Sayfa 4/203 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
1013 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Gossip Girl - Spoiler

Durum:
    basaq_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gözümde Chuck'ın savunulacak haklı çıkacak hiçbirşeyi kalmadı artık. Bi de bunların hepsini yapma sebebi "sana hiç olmadığı kadar ihtiyacım var" seni seviyorum, hatalar yaptım bana şans ver falan degil. "Sen bana aitsin. Sana ihtiyacım var." Herşeyin üstüne hala bencil bir Chuck var karşımızda. Eva geri gelsin ya. Gerçekten. Chuck Evayla olsun, yeterki sezonun başındaki gibi iyi biri olsun ve Blair'den uzak dursun, daha fazla zarar vermesin. Herkesin içinde rezil etti.

"Blair'in prensle evlenmeyi istemesine şaşırmıyorum. Blair yatakta Marie Antoinette'i canlandırmaya bayılırdı, tabi başroldeki kralı ben olurdum." diye Louis'in annesine söylemesi, ardından da herkesin önünde Blair'e "Kıskandım bitti tamam, şimdi benimle gelip ödülünü fazlasıyla alabilirsin." diye yine bir yatak odası göndermesi ypmış olması...Artık komik, seksi, rmantik fln değil düpedüz mide bulandırıcı bi hal aldı.

Blaire de kıyamam. Serena'ya çıkışında nasıl da üzgün ve o kdr da haklıydı. Hayatı boyunca herseyi göze aldığı iki değerli insanın onu bu şeklde rezil etmeye hakkı yoktu. Ben olsam ne Serenanın ne Chuckn yzune bi daha bakarım. Atla git Monaco'ya kaç kurtar kendni

"Mutluydum Serena. Uzun zamandır ilk kez mutluydum. Chuck'la birlikte öyle karanlığa gömülmüştüm ki mutluluğun nasıl hissettiğini unutmuşum."

Bi de kalkmış herseyin üstüne bizzat ondan duysun diye haber vermeye gitmiş. Kime ne diyosun, Chuck neredeyse dizinin en başında Serena ve Jennye yaptığını Blaire de yapıcaktı. :img-beee:

Nate de ne dengesizsn be yavrum. Önce kalkmış Chucka pat pat ilişkide olmaktan ne anlarsn Blair zamanında kurtularak iyi etti o fransız daha iyi davranır diyerek takdire şayan bir şekilde Chuck'a nihyet birilerinin vermesi gerektiği tepkiyi gösterip ayarı verse de, ardndan Chuck orda camı parçaladığında yıllardır en yakınındaki insanları -ne Blair ne de Chuck'ın durumunu merak etmeden, ya da Chuck'a napıyosun sen kendne gel diye dayılanmadan Raina'ya koşması. :icon_whis:icon_whis

Bi de Vanessa yine aynı hep aynı. Sanane Dan kiminle olursa olsun. Serenaya ve Blair'e emanet edemem onu. Sana kaldı çnkü. Bi git ekrandan yeter ya yeteeer!

Spoilera göre sezon sonunda Chuck Natele tatile çıkıyorsa eğer Blair Chuck'ı seçmemiş demek oluyor bence. Ya da en azından seçse de birleşmeyecekleri kesin. Yoksa ikisi birlikte tatile çıkardı. :img-wink:

Durum:
    dairfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dair ile alakalı hiçbir sahne yoktu son bölümde. Fakar göstergeler hala Dair'i gösteriyor. Çünkü bazı şeyler tamamlanamadı. Ayrıca şu anda yeni başladı gibi gözüken ilişkilerde yanlış temeller üzerinden yükselme aşamasında. Charlie daha baştan yalanlarla işe başladı. Dan ile ilişkisi uzun sürmeyecektir. 4x21'in promosunda da gösterilen ilişkiden sonra ayrılma süreci başlayacaktır. Blair-prens ilişkisi Blair'in kraliyet hevesinden kaynaklanıyor. Sağlam bir temele sahip değil. Ayrıca prensin annesi, Chuck, Serena bu durumdan memnun değiller. Ya gelecek bölüm ya da final bölümünde bu ilişki biter. Chuck'ın durumu üzüntü verici. Son bölümde en yoğun duyguları yaşayan kişiydi. Herkesin düşündüğün tersine işler böyle giderse bence esas Chuck, Blair'den hafif hafif soğuma sürecine girecek.

Durum:
    sabrinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu bölüm farklıydııı herşeyiyle ama ben chucka kıyamam blair de kendince haklı ama
    son sahnede agladığım kadar hiç bir filme ağlamamıstım
    chuckın o mahvolmus halini görmek için 4 sezondur beklıyorum ama mahvoldum şuan chairsiz gossip girl düsenemiorm prens bi tuhaftıı anlayamdım sevmiyor gibiydi ama chuck ne eder yapar b yi geri alırrr

hala anlamdğm sey blair nişanlanıosa 21.bölüm 22.bölüm ne yapacaklarını kestiremiorm ne olur DB OLMASIN BU SEZON 5.SEZONN SON SEZON OLSI-UN VE GERÇEK Bİ SENARYOYLA BİTSİN KALDIRAMIORM DAHA FAZLASINI

5.SEZON YENİ KARAKTERLERE HAYIR DİORMMM

Durum:
    alias_charmed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Dean W.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Chuck:icon_sorr:icon_sorr:icon_sorr

Blaira yaptıkları gerçekten çok kötüydü. Yani konuşma stili felan ama anlayabiliyorum. Chuck herşeyini kaybediyor. Babası , Blair, inandığı herşey ... bu yüzden saldırganlaşıyor. Blaira en çok ihtiyacı olduğu anlarda onu yanında bulamamaktan suçluyor. Nate vardı yanında ama şu anda oda Reina yı seçmiş gibi duruyor! Chcuk kendine zarar verebilir şu durumda. Gerçekten perişan halde ve onu bu halde görmek beni üzüyor hemde çok.

Ya allah aşkına , nedir bu yüzüğün başına gelenler. Chuck bir türlü evlenme teklif edemedi , bizimle alay mı diyorlar. Bu seferde garson çarptı bilmem ne!!! Chuck Prensten önce o evlenme teklifini yapsaydı , cevabının ne olacağını hepimiz biliyoruz. Senaristler resmen alay ediyor ya!

Blair olmak istediği Prenses oldu sonunda. Ama ne yazıkki prensine aşık değil. Aslında herkes bunun farkında. Louis in neden geldiği belli oldu , evlenmek zorundaymış felan felan. Evlenmek bu kaar kolay mı ya Blair için, Prenses olursa mutlu olmayacak. Yanında asıl prensini arayacak!

Chucka diğeer darbe Reinadan geldi. Jack geliyor , özlemiştik hoşgeliyor! Reina bir konuda haksız Chuck Bart gibi değil. Bart bu olayı unuttu ve yaşamına devam etti ama Chuckın halini hepimizi gördük. Bu olay onu bitiriyor!

Son sahnede Chuck elinde yüzükle çok fenaydı ya! Bir hafta nasıl bekleyeceğiz hiç bilmiyorum.

-Fragman-
    İnanamıyorum Jack ile Thorne güçlerini birleştirip Chuckı mahvedecekler ve Jackin dediği gibi " Chuckı batırmak için Blairın olmaması yeterli" ve Blair yok. Çok heyecanlı bir bölüm olacak. Nate resmen Satıyor Chuck ve onu bir yere götürüyorlar , neler oluyor?
    Louis hala Chuckı seviyorsun diyor , bu bölümde herşeyi anladığını söylemişti neden bir anda fikri değişti merak ediyorum gerçekten. Ve Blair bir yere çıkıyor , ve orası sanırım Chuck e Natein bulunduğu yer, Konuşmaları duyacak olmalı, yada Chuckı götürmelerini engelleyecek. Umarım öyle birşeyler olur.

zutara
    zutara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O sahneyi izledim ben de altyazısız,çok bişey yok adam sarhoş orda da yine de olmasaydı daha bi güzel olurdu sanki.Yine de Team DarKnight.:img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri