Sayfa 202/203 İlkİlk ... 102152192198199200201202203 SonSon
1013 sonuçtan 1,006 ile 1,010 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Blair Waldorf'un bebeği düşücek , Bebeğinin düşmesinin sebebini Chuck ve Louis olarak göstericek. Onlardan nefret etmeye başlayacak. En yakın arkadaşı Dan ile zorlukları aşmaya çalışacak. Ve paparaziler peşini bırakmayacak.
    Bu sene bambaşka bir Waldorf görecekmişiz kendisi eski Blair Waldorf olmayı bırakıp parti kızı olucakmış. Bu sene Chuck ve Blair ilişkisi sezon ortalarına doğru yada sezon sonuda gerçekleşebilir. Ama bu sezon CHAİR olucağıda kesinleşti.

Facede bir yerde bu yorumu gördüm arkadaşlar biri bana doğru olmadığını söylesin.Lütfeeennn.

Durum:
    mavi88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    intikam
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı eda-harun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Blair Waldorf'un bebeği düşücek , Bebeğinin düşmesinin sebebini Chuck ve Louis olarak göstericek. Onlardan nefret etmeye başlayacak. En yakın arkadaşı Dan ile zorlukları aşmaya çalışacak. Ve paparaziler peşini bırakmayacak.
    Bu sene bambaşka bir Waldorf görecekmişiz kendisi eski Blair Waldorf olmayı bırakıp parti kızı olucakmış. Bu sene Chuck ve Blair ilişkisi sezon ortalarına doğru yada sezon sonuda gerçekleşebilir. Ama bu sezon CHAİR olucağıda kesinleşti.

Facede bir yerde bu yorumu gördüm arkadaşlar biri bana doğru olmadığını söylesin.Lütfeeennn.
    valla ben bu yoruma inandım çünkü bebeğin prensden olduğunu düşünüyorum blair ın chuck louis tartışmalarına ve bir takım ekstra olaya dayanamayarak bebeğini düşürmesi sonra ikisinede tavır alıp tekrar eski parti kızı hallerine dönmesi dan in ise bu durumuda yanında olması çok normal.sonuç chuck ve blair olsun böylece şu bebek olayıda prens de fazla sıktı bir sonuca bağlansın artık

Durum:
    eda-harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hiç Kimse 1 ALEX Değil
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben üzülüyorum facedekiler kutlama yapıyo onlar bebeğin babasının kesin louis olduğunu düşünüyolardı.Üff ya aslında mantıklı bize chair fanlarının sabırlı olmaları gerektiğini söylemişlerdi bu kadar çabuk kavuşma olamaz zaten ben kafamda kuruyodum hayret kavuşuyolar falan diye.. Ama louis ilerleyen bölümlerde diziden çıkmıyo muydu ? Sonra bebeğin babası chuck değil mi baby bass yok muydu yani.Peki nolucak evlenicekler mi bunlar.Evlenmezler tabi ama biz blair düğünden kaçıcak veya chuck bebeği öğrenicek diyoduk hepsi gitti ya kahrettsiiinn.

Durum:
    Pian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    CB ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çok karışık ama bebek düğün günü mü düşecek o zaman. Bu kadar saçmalatmazlar umarım. Blair'ın karakterinde çok ani bir dalgalanma olsun istemiyorum. Tabii bebek düşerse yıpranacaktır. Düşen bebek kimin? İyice karıştı çözülsün artık ya. Chair olacaksa düzgün olsun yavaş yavaş olsun ama sağlam olsun.

Artık o yüzüğü Blair'ın parmağında görmek istiyorum. Takıldıktan sonra çıkarılmamak üzere

Durum:
    özlem34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YAMiRA ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Genelde ben böyle tür spoilerlere inanmam, simdiye kadar da hic biri dogru cikmadi zaten.
    Yinede bana cok mantikli geldi, yani inanmiyorum bu spoilere..inanmakta istemiyorum..ama olabilir!
    6. sezon olmasaydi kesinlikle inanmazdim, ama son gelen fotolarla uyusuyor, Dan-Blair fotolari, Blairin camdan baktigi foto orda cok üzgün sanki, sonra zaman atlamasi var!, Leighton-Ed hastane spoileri vardi..onun ne oldugunu da bilmiyoruz?!..yani gercekten olabilir. Yinede ben inanmak istemiyorum, baby bass'i cok istiyorum, gercekten düsük olursa cok üzülürüm ve nedense bu diziye böyle birseyi yakistiramiyorum..yapmazlar diye düsünüyorum, bu kadar ileri giderlermi? Blair cok zor toparlanir, cok agir birsey..
    yine mi Blair ve Chuck..niye hersey bunlarin ikisini buluyor :icon_sorr
    Bi yandan da 6. sezonu düsündükce aklima baska birsey de gelmiyor acikcasi, bu diziye güvenmiyorum, baska dizilerde kac tane bebis gördük cokta güzel ilerliyor, ama GG bunu beceremez gibime geliyor. Inadina Bass family'yi bize göstermezler! 4x22de hamilelik testini gördügümde o yüzden cok sasirmistim. Blairin hamile oldugu halde dna testi yapmasina bile cok takilmistim birde simdi bebek düserse offf offf..Blair bebegi kaybederse de bu kesin dügün bölümünde olacaktir. 5. sezonu sonuna kadar izleyecegim ama 6. sezonu izlermiyim bilmiyorum..gerci o da belli degil ya...

Ve su kisma kesinlikle inanmiyorum "bambaşka bir Waldorf görecekmişiz kendisi eski Blair Waldorf olmayı bırakıp parti kızı olucakmış." Bunlari 2. sezonda gördük cok sacma olur..Bu sezon karakterler büyüyecek denmisti "grow up" sezonu, o nedenle ben buna inanmiyorum. Blair su anda farkli bir yerde, prenses olmakla kendini kandiriyor olabilir, hayal dünyasinda yasiyor belki ama onun disinda duygusal olarak herkesden farkli bi yerde, en güclü en akilli karakter Blairdir..sadece bazi seylerin farkina varmasi gerekiyor ve bunu bebegin düsmesiyle yapmalari cok sacma olur..cok agir birsey. Chuck'in "büyüdügünü" az cok gördük, yaptigi seylerin bedelini ödüyor hatta daha fazlasini yapiyor su an ve ben eminim..hersey, bütün güzellikler ona geri gelecektir.
    Herseye ragmen Baby Bass diyorum..

+

Gossip Girl | Fall Finale: Dec. 5 | Return Date: Jan. 16

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri