım,mutlu aile tablosundan da.Blair da okumadan imzayı atıyordu ya az kalsın aferin ona.Yok ya cidden izlemeyeyim bence.Bu nasıl bölümdü ki böyle?

Durum:
    özlem34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YAMiRA ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

son gelen Ed-Leighton fotolari 5x12 aitmis..
    bölüm adi.. "The Father and...." (resim var ama okunmuyor, The Father and the Bride diyor bazilari!)

EL basligina bi foto daha ekledim..orda da Beatrice Blairin koluna girmis..cekeliyor gibi.. Chuck canavar ya :icon_whis
    kurtulamicaksiniz ondan istediginiz kadar ugrasin :img-beee:Bu aile beni sinir ediyor, cok fazla oldular..gitsinler artik..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri