Sayfa 197/203 İlkİlk ... 97147187193194195196197198199200201 ... SonSon
1013 sonuçtan 981 ile 985 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    SELİN ASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Chuck ♥ Blair
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son bölüme azıcık baktıktan sonra yazdıklarınızı okudum bebekle ilgili.Öncelikle Chuck'ın özür dilediği sahne gerçekten de mükemmeldi.Bizimkiler yine döktürmüşler..

Bebeğe gelince..Ben hala bebeğin Chuck'tan olduğunu düşünmekteyim.Ha raporda Louis yazıyor ki bu belkide Louis'nin oyunudur.Yani ben bir an böyle düşündüm.Louis aslında Blair'ın hamilelik olayını biliyordu ve testten de haberi vardı.Koskoca prens sonucu pekala değiştirebilir.Hem Blair'ı kaybetmek istemediğinden hem de kraliyet ailesinin desteğini istediğinden hem de Chuck'a duyduğu kıskançlıktan bunu yapmış olabilir.Louis'nin çekmeceyi karıştırıp testi bulacağına pek ihtimal veremedim.Ve bu bebek olayı düğünden önce patlarsa eğer Beatrice sayesinde olabilir.Yoksa zor gibi..Ha benim düşüncem çok uç olabilir,aksi de çıkabilir ama Louis sandığımız kadar masum olamaz...
    __________________________________________________ _____________

Durum:
    mavi88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    intikam
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hala bebeğin chuck dan olduğunu düşünenlere çok şaşıyorum son bölümde son sahnede dedikoducu kız blair ın louis ile telefonda konuştuğunu gösterip ne dedi 'artık geri dönüş yok' bebek %100 prensden bebeğe ne olur bilinmez o ayrı ama artık bebek chuck dan mı falan demeyin çünkü blair chuck ın bu bölümdeki sözlerinden prensin yaptıklarından sonra eğer bebek birde chuck dan olsaydı koşarak dönerdi.hem blair karaktersiz bir kadın değil ki kendisi için annesi ile zıt düşmüş prenslikten vazgeçmiş louis i kandırıp başkasının bebeğini prense kendi bebeğiymiş gibi göstersin yapmayın.

Durum:
    özlem34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YAMiRA ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı dolares Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özlemcim bu bölümde gg nin sözü biraz umut verdi bana yani başlangıç falan filan ama yine de inanmak istemiyorum nedense zaten bu dizinin benim için miladı çoktan doldu ya neyse
    ayrıca yüzük bir şekilde nasıl olacağınıo bilmem ama kesinlikle Blairin ya da Chuck ın eline geçmeli
    o ilk promoda rüya diyorsan ne ara görülecek ki o rüya ben dedim gece direk rüya mı ki ama değildir heralde
    ayrıca o öpüşmede bildiğin Blair de öpüyor yani
    ve kesinlikle Blairin vazgeçmesini istiyorum zorunda olduğu için olmasın bu
    bence rüya..cünkü dikkat edersen iki fragmanda farkli sahne, ve canadian promoda Blair rüyasindan uyaniyor! Öpüsmeleri kesin de ama Blair Chuck'i tokatlayacak :)
    Blair: "Do you remember when we used to play dress-up?" Chuck: "How could I forget?" kesin rüya :img-hyste Chuck: "I had to kiss her to set her free."
    ve promodaki son sahneye bayiliyorum Chuck: "Maybe we're maturing too fast." Natefused: "Which is why you're back to playing phantom of the opera sex games." Chuck'in bakisina durusuna ölürüm :img-in_lo canadian promolar her seferinde heyecanimi "kurtariyor" yaa :)

Alıntı SELİN ASLAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bebeğe gelince..Ben hala bebeğin Chuck'tan olduğunu düşünmekteyim.Ha raporda Louis yazıyor ki bu belkide Louis'nin oyunudur.Yani ben bir an böyle düşündüm.Louis aslında Blair'ın hamilelik olayını biliyordu ve testten de haberi vardı.Koskoca prens sonucu pekala değiştirebilir.Hem Blair'ı kaybetmek istemediğinden hem de kraliyet ailesinin desteğini istediğinden hem de Chuck'a duyduğu kıskançlıktan bunu yapmış olabilir.Louis'nin çekmeceyi karıştırıp testi bulacağına pek ihtimal veremedim.Ve bu bebek olayı düğünden önce patlarsa eğer Beatrice sayesinde olabilir.Yoksa zor gibi..Ha benim düşüncem çok uç olabilir,aksi de çıkabilir ama Louis sandığımız kadar masum olamaz...
    :img-yes:
    Keske böyle olsa..cünkü ben Blaire cok kizginim..böyle bir konuda yalan söyledigi icin, sakladigi icin cok kizginim. Sonucta burda yeni bir insan..yeni bir hayattan bahsediyoruz, herkesin hayatini degistirecek bir bebis (gercekten sakliyorsa tabii). Louis hic birseyi beceremiyor..Chuck'i canavara dönüsterecekti güya..izlerken gülmekten öldüm:img-hyste:img-hyste bi iki bölüm sürer dedim, ama Chuck hemen herseyi anladi. Blair ve Chuck disinda bu isi kimse beceremiyor iste bu kadar basit :icon_whis
    Yinede Louis gercekten böyle birsey yaptiysa hic sasirmam, hatta daha fazlasini bekliyorum!

Alıntı mavi88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala bebeğin chuck dan olduğunu düşünenlere çok şaşıyorum son bölümde son sahnede dedikoducu kız blair ın louis ile telefonda konuştuğunu gösterip ne dedi 'artık geri dönüş yok' bebek %100 prensden bebeğe ne olur bilinmez o ayrı ama artık bebek chuck dan mı falan demeyin çünkü blair chuck ın bu bölümdeki sözlerinden prensin yaptıklarından sonra eğer bebek birde chuck dan olsaydı koşarak dönerdi.hem blair karaktersiz bir kadın değil ki kendisi için annesi ile zıt düşmüş prenslikten vazgeçmiş louis i kandırıp başkasının bebeğini prense kendi bebeğiymiş gibi göstersin yapmayın.

Ben böyle düsünmüyorum.. spoilerde bile heyecan yapmak istediklerini söylüyor Safran. bebisin babasi hala belli degil. Louisnin mektubu acip baktigini bilmiyoruz. Blair orda "oh my god" diyor ben fragmanda gördügümde baya bisiiler olacak sandim, aldattigi icin tartisacaklarini sandim..hic birsey olmadi! Ben bebis hala Chuck'tan diyorum! Eger bebek dogacaksa %100 Chucktan..kaybederse Louisden olabilir!
    Blair ne olursa olsun öyle kolay vazgecmeyecek fairytale'inden..kücüklügünden beri cok istedigi birsey, hayali, o yüzden öyle kolay degil..herseyi birakip Chuck'a kosmaz, Chuck onu birakti, CBaskin dogru olmadigina inandirdi..ama yavas yavas uyanacak, sadece Chuck'la mutlu olacagini anlayacak:img-wink:

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben de bebeğin hâlâ Chucktan olduğunu düşünenlerdenim,ters köşe yapacaklar büyük ihtimalle.Şu an kesin Louis'denmiş gibi gösteriyorlar ama sonunda bam,bombayı patlatacaklar.Bölüm güzeldi bu arada,özür sahnesine bittim:icon_sorr
    Ah Chuck o yüzüğü bıraktın ama umarım o yüzük bir şekilde tekrar eline geçecek senin,yüzüğü aldığın o şeker amca zamanında hırsızlardan eline geçince saklamıştı belki yine saklar be.

* Diana gerçekten kim?Chuck onu nerden hatırladı gibi oldu?
    * Louis ve psikiyatrist neden Blair ile Chuck'a Schuck ve Blayah diyor?

Bu arada şu an düğün sahnesinin çekildiği yönünde söylentiler var,ne kadar doğru bilemiyorum ama..

Durum:
    portakal123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    DamonSalvatore' ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Özür sahnesi kesinlikle beni benden aldı. Chuck ve Blair birbirlerine baktıklarında gerçekten içimde bir şeyler hareketleniyor. Özellikle o sahnedeki bakışları, o hüznü, o acıyı o kadar iyi hissettim ki. Özellikle Blair'ın bakışları gerçekten mükemmeldi.

Hiçbir zaman Chuck'ın Blair'a "malıymış" gibi davrandığını düşünmedim, düşünmem. Evet çok sinirlendiği, çok hata yaptığı zaman oldu. Ama Blair bence Chuck'ın sahip olduğu bir şeymiş gibi değil de, sevdiği bir şeymiş gibi davrandığı tek şeydi. Hala da öyle.

Ama diğer özürler gerçekten gerekliydi bir şekilde ve hepsini o şekilde ard arda en sondan başa giderek söylemesi çok etkileyiciydi. Her birinde Blair'ın değişen yüz ifadesi ve derinleşen bakışlarına hayran kaldım. That's why you're going to be an amazing mother Ve Chuck, that's why you're going to be an amazing father.

En çok da şu Empire State'de bekleme olayı canımı acıttı. Çünkü teklifin olduğu gece kendine hakim olsaydı ya da daha erken sevdiğini söyleseydi bir şey değişmeyecekti belki. Ama o gün orda bekleseydi, Jenny işin içine hiç girmemiş olsaydı, şuan evli olacaklardı. Blair Paris'e hiç gitmeyecek, Louis'yle hiç tanışmayacaktı. Gerçekten, her şey çok farklı olacaktı.

Evet yorum yapmayacaktım normalde ama bu sahne kesinlikle susulmayacak bir sahneydi.

Son olarak, ben hiçbir zaman bebek acaba Chuck'tan mı diye sormadım. Çünkü böyle bir soruya gerek duymadım. Bu bir olasılık değil. Bebek Chuck'tan. Nokta. Diziyi hala ayakta tutan, daha ilk bölümden end game olacakları ve asla kopamayacakları belli olan efsane çiftin bebeğinin başka bir adamdan olması hangi dizide mümkün olabilir ki? Bebeğin prensten olduğuna inanılması gerçekten komik.
    Freddie: Why can't you help him?
    Effy: Because I love you.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri