Sayfa 3/203 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1013 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    dml
    dml - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ...NeŞe...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

19.bölüme hiç bakmadım (Chair sahnesi olmadığına göre yine bölüm sayısını doldurmak için bir geçiş bölümü olsa gerek zaten, pek de gerek yok herhalde bakmaya :icon_whis) ama 20.bölümün sneak peek'ini izledim demin.. Chuck'ı teselli ediyor Nate, Chuck cidden dağılmış durumda ama durumunun Blair'la ilgili olmadığını iddia ediyor (ama o kadar alakalı ki.. perişan gözüküyor cidden.. Tabi sakal Ed'e yakışmış bence; hoş bir imaj değişikliği olur Chuck'a değil de Ed'e:)) 21.bölümün de isminin Shattered Bass olması tüm yaşananlara ve Chuck'ın acı çekmesini dilememe rağmen hüzünlendirdi beni.. Artık sezon finali gelsin bir an önce.. Chair görmek istiyorum, başka da bir şey istemiyorum!

Durum:
    defnelideniz(: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Chuck&Blair&Henry BASS.
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Will Blair and Serena make up by the season finale? -monicaxx

Nothing can break the bond Blair and Serena have, and nothing Blair does could ever turn Serena against her for good. …At least not this season…

Are we going to see Chuck and Nate’s bromance come in full bloom again? -ThreeWordsEightLetters

Remember those beautiful homoerotic trips to St. Bart’s or Monaco from season one? Thank God we haven’t see the last of those.

How does Chuck learn about Blair and Prince Louis for the first time? -Olenjatko

If you’re referring to Blair’s imminent engagement (we all saw the big rock, it’s no secret), a certain Beauty tells him, of course. It’s not going to be pretty, as the preview has made abundantly clear.

Kaynak: Gossipgirlsss

Durum:
    sabrinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 421 le iligili fotolar gördüm nişan resimleri var

fakat 422 ile ilgili resim yokk sanırım ben kaçırdım ama 422 nişandan sorası olucakk ve dee heyecanla bekliyor olucammmm

Durum:
    nurgül_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    i'm awesome
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

4.19'u izledim ve prens bi garip geldi bana. başka bir iş var bence bu işin altında. hiç aşık gibi gelmedi çünkü bana. pariste tanıştıklarında yine hoşlanmış bir hali vardı şimdiyse o halden eser yok. louis bile psikopat olmuşş:img-hyste
    hiç CB sahnesi yok:img-beee:
    bu arada bu güya 'lonely boy' çocuk dan fena halde abayı yaktı blaire:img-hyste
    blair sonunda chuck'a gideceği için hepsi avcunu yalayacak:img-hyste
    neyse louis'in nasıl başka bir amacı varsa bile blair de louis'i başka bir amaçla kullanıyor zaten. misal sosyeteye ve kraliyete girmek:img-hyste

Durum:
    özlem34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    YAMiRA ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

4x20
    Chuck/CB bölümüydü..üzücü seyler olsada ben bölümü cok begendim!
    cb icin göz yasi dökmeyi bile özlemisim..Chuck'in o haline tabiki dayanamadim..

Chuck.. 'the Beast'

Nate'le konustugu sahne de üzgün ama daha cok babasiyla ilgili söylenenlerden dolayi, BL'i pek ciddiye almiyor gibi me geldi..ta ki parti'yi ögrendigi an'a kadar. Nate'i ben hic anlamiyorum bi öyle bi böyle..tamam Natefused ama bu kadari da fazla. Önce teselli ediyor sonra destek olacagina Blair'i rahat birakmasini söylüyor "blair is lucky that she escapes you..she's better off with this french guy" Chuck'in hey bagirmasi :icon_sorrhepsi de Raina yüzünden ne kiymetliymis ya..gitse de kurtulsak artik!

Chuck'in partydeki performansi süperdi..ilk sezondaki Chuck gibiydi..bu hallerini özlemisim ama artik 1. sezonda degiliz Chuck Bass asik, üzgün, caresiz ve yalniz..ayakta zor duruyor, kaybetme korkusundan ne yaptigini bilmiyor :icon_sorr Az kalsin sarhos haliyle evlenme teklifi edecekti ki edemedi, korktum bi an. B de cok acimasiz umursamiyor bile, Chuck'in o caresiz bakisi beni bitirdi. Eva-Chuck olayini düsündükce iyi oluyor ya neyse!!!
    Chuck resmen olay cikardi "i'm not going anywhere without you" :img-in_lo, belki yersizdi Blair'i ikna etmek icin yanlis yol, ama en azindan cabaliyor. Bütün söyledikleri okadar dogru ki, ama B bu aralar hayal dünyasinda yasadigi icin duymuyor, anlamiyor, anlamak istemiyor..Chuck'i ciddiye bile almadi, herseyi unutmus, vazgecmis gibi, hak veriyorum aslinda mutlu olmayi en cok o hakediyor..sonucta Queen B fairy tale'inden asla vazgecmedi.. 1x10prince, 2x01Marcus, 4x01Louis ...

and...'Darkest before the Dawn'..son sahne..
    Chuck'in orda öyle oturmasi "you came?", bakislari, durusu..söyledikleri cok güzeldi, konusmaya basladigi an da gözlerim doldu. hersey yalan tek gercek biziz :img-in_losen ve ben.. onu, sevdigini kaybedecek diye öyle korkuyor ki canim benim. birde B patt diye evlenme teklifi aldigini söylemezmi.. seninle evlenmek istiyordum ama artik istemiyorum diyor ama gözleri baska söylüyor, hala Chuck'i düsünüyor iste..yeni bölümde de yanina gidecek zaten it's not over!
    yalniz sonunda gülme krizine girdim bu muymus dedim..o meshur sahne bu muymus??!
    Blar'i kollarindan tutmasi falan hersey cok gercekciydi..cami kirmasi da ama gerisi cok komikti, cok sacma buldum..
    Chuck'i hic böyle görmemistim (3x17 bagirdigi sahne haric) ama ben yine de kizmiyorum. o sahneyle ilgili yazilanlari da abartili buluyorum. bazi fanlar senaristlerin Chuck karakterini bozduklarini yazmislar canavara dönüsmüste, eski Chuck degilmiste..CB diye bisii kalmamis artik anlami yokmusta..:img-beee:
    yaptigi hareket ne kadar yanlis birsey olsa bile Chuck'a kizmiyorum..kizamiyorum..onu da anlamak lazim..suanda gördügümüz Chuck gercekten cok aci cekiyor, kendini kaybetmis durumda..cünkü bütün herseyini (Blairi) kaybetti, caresiz ve etrafindaki herkes ona kötü oldugunu söylüyor. Lily var evet ama onun ilgilendigi yok, kendi aile sorunlariyla mesgul, sonra ne istedigini bilmeyen Natefused, cözemedim ben bu cocugu! Blair ise sen asla degismeyeceksin, cocuk gibi davraniyorsun, hazir degilsin bunun icin yillar gerekir diyor. Ve simdi son sansini deniyor Blair'e yalvariyor, gercek olan sadece biziz diyor, ama redd ediyor, sevdigi karsisina gecmis..'ben yakinda evleniyorm' baskasiyla mutlu olacagim gelecegimi kurucagim diyor..ne yapmasini bekliyoruz ki? Bazi seyleri anlamasi icin bunlari yasamasi gerekiyordu bence!
    Team Chuck!!!!! 'herseye ragmen' bölümün kahramani yine Chuck'ti benim icin ya da Ed mi desem muhtesemdi! Müthis bir performans sergiledi..bakislari mimikleri, konusmasi, duygu gecisi harika :good:

"I have some news I'm engaged"
    repligini bu bölüm beklemiyordum, cok merak ediyordum, meger annesine söylüyormus! Louis-Blair sahneleri bana cok itici geldi..onlari hic böyle düsünmemistim, resmen gicik oldum, Eva-Chuck kadar kötü degil..ama cok yapmacik yaa CB iste..biri hata yaptimi illa baskasini bulup kendini kandiriyorlar deli psikopatlarim benim... Blair prensi degil..prenses olmayi seviyor belli oldu..Serena Dorota bile anladilarsa..tutturmus Cinderalla diyor baska birsey demiyor..ah B bu hallerini özlemisim :)
    bu arada Louis'in annesi herseyi ögrenmis..GG'yi, Lord Marcus,1x13teki olaylari herseyi..
    GGnin hotel olayini bildigini bilmiyordum kötü olmus! Prens de 'nisanli' cikti asil niyeti belli oldu :icon_whis cok asik güya ama bana pek inandirici gelmedi, hersey cok cabuk gelisti! Serena'nin yaptigini dogru bulmasamda
    Eric'in dedigi gibi 'Jenny like' iyi oldu, B hic birseyin farkinda degil..

simdiye kadar hep olumlu düsünüyordum..ama bazi fanlar yine kafami karistirdi..bu sezon ya CByle bitmezse? Louis gitse bile..yine DB baslar diye korkuyorum..bu sefer C-B-D-triangle olursa hic sasirmam..hic cekemem..umarim yaniliyorumdur!

promodan hic birsey anlamadim..yeni birsey göremedim ben, bildigimiz seyler..Jack is back! yalniz Blair Chuck'i götürdüklerini görecek galiba cünkü o da oraya gidiyor..ve bu sahnelerden sonra hersey degisecek bence!

Twitter trending topics Chuck Bass :img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri