Sayfa 192/203 İlkİlk ... 92142182188189190191192193194195196202 ... SonSon
1013 sonuçtan 956 ile 960 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    Tisdale. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    leighton'ed
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eski Blair'i özlediim ben.
    Her bölüm izledikçe ah o eski Blair diyorum.
    Blair&Louis saçmalığı gerçekten çok uzadı daha ne kadar kalacak ki bu adam? Louis'den o ailesinden de bıktım artık.

Chuck sen olmasan herhalde katlanamazdım.
    Ama doktorun söylediklerine katılıyorum ben bu sözlerden sonra Chuck, Blair için savaşmalı.

Louis bence o zarfı açtı.
    Verdiği tepki yüz ifadesi falan test sonucunu gördü bence.
    Ama bu adamda var birşey bebeği kimden olursa olsun kabul edecek ama neden?
    Düğün olmasın ya son anda birşey çıksın bozulsun. Blair'i gelinlikle görmek istemiyorum.
    :img-beee:

Durum:
    gayethoş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 19

Bahsedilme
    0 Mesaj

biz gossıp gırl ün 5.sezonunu izliyoruz dimi ?? ya ben bu diziye yazın bi bakiyim diye başaldım 2 gecede tüm sezonları bitirdim sıkılmadan chuck blair için ama bu ne kadar sıkıcı uzatmak için uzatılan bir sezon olmuş .

1. bebek kimden louis mi chuck mı bikere bu soruyu sormak bile tuhaf çünkü bebek louisten olsaaa nolcak dizi tamamen biter herkesin gözünde ..!
    2.ben mi yanlış hatırlıyorum burdada yazıldı gerçi blair önce kendim olmalıyım sonra chuck bassin kız arkadaşı diyen değilmiydi zaten bunların sonunu o cümle getirmedimi şimdi nasılda kayıtsız şartsız daha kendi olmadan başkası olmya çalışıyor??

ben 4 sezondur balirın aşkına hep inandım güvendim chuck hep ihanet ettiğinde bile ama şimdi farklı bi karakter izliyomuşum gibi gelio hele bebek meselesi bu çocuk chuck tansa insan bi yalnız kaldığında düşünür özler yada senden "bi can bi parça " gibi kelimelerle ince nüanslarla izleyiciye hissettirilir yok varsa yoksaa prenseslik zırvalıkları bu kadar şeyden sonra kaçsa nolur o düğünden son dakkada ben blairin hiç acı çektiğini hiç özleidğini bile görmedim bu sezon louisle mutlu olabilir ama "seni daima seveceğim" dediği adamıda az buçuk özlediğini falan görmek isterdim ..

vee chuck sen sana blairin için savaş hemen pess etmee ..

louis sen mükemmel bir erkekmesin acaba ??

sadeve chuck ve blair için izlediğim için diğerlerine girmiyorum bilee..

son olarak ratingler nasıl bilgiis olan yani bu şekildeeyken senaryoo ???

iyi yorumlar ..

Durum:
    Frances - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    345

Aldığı Beğeni: 293

Bahsedilme
    1 Mesaj

Geçen senenin Blair'ıyla bu senenin Blair'ını karşılaştırınca arada çok büyük farklar görüyorum.Blair artık Chuck'tan kopmuş, Chuck'la ilgili hayallerinden vazgeçmiş gibi görünüyor.Onun yerine artık karnındaki bebeğin geleceğini düşünüyor.Geçen sene Chuck'ın onu bırakmasıyla birlikte Chuck'ın iyi baba olamayacağı düşüncesiyle birlikte fairytalene devamda ediyor.Oysa ki bu yıl Chuck herkesten çok değişmiş.Eskisi gibi çocukça hareketlerinden vazgeçmiş,Blair'ı bırakmanın verdiği pişmanlıkla kendini suçluyor.Bu sezon ki Chuck artık tam aile adamı olucak birisine dönüşmüş.Blair'ı gördükçe hayal ettiği aile özlemi içerisinde.Bebeğin ondan olmasını çok istemiş görünüyor :img-in_lo

Durum:
    chuckbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    ED WESTWİCK
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

karakterlerin hüzünlü ve karısık hikayeleri icinde herkes bu sezon mutsuz herkes bu sezon yanlız herkes bu sezon bir yalanın icinde basta BCN olmak üzere
    ne zaman bitecek bu olaylar ipler kopmus durumda arkadaslıklar arasında

Durum:
    .Merlin. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dolares Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5. 12 mi bu ne be :img-beee:
    çok sıkıldım ben 12 bölüm bu saçma sapan mıymıy haller izlenir mi ya
    4. sezonu mumla arar oldum nefret geldi
    Blairin bu royal wedding uğruna salak salak ortalarda dolaşmasından da sinir geldi
    anladığım kadarıyla beatrice de Chuck tan uzak tutmaya çalışıyor
    ıyyy topunuz defolun ya diziden
    Kelimesi kelimesine katılıyorum. Yalnız eklemek istediğim bir şey var o çok değerli royal family yanlarında dani de götürsünler. Her karede ortaya çıkmaya başladı beni sinir ediyor.
    Zaten B beni iyice deli etmeye başladı. 4x22 de I will always love you diyen bendim sanki. Chuck için göz yaşı döken(özellikle 2x13 dekine bitiyorum Chuck'ın that's too bad demesinden sonraki)... En iyisi açmayayım ağzımı fena olacak. Ama bir sezonun yarısını böyle saçmalıklarla doldurmaları olacak iş değil. Geçen sezon Chuck dı şamar oğlan şimdi de Blair. Aferin yazacak bir şey bulamıyorlar başlıyorlar karakter mutasyonuna. 1 2 bölüm olsa katlanırım. İzlenecek tarafı kalmıyor dizinin patlıyorum artık Offf off...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri